loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

В 1 кварталі 2017 року Vodafone демонструє зростання доходів і кількості клієнтів

Зростання кількості клієнтів

Збалансована тарифна політика і найбільші на ринку інвестиції в мережу забезпечили зростання кількості абонентів – протягом 9 кварталів поспіль збільшується кількість клієнтів компанії, все більше абонентів використовують карту Vodafone як основну SIM-карту. Кількість абонентів мережі Vodafone Україна збільшилася як в квартальному, так і в річному обчисленні, і на кінець березня 2017 року досягла 20,9 млн чоловік.

Зростання доходів

Дохід Vodafone Україна в 1 кварталі 2017 року виріс як в річному обчисленні, так і по відношенню до 4 кварталу 2016 року і склав 2,84 млрд грн. Зростання доходів обумовлене в основному зростанням доходів від передачі даних.

Зростання ключових фінансових та операційних показників

Показник OIBDA в 1 кварталі 2017 року збільшився на 62% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, і на 18,7% в порівнянні з 4 кварталом 2016 року. Маржа OIBDA виросла до 45,8%, на 16,7 п.п. у порівнянні з аналогічним результатом 1 кварталу 2016 року. Чистий прибуток компанії збільшився в 1 кварталі 2017 року в порівнянні з результатами 1 кварталу минулого року і склав 0,5 млрд грн.

Зростання інвестицій

Інвестиції Vodafone Україна за період 1 кв 2015 року – 1 кв 2017 року зросли до 10,6 млрд грн і залишаються рекордними для ринку України. Основні обсяги інвестицій компанії спрямовані на розвиток мережі. За результатами 1 кварталу 2017 року оператор встановив вдвічі більше базових станцій в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року. Так, в січні-березні «в ефір» було запущено 366 базових станцій. У цей період нове 3G покриття з'явилося в населених пунктах центральної України – в Житомирській, Дніпропетровській, Запорізькій і Черкаській областях. Крім того, Vodafone приступив до запуску 3G мереж на сході України – навесні 3G мережа Vodafone з'явилася у Краматорську, Слов'янську та Маріуполі, а в найближчі місяці 3G мережу Vodafone буде запущена і в інших містах сходу країни.