loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone скасовує ліміти на інтернет і дзвінки іншим українським операторам

«З Vodafone усі свої» – тепер для клієнтів Vodafone все одно, на мережу якого українського оператора зателефонувати, адже Vodafone дарує своїм клієнтам до новорічних свят безлімітні дзвінки на всіх операторів України та безлімітний інтернет у додатках.

Підключитись до акції «З Vodafone усі свої» можна з 1 грудня 2020 року по 15 січня 2021 року – у додатку My Vodafone або за допомогою комбінації  *888#  . Пропозиція доступна для клієнтів передплачених тарифів Vodafone SuperNet. Клієнти, які підключать акцію «З Vodafone усі свої» у цей період, отримають необмежену кількість хвилин для дзвінків на номери усіх операторів України та безлімітне користування послугами PASS: Online, Social та Video до 28.02.2021.

Безліміт доступний без додаткових платежів. Для того, щоб скористатися пропозицією, потрібно бути клієнтом тарифів Vodafone SuperNet і оплатити свій звичайний пакет послуг на місяць.

Online Pass дозволяє безлімітно й без плати за трафік користуватися додатками, які найчастіше потрібні для онлайн-навчання та дистанційної роботи. Це Viber, Telegram, WhatsApp, Zoom, Skype, Skype for Business, Hangouts, Google Classroom, Google Meet, Microsoft Teams, WeChat, FaceTime.

Social Pass – це необмежений доступ до найпопулярніших соціальних мереж: Instagram, Facebook, TikTok, Snapchat, Twitter, Pinterest, Likee, LinkedIn.

Video Pass – це можливість користуватись улюбленими відеосервісами без тарифікації інтернету: YouTube,

Netflix, MEGOGO.

Детальна інформація про перелік тарифів Vodafone SuperNet, в яких можна скористатись акцією, послуги PASS та інші умови на www.vodafone.ua/usisvoi