loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone розширює можливості тарифів для Інтернету речей

Vodafone прагне забезпечити повсюдний доступ для людей i бiзнесу до цифрової інфраструктури, тому активно розширює мережу та розбудовує екосистему IoT – компанія запускає нові рішення і платформи, що забезпечують якісний та високошвидкісний зв'язок із пристроями, постійно збільшує спектр сервісів.

За два роки база IoT-підключень зросла на 79%. За минулий рік компанія запустила власну NB-IoT мережу, підключилася до глобальної IoT-платформи Vodafone, провела кастомізацію технічних платформ згідно з потребами українських клієнтів та реалізувала низку пілотних проектів у сфері Smart City, підготувавши нові послуги до масштабної комерційної експлуатації.

Vodafone уважно стежить за попитом клієнтів на дата послуги. За останній рік споживання трафіку зросло у 1,4 рази – у середньому дата-клієнт Vodafone використовує більше 5 ГБ мобільного інтернету на місяць. При цьому, швидкість мобільного інтернету зростає, незважаючи на збільшення навантаження на мережу. В цілому, за рік за даними Ookla швидкість у мережі Vodafone, лідера швидкісного інтернету в Україні, зросла на 32% і сягає 25.7 Мбіт/сек, що навіть вище зростання в цілому по Україні. Це стало можливим завдяки інвестиціям у розширення покриття і ємнісного ресурсу LTE. У результаті клієнти Vodafone по всій Україні можуть споживати більше контенту, зберігаючи високу якість мобільного інтернету.

Впроваджуючи інновації та digital-рішення для бізнес-клієнтів, Vodafone спостерігає зростання попиту на сервiси у цій сфері та стрiмке збiльшення обсягу користування мобільним інтернетом клієнтів, які користуються тарифами для Інтернету речей.

Для того, щоб забезпечити нові потреби клієнтів в обсягах передачі даних, Vodafone актуалізує тарифи лінійки Vodafone IoT та збiльшує обсяги трафiку в них. Оновлена лінійка тарифів почне діяти для всіх бізнес-клієнтів Vodafone з 1 березня 2021 року. 

Більш докладно ознайомитись з оновленими умовами тарифів «Vodafone IoT» можна у розділі Тарифи