loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

«Всеукраїнська школа онлайн» відзначає зростання популярності сервісу

Компанія Vodafone разом з партнерами платформи «Всеукраїнська школа онлайн» відзначає зростання відвідування та популярності навчальних матеріалів після новорічних свят та з початком локдауну. Vodafone підтримує проєкт, забезпечуючи учнів та вчителів безлімітним інтернет-доступом.

У перші дні локдауну кількість взаємодій з платформою зросла майже вдвічі в порівнянні з груднем, а кількість зареєстрованих користувачів збільшилася на 64% – з 36,5 до 60 тисяч.

За місяць платформою скористалися майже 8 мільйонів разів. Також збільшилася кількість реєстрацій та переглядів лекцій. Наразі на платформі з 60 тисяч зареєстрованих користувачів, 40 тисяч – учні, 16  тисяч- вчителі, решта - слухачі (батьки).

«Всеукраїнська школа онлайн» є актуальним сервісом не тільки в Україні. Школу відвідуюсь користувачі з США, Нідерландів, Польщі, Німеччини, Великої Британії – звідусіль, де мешкають українці.

Проєкт створений для забезпечення учнів 5-11 класів навчальними матеріалами, відеоуроками, тестами та завданнями для самостійної роботи. На платформі вчителі також отримають методичні рекомендації щодо проведення уроків за умов змішаного та дистанційного навчання з 18 шкільних дисциплін.

Vodafone приєдналась до ініціативи Міністерства освіти та науки України, Міністерства цифрової трансформації України, Українського інститут розвитку освіти та громадської спілки «Освіторія» одразу після запуску онлайн-школи, а перед Новим Роком забезпечила учнів та вчителів безлімітним інтернет-доступом.

Безлімітний трафік Vodafone на онлайн-платформу школи надається в рамках послуги Online PASS.

Послуга Online PASS присутня за замовчуванням у молодіжному тарифі Joice, тож за умови користування ним, додаткова платня не стягується. Тариф Joice забезпечує безліміт на YouTube трафік, а це означає, що учні отримають безліміт не тільки на відвідування онлайн-порталу, але й на учбові матеріали школи, опубліковані на YouTube.

Послугу Online Pass можна підключити і в інших тарифах Vodafone, але у цьому випадку послуга з часом стане платною. Інформація про умови занулення трафіку опублікована на сайті Vodafone.ua.

За останні п'ять місяців Vodafone запустив мережу 4G у діапазоні 900 МГц (LTE 900) у всіх областях України.

Базові станції покривають близько 4700 нових населених пунктів, а це означає, що освіту в онлайн школі зможуть отримувати учні з усіх куточків країни.

Відео-ролик “Всеукраїнська школа онлайн”

Як користуватись платформою. Відео-інструкція

Про молодіжний тариф Joice: www.vodafone.ua/joice

Про Online Pass - www.vodafone.ua/pass#online-pass