loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone відкриває smart-клініку Здорро

Цілісна екосистема телемедичних сервісів, створена на базі Здорро, розширить можливості сучасної медицини за допомогою штучного інтелекту, IoT та Big Data аналітики. 

Smart-клініка Здорро створена Vodafone Україна в партнерстві з компанією Botkin.pro, яка спеціалізується на телемедичних консультаціях. «Пандемія очікувано збільшила інтерес до телемедицини з боку пацієнтів і лікарів. У 2020 року на платформі Вotkin.pro проведено більше 30 тисяч онлайн консультацій, а лікарська база збільшилася на 174% в порівнянні з 2019 роком », - розповів професор Владислав Гринь, керівник телемедичної платформи Вotkin.pro.

На сьогоднішній день smart-клініка Здорро має найбільшу в Україні базу лікарів, які консультують віддалено. Прийом ведуть понад 1100 фахівців, і їх число постійно зростає. Клієнти мають можливість вибрати лікаря зі 130 медичних спеціальностей. Додатковим критерієм, який допомагає клієнтам зробити вибір, є рейтинг фахівця, який залежить від стажу лікаря і вченого ступеня: серед фахівців клініки багато практикуючих кандидатів і докторів медичних наук.

«Наші партнери накопичили багатий досвід в застосуванні телемедицини. Велика кількість лікарів довіряють і регулярно використовують телемедичні платформи для спілкування з пацієнтами. Наше завдання - створити на базі smart клініки Здорро перше в Україні повноцінне рішення, яке об'єднає телемедицину і напрацювання Vodafone в сфері BigData аналітики, IoT-сервісів та застосуванні штучного інтелекту», - зазначив Євген Чорний, керівник відділу з розвитку інноваційних продуктів Vodafone Україна.

Smart-клініка Здорро - це не просто розмова з лікарем за допомогою сучасних засобів зв'язку. Це майданчик для повноцінних медичних консультацій зі зручним інтерфейсом, яка дає можливість:

  • відкрити особистий кабінет пацієнта, в якому буде фіксуватися історія звернень та результати консультацій;
  • знайти і вибрати лікаря за фахом, рейтингом та відгуками;
  • записатися на прийом у зручний час;
  • отримати онлайн консультацію в текстовому або відео форматі з висновками лікаря;
  • запросити другу лікарську думку у профільних фахівців.  

Здорро надає разові медичні консультації. Наступним етапом стане підключення онлайн-аптек, лабораторій та чат-бота з елементами штучного інтелекту, який допоможе клієнтам самостійно моніторити стан свого здоров'я і, в разі необхідності, звертатися за медичною консультацією. Також, на основі даних, отриманих протягом перших місяців роботи клініки, будуть сформовані пакетні пропозиції, що враховують найбільш затребувані послуги.

Детальніше дізнатися про клініку і пройти реєстрацію можна на сайті Здорро