loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone інвестував 21,6 млрд гривень у швидкісний інтернет в Україні

Vodafone інвестував 21,6 млрд гривень у швидкісний інтернет в Україні

Загальні інвестиції Vodafone з в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015-2018 роках досягли рекордного на ринку показника в 21,6 млрд грн.

Компанія повністю модернізувала обладнання радіо частини, не тільки замінивши існуючі антени на обладнання з підтримкою 3G і 4G, а й встановила додаткові базові станції для забезпечення надійного покриття. Крім того, модернізовані не менш важливі мережеві елементи, такі як ядро мережі, комутаційне обладнання, транспортна мережа, indoor-рішення. Це дозволило забезпечити достатні потужності і пропускну здатність мережі, щоб клієнти могли використовувати великі обсяги мобільного інтернету на стабільно високій швидкості.

Vodafone встановив понад 5 тисяч базових станцій 4G і забезпечив покриття для більш 45% жителів України. При цьому Vodafone продовжує активно розвивати 3G покриття. На сьогоднішній день у Vodafone найбільш широке 3G покриття в країні - 85% українців сьогодні вже отримали доступ до 3G Vodafone. 3G мережу компанії покриває понад 11 тисяч населених пунктів, покриття забезпечують 8700 базових станцій 3G.

Активний розвиток 4G і 3G дозволило забезпечити достатню ємність і покриття для зростаючої кількості дата-клієнтів з урахуванням збільшення обсягів користування. За результатами 2018 року абоненти Vodafone виявилися найбільш активними інтернет-користувачами – в середньому дата-клієнт Vodafone використовує 3,2 ГБ трафіку на місяць. У минулому році клієнти Vodafone стали використовувати вдвічі більше трафіку, ніж роком раніше.

Рекордні на ринку інвестиції покликані забезпечити технологічне лідерство Vodafone і гарантувати клієнтам компанії не тільки безперебійну роботу мобільного зв'язку і data послуг, але й надійну платформу для запуску нових технологічних послуг на базі 4G: технологій і продуктів IoT, рішень для SmartCity, аналітики великих даних, хмарних сервісів, інноваційних послуг на базі технології Mobile ID, а також фінтех сервісів.