loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Оберіть, будь ласка, форму обслуговування та вкажіть необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"
Тариф закритий для нових підключень. Оберіть актуальний на сторінці з тарифами
Vodafone <span>RED S 2015</span>

Vodafone RED S 2015

 • 2 ГБ інтернету
 • Безліміт у мережі Vodafone Україна
 • 30 хв по Україні
 • 30 SMS

65 грн/місяць

2,2 грн/день

Орієнтовна вартість тарифу за день. Спосіб розрахунку

Тарифи Vodafone RED S, M, L 2015 закриті для нових підключень.

Вартість пакетів послуг на місяць 65 грн
Дзвінки в мережі Vodafone Україна Безліміт
Iнтернет 2 ГБ
Дзвінки на інші мережі по Україні
та за кордон
30 хв
SMS на всі мобільні мережі по Україні та за кордон 30 шт.

Щоб перевірити залишок пакетів (хвилин, інтернету), наберіть *101*4# або у My Vodafone

Для коректного нарахування пакета послуг на місяць необхідно завершити всі розпочаті раніше інтернет-сесії або вимкнути і ввімкнути телефон.

Вартість послуг понад пакет на місяць:

 • інтернет – 15 грн за кожні 500 МБ (в межах 10 пакетів);
 • дзвінки на інші мережі України – 0,50 грн/хв;
 • SMS на всі мобільні мережі України та за кордон – 0,50 грн/шт.;
 • дзвінки за кордон – 10 хв за 5 грн (в межах 10 пакетів до кінця дня).
Корисна інформація
open

Якщо у вас закінчився пакет послуг на місяць, ви можете підключити його самостійно.

Вартість підключення пакета на місяць
65 грн
Підключення*101*444# 
Перевірка*101*4# 

Для коректного нарахування пакета послуг на місяць, необхідно завершити всі розпочаті раніше інтернет-сесії.

Дата наступного зняття вартості та оновлення пакета послуг залежить від дати підключення пакета послуг на місяць.

Послуга «Рік без абонплат»
open

З 30.08.2019 послуга «Рік без абонплат» недоступна для нових підключень в тарифах Vodafone Red S 2015, Vodafone Red M 2015, Vodafone Red L 2015. Якщо послуга підключена до 30.08.2019, її умови залишаються без змін.

Відчувайте свободу спілкування з послугою «Рік без абонплат». Заощаджуйте на вартості пакетів послуг на місяць: сплачуйте авансом за рік та отримуйте свій щомісячний пакет послуг у тарифі без додаткових платежів та систематичних поповнень протягом 12 місяців.

Тариф VodafoneRED S 2015
Вартість715 грн
Статус послуги*365*1#
Пакети послуг на день в Україні
open

Вартість тарифу Vodafone RED S 2015 знімається щомісячно від дати першого дзвінка. Якщо коштів на рахунку недостатньо для сплати вартості пакетів на місяць автоматично підключаться щоденні платежі та пакети послуг:

Денні тарифи5 грн/день
Дзвінки в мережі Vodafone УкраїнаБезліміт
Iнтернет
200 МБ
Дзвінки на інші мережі по Україні5 хв
SMS на всі мобільні мережі України5 шт.
Дзвінки на мобільні номери за кордон , крім мобільних номерів популярних напрямків (Австрія, Бельгія, Єгипет, Італія, Іспанія, Туреччина, Угорщина, Чехія)0,50 грн/хв
Дзвінки на мобільні номери за кордон в популярних напрямках (Австрія, Бельгія, Єгипет, Італія, Іспанія, Туреччина, Угорщина, Чехія)3,00 грн/хв
SMS за кордон0,50 грн/шт.

Зняття денного платежу також відбувається у разі дзвінка на перелік країн і напрямків для дзвінків за кордон.


Вартість послуг понад пакет на день:

 • інтернет – 15 грн за кожні 500 МБ (в межах 10 пакетів до кінця дня);
 • дзвінки на інші мережі України – 0,50 грн/хв;
 • SMS на всі мобільні мережі України – 0,50 грн/шт.


Умови користування денними послугами:

Плата за місячний пакет послуг знімається автоматично. Це відбувається рівно через місяць від дати, коли пакет був підключений минулого місяця (з 00:00 до 8:00).
Наприклад, якщо пакет послуг був підключений 25-го числа, то зняття платежу відбудеться 25-го числа наступного місяця. Як тільки буде нараховано пакет послуг, ви отримаєте SMS (після 8:00).
Важливо: поки вам не надійде SMS про нарахування пакета послуг, у вас діятиме денний тариф, тобто дзвінки, SMS та інтернет будуть платними.

Якщо на рахунку недостатньо коштів для оплати пакета послуг на місяць, то автоматично відбувається перехід на денний тариф, у якому є обов'язковий платіж незалежно від користування.
Надалі, кожного дня з 00:00 до 8:00, система буде перевіряти стан вашого рахунку і, як тільки там буде достатня сума, підключиться пакет послуг на місяць.
Важливо: дата наступної оплати пакета зміниться з урахуванням нової дати, коли у вас підключився пакет послуг на місяць. Щоб перевірити, набирайте *101*4#

Роумінг
open

Для цього тарифу діють базові умови в роумінгу. Інформацію про вартість дзвінків, інтернету, SMS та вигідні послуги можна переглянути на сторінці роумінгу.

Умови акції «Музика нон-стоп»
open

Увага! З 01 квітня 2022 р. тимчасово призупинено підключення акції «Музика нон-стоп» для зменшення навантаження на мережу. Зараз найважливіше, щоб Ви були на зв’язку.
Якщо Ви підключили акцію до 01.04.22 (не включно), умови залишаються без змін.
Ми сподіваємося на Ваше розуміння. І переконані, що зовсім скоро відсвяткуємо нашу перемогу разом.

Період проведення Акції: з 01.06.2021 по 31.05.2022.

Підключайте Акцію з 01.06.2021 по 31.01.2022 включно – та отримайте підписку YouTube Premium (яка включає підписку YouTube Music Premium) і послугу Video PASS безкоштовно (без додаткової плати) на 3 місяці.

При підключенні Акції з 01.02.2022 безкоштовні підписка YouTube Premium (яка включає підписку YouTube Music Premium) та послуга Video PASS будуть доступні на 2 місяці.

Для клієнтів, які активували або активують акцію до 31.01.2022 р. включно, діють поточні умови акції.

Для підключення Акції наберіть *313# або зайдіть у додаток

My Vodafone – розділ «Музика нон-стоп» та натисніть «Підключити»

Згідно з глобальною політикою YouTube у всіх країнах, безкоштовну підписку YouTube Premium може отримати тільки клієнт, у якого немає діючих або раніше оформлених платних і безкоштовних підписок (в тому числі – у складі сімейних підписок) на YouTube, YouTube Music або Google Play Music.

Детальні умови Акціі «Музика нон-стоп» https://www.vodafone.ua/youtube

Загальна інформація
open

2,2 грн/день – розрахункова вартість за день у тарифі Vodafone RED S 2015, що визначена шляхом розділення вартості пакета послуг за календарний місяць на середню тривалість місяця, а саме: 65 грн на 30 днів. Розрахункову вартість за день для календарних місяців у 28, 29, 31 день можна розрахувати розділенням вартості пакета послуг на календарний місяць на відповідну кількість днів.

Швидкість мобільного інтернету в Україні становитиме – до 32 Кбіт/с після використання: за місяць 5,5 ГБ або за день 5,1 ГБ.
Гігабайти інтернету в рамках тарифу доступні для використання в 2G, 3G і 4G-мережі при наявності технічного доступу і покриття.

Безлімітний доступ до Facebook, Instagram, Twitter без плати за трафік передбачає використання мобільної версії соціальних мереж – m.facebook.com, instagram.com, mobile.twitter.com (за допомогою мобільного браузера смартфона) або офіційних додатків Facebook, Facebook Messenger, Instagram, Twitter для iOS та Android. Безліміт у додатках Viber і WhatsApp розповсюджується на текстові повідомлення. У зв'язку з особливостями технічної платформи WhatsApp можлива тарифікація вхідних нотифікацій через додаток. При користуванні A-GPS (геолокації) у додатках, при завантаженні та переходах на ресурси, що не належать Facebook, Instagram, Twitter, Viber і WhatsApp, а також при використанні проксі-сервера в браузері (наприклад, Opera Mini) можливе завантаження даних зі сторонніх ресурсів, тарифікація при цьому буде відбуватися відповідно до тарифного плану. Інтернет-трафік, який генерується при зверненні смартфона до A-GPS серверів або до ресурсів які не належать Facebook, Instagram, Twitter, Viber і WhatsApp оплачується згідно з умовами Вашого тарифного плану. Голосові та відео дзвінки через додатки Viber і WhatsApp оплачуються згідно з умовами тарифного плану.

Денні послуги у тарифі доступні в межах послуги "RED на день".

Абоненти тарифів Vodafone Передплата, у яких підключений пакет послуг на місяць, можуть безлімітно користуватися додатком «Дія» з 21.02.2020 р.

Тарифи діють на території України за наявності покриття мережі оператора, крім території, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження або здійснюють їх не в повному обсязі, детальніше .

Швидкість мобільного Інтернету в роумінгу складатиме 8 Кбіт/с після використання за 7 днів 1000 МБ понад пакетні обсяги у тарифах Vodafone RED S, M, L 2015 при підключеній послузі «Роумінг, як вдома», після використання 100 МБ у день у будь-якому тарифі Vodafone RED при відключеній послузі «Роумінг, як вдома» у мережі Vodafone, SFR у Франції або у будь-якій мережі у Польщі, та після використання 2 МБ у день при реєстрації в усіх інших мережах. Про використання пакетних МБ абонент додатково інформується за допомогою SMS.

Тарифи вказані y гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який становить 7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 14.09.2018 року.

Вартість дзвінків вказано за першу секунду кожної хвилини розмови, до вартості котрої включено кожну наступну секунду зазначеної хвилини в межах розмови. Тарифікація відбувається у першу секунду кожної хвилини розмови.

Детальну інформацію щодо тарифів, акцій, вартості та умов надання послуг можна отримати за телефонами:
111  — безкоштовно з мобільного Vodafone Україна в Україні;
0800 400 111  — для абонентів інших операторів України (безкоштовно з будь-якого номера в Україні).
ПрАТ «ВФ Україна», 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15, у реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій №1.