loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Морські курорти Запорізької області забезпечені 3G інтернетом

Сьогодні 3G покриття Vodafone з'явилося на території популярних курортів Азовського моря – в Бердянську та Кирилівці, де раніше не було доступу до швидкісного інтернету на базі технології HSPA+. Також 3G інтернетом зможуть скористатися мешканці й туристи, які обрали для морського відпочинку села Новопетрівка та Азовське, розташовані поблизу Бердянська.

Плануючи відпочинок на азовському та чорноморському узбережжі цього літа, абоненти Vodafone і «МТС Україна» можуть розраховувати на швидкісний інтернет також у містах і селищах Одеської, Миколаївської та Херсонської областей, популярних для морського відпочинку – 3G мережа Vodafone є в Одесі, Коблевому, Затоці, Грибівці, Сергіївці, Чабанському, Кароліно-Бугазі, Чорноморську, Санжійці, Південному, Залізному Порту, Приморському, Лазурному, Генічеську та Скадовську, а також на Арабатській стрілці: у Генічеській Гірці, Щасливцевому та найвіддаленішому населеному пункті Арабатської стрілки – селі Стрілкове.

Сьогодні понад 40% українців можуть скористатися 3G послугами в мережі Vodafone. Компанія продовжує розширювати покриття – в рамках другого етапу розвитку мережі швидкісний мобільний інтернет стає доступним для жителів районних центрів, сіл, а також популярних дачних і курортних селищ. До кінця року 3G мережа компанії буде доступна більш як 50% населення України.

Детальна інформація про 3G покриття доступна на сайті в розділі «Покриття»