loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone Україна розділяє глобальні цілі світової спільноти і запрошує приєднатись до онлайн-заходу “Global Goal: Unite for Our Future”, який відбудеться в суботу 27 червня о 21:00 за Київським часом.

Vodafone Україна розділяє глобальні цілі світової спільноти і запрошує приєднатись до онлайн-заходу “Global Goal: Unite for Our Future”, який відбудеться в суботу 27 червня о 21:00 за Київським часом.

Віртуальна трансляція проводиться міжнародною благодійною організацією «Global Citizen» і покликана об'єднати громадян у всьому світі, як рушійну силу змін. Підтримати і надихнути людство в подоланні світових викликів, таких як COVID-19, боротьба за рівність і відновлення світу вільного та справедливого для всіх.

Концерт буде проходити за підтримки світових зірок, вчених, філантропів. Мета кампанії "Global Citizen", відповідає цілям глобального бренду Vodafone "to connect for a better future" (об'єднатися заради кращого майбутнього). Трансляція концерту буде доступна на цифровому TV і глобальних діджитал платформах, таких як: Youtube,Facebook, Twitch.

Міжнародна організація «global citizen» закликає світових лідерів зробити доступними: тестування, лікування і вакцинацію від covid-19, для всіх і всюди.

  • Спеціальна трансляція події Global Goal: Unite for our Future відбудеться 27-го червня, о 21:00 за Київським часом на всіх глобальних цифрових платформах
  • Захід включає виступи: Shakira, Coldplay, Usher, Jennifer Hudson, Miley Cyrus, Justin Bieber Quavo, J Balvin, Chloe x Halle, Yemi Alade, а також Christine and the Queens. Ведучий - Dwayne Johnson
  • За підтримки Голови Європейської комісії Урсули фон дер Ляйен, подія включає участь: Chris Rock, Hugh Jackman, Kerry Washington, Charlize Theron, Forest Whitaker, David Beckham, Derrick Johnson, Salma Hayek Pinault, Billy Porter, Diane Kruger, Antoni Porowski, Ken Jeong, Nikolaj Coster-Waldau, Olivia Colman, Opal Tometi

(Київ – понеділок, 22 червня 2020 г.) - міжнародна організація Global Sitizen анонсує глобальне онлайн захід Global Goal: Unite for Our Future, що підкреслює непропорційний вплив COVID-19 на маргінальні соціальні групи, кольорове населення. Людей, що живуть в умовах бідності та дискримінації.

Під час події буде відзначено внесок фахівців з інновацій, вчених, працівників охорони здоров'я, активістів та організацій, що забезпечують розробку і поширення тестів, методів лікування і вакцин від COVID-19 серед тих, хто в них потребує.

Кампанія The Global Goal: Unite for our Future була розпочата в травні, за підтримки Голови Європейської комісії Урсули фон дер Лейен, а також благодійних фондів: Bloomberg Philanthropie, Bill & Melinda Gates Foundation, Wellcome Trust, і сфокусована на подоланні впливу пандемії на найбільш незахищені прошарки суспільства; прагненні до відновлення країн і спільнот зі свободою і справедливістю для всіх. Кампанія закликає впливових осіб до дій, і просить уряд, керівників корпорацій і благодійників взяти на себе зобов'язання у справедливому розподілі інструментів і методів лікування COVID-19. Мета Global Goal: Unite for our Future - зміцнення систем охорони здоров'я, підтримка і допомога під час пандемії всім, хто її потребує.

Додаткова інформація про Global Citizen і про кампанію ви можете знайти на сайті globalcitizen.org. Стежте за новинами в Twitter, Facebook і Instagram за тегом @GlblCtzn або #GlobalCitizen. Відвідайте http://globalgoalunite.org, щоб дізнатися більше про кампанію The Global Goal: Unite for our Future.