loading
Тариф закритий для нових підключень. Оберіть актуальний на сторінці з тарифами
RED L 2015

Vodafone RED L 2015

 • 5 ГБ 4G/3G інтернету
 • Безліміт на соцмережі
 • Акція «YouTube без перерв» *313#
 • 90 хв по Україні
 • 90 SMS

120 грн/місяць

4 грн/день Орієнтовна вартість тарифу за день. Спосіб розрахунку

До 31.10.2019 Ви будете безкоштовно й автоматично переведені в один із тарифів, які ми підібрали відповідно до Ваших витрат. Як тільки здійсниться перехід, Ви отримаєте SMS-повідомлення. Якщо у Вас підключена послуга «Рік без абонплат», то в новому тарифі її умови збережуться до закінчення оплаченого терміну.

Також до 09.09.2019 включно Ви можете самостійно перейти в будь-який доступний тариф Vodafone Передплата. В такому разі послуга «Рік без абонплат» не зберігається. Кошти на додатковому грошовому рахунку при зміні тарифу не зберігаються.

Тарифи Vodafone RED S, M, L 2015 закриті для нових підключень.

Вартість пакетів послуг на місяць120 грн
Дзвінки в мережі Vodafone УкраїнаБезліміт
4G/3G інтернет Гігабайти інтернету в межах тарифу доступні для використання в 2G, 3G та 4G-мережі за наявності технічного доступу та покриття5 ГБ
Соцмережі Facebook, Twitter, Instagram; повідомлення у Viber, WhatsApp (текст і картинки)Безліміт
Акція «YouTube без перерв»
YouTube Premium
4 МІСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО
+ послуга Video PASS
*313#
Дзвінки на інші мережі по Україні
та за кордон
90 хв
SMS на всі мобільні мережі по Україні та за кордон90 шт.

SMS на міські номери по Україні - 6,38 грн/шт.


Вартість послуг понад пакет на місяць:

 • Мобільний Інтернет – 15 грн за кожні 500 МБ (в межах 10 пакетів);
 • Дзвінки на інші мережі України – 0,50 грн/хв;
 • SMS на всі мобільні мережі України та за кордон – 0,50 грн/шт
 • Дзвінки за кордон – 10 хв за 5 грн (в межах 10 пакетів до кінця дня).
Корисна інформація
open

Якщо у вас закінчився пакет послуг на місяць, ви можете підключити його самостійно.

Вартість підключення пакета на місяць
120 грн
Підключення*101*444#
Перевірка*101*4#

Для коректного нарахування пакета послуг на місяць, необхідно завершити всі розпочаті раніше інтернет-сесії.

Дата наступного зняття вартості та оновлення пакета послуг залежить від дати підключення пакета послуг на місяць.

Послуга «Рік без абонплат»
open

З 30.08.2019 послуга «Рік без абонплат» недоступна для нових підключень в тарифах Vodafone Red S 2015, Vodafone Red M 2015, Vodafone Red L 2015. Якщо послуга підключена до 30.08.2019, її умови залишаються без змін.

Відчувайте свободу спілкування з послугою «Рік без абонплат». Заощаджуйте на вартості пакетів послуг на місяць: сплачуйте авансом за рік та отримуйте свій щомісячний пакет послуг у тарифі без додаткових платежів та систематичних поповнень протягом 12 місяців.

Тариф VodafoneRED L 2015
Вартість1440 грн
Статус послуги*365*1#

У тарифі Vodafone RED L, на період дії послуги «Рік без абонплат», надання безкоштовного доступу до пакету «Ефір» припиняється.

Пакети послуг на день в Україні
open

Вартість тарифу Vodafone RED L 2015 знімається щомісячно від дати першого дзвінка. Якщо коштів на рахунку недостатньо для сплати вартості пакетів на місяць автоматично підключаться щоденні платежі та пакети послуг:

Денні тарифи
5 грн/день
Дзвінки в мережі Vodafone Україна
Безліміт
4G/3G інтернет
200 МБ
Дзвінки на інші мережі по Україні
5 хв
SMS на всі мобільні мережі України
5 шт.
Дзвінки на мобільні номери за кордон, крім мобільних номерів популярних напрямків (Австрія, Бельгія, Єгипет, Італія, Іспанія, Туреччина, Угорщина, Чехія)
0,50 грн/хв
Дзвінки на мобільні номери за кордон в популярних напрямках (Австрія, Бельгія, Єгипет, Італія, Іспанія, Туреччина, Угорщина, Чехія)
3,00 грн/хв
SMS за кордон
0,50 грн/шт.

Зняття денного платежу також відбувається у разі дзвінка на перелік країн і напрямків для дзвінків за кордон.


Вартість послуг понад пакет на день:

 • Мобільний Інтернет – 15 грн за кожні 500 МБ (в межах 10 пакетів до кінця дня);
 • Дзвінки на інші мережі України – 0,50 грн/хв;
 • SMS на всі мобільні мережі України – 0,50 грн/шт.


Умови користування денними пакетами послуг:

Плата за місячний пакет послуг знімається автоматично. Це відбувається рівно через місяць від дати, коли пакет був підключений минулого місяця (з 00:00 до 8:00).
Наприклад, якщо пакет послуг був підключений 25-го числа, то зняття платежу відбудеться 25-го числа наступного місяця. Як тільки буде нараховано пакет послуг, ви отримаєте SMS (після 8:00).
Важливо: поки вам не надійде SMS про нарахування пакета послуг, у вас діятиме денний тариф, тобто дзвінки, SMS та інтернет будуть платними.

Якщо на рахунку недостатньо коштів для оплати пакета послуг на місяць, то автоматично відбувається перехід на денний тариф, у якому є обов'язковий платіж незалежно від користування.
Надалі, кожного дня з 00:00 до 8:00, система буде перевіряти стан вашого рахунку і, як тільки там буде достатня сума, підключиться пакет послуг на місяць.
Важливо: дата наступної оплати пакета зміниться з урахуванням нової дати, коли у вас підключився пакет послуг на місяць. Щоб перевірити, набирайте *101*4#

Роумінг
open

Для цього тарифу діють базові умови в роумінгу. Інформацію про вартість дзвінків, інтернету, SMS та вигідні послуги можна переглянути на сторінці роумінгу.

Загальна інформація
open

4,0 грн/день – розрахункова вартість за день у тарифі лінійки Vodafone RED L 2015, що визначена шляхом розділення вартості пакета послуг за календарний місяць на середню тривалість місяця, а саме: 120 грн на 30 днів. Розрахункову вартість за день для календарних місяців у 28, 29, 31 день можна розрахувати розділенням вартості пакета послуг на календарний місяць на відповідну кількість днів.

Швидкість мобільного інтернету в Україні становитиме – до 32 Кбіт/с після використання: за місяць 10 ГБ або за день 5,5.

Безлімітний доступ до Facebook, Instagram, Twitter без плати за трафік передбачає використання мобільної версії соціальних мереж – m.facebook.com, instagram.com, mobile.twitter.com (за допомогою мобільного браузера смартфона) або офіційних додатків Facebook, Facebook Messenger, Instagram, Twitter для iOS та Android. Безліміт у додатках Viber і WhatsApp розповсюджується на текстові повідомлення. У зв'язку з особливостями технічної платформи WhatsApp можлива тарифікація вхідних нотифікацій через додаток. При користуванні A-GPS (геолокації) у додатках, при завантаженні та переходах на ресурси, що не належать Facebook, Instagram, Twitter, Viber і WhatsApp, а також при використанні проксі-сервера в браузері (наприклад, Opera Mini) можливе завантаження даних зі сторонніх ресурсів, тарифікація при цьому буде відбуватися відповідно до тарифного плану. Інтернет-трафік, який генерується при зверненні смартфона до A-GPS серверів або до ресурсів які не належать Facebook, Instagram, Twitter, Viber і WhatsApp оплачується згідно з умовами Вашого тарифного плану. Голосові та відео дзвінки через додатки Viber і WhatsApp оплачуються згідно з умовами тарифного плану.

Денні послуги у тарифі доступні в межах послуги "RED на день".


Абоненти тарифів Vodafone Передплата, у яких підключений пакет послуг на місяць, можуть безлімітно користуватися додатком «Дія» з 21.02.2020 р.

Тарифи діють на території України за наявності покриття мережі оператора, крім території, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження або здійснюють їх не в повному обсязі, детальніше .

Швидкість мобільного Інтернету в роумінгу складатиме 8 Кбіт/с після використання за 7 днів 1000 МБ понад пакетні обсяги у тарифах Vodafone RED S, M, L 2015 при підключеній послузі «Роумінг, як вдома», після використання 100 МБ у день у будь-якому тарифі Vodafone RED при відключеній послузі «Роумінг, як вдома» у мережі Vodafone, SFR у Франції або у будь-якій мережі у Польщі, та після використання 2 МБ у день при реєстрації в усіх інших мережах. Про використання пакетних МБ абонент додатково інформується за допомогою SMS.

Тарифи вказані y гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який становить 7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 14.09.2018 року.

Вартість дзвінків вказано за першу секунду кожної хвилини розмови, до вартості котрої включено кожну наступну секунду зазначеної хвилини в межах розмови. Тарифікація відбувається у першу секунду кожної хвилини розмови.

Детальну інформацію щодо тарифів, акцій, вартості та умов надання послуг можна отримати за телефонами:
111  — безкоштовно з мобільного Vodafone Україна в Україні;
0800 400 111  — для абонентів інших операторів України (безкоштовно з будь-якого номера в Україні).
ПрАТ «ВФ Україна», 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15, у реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій №1.

Потрібна допомога? Відкрийте чат