loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"
Тариф закритий для нових підключень. Оберіть актуальний на сторінці з тарифами
Vodafone <span>RED S 2015</span>

Vodafone RED S 2015

 • 2 ГБ інтернету
 • Безліміт у мережі Vodafone Україна
 • 30 хв по Україні
 • 30 SMS

65 грн/місяць

2,2 грн/день

Орієнтовна вартість тарифу за день. Спосіб розрахунку

Тарифи Vodafone RED S, M, L 2015 закриті для нових підключень.

Вартість пакетів послуг на місяць 65 грн
Дзвінки в мережі Vodafone Україна Безліміт
Iнтернет 2 ГБ
Дзвінки на інші мережі по Україні
та за кордон
30 хв
SMS на всі мобільні мережі по Україні та за кордон 30 шт.

Щоб перевірити залишок пакетів (хвилин, інтернету), наберіть *101*4# або у My Vodafone

Для коректного нарахування пакета послуг на місяць необхідно завершити всі розпочаті раніше інтернет-сесії або вимкнути і ввімкнути телефон.

Вартість послуг понад пакет на місяць:

 • інтернет – 15 грн за кожні 500 МБ (в межах 10 пакетів);
 • дзвінки на інші мережі України – 0,50 грн/хв;
 • SMS на всі мобільні мережі України та за кордон – 0,50 грн/шт.;
 • дзвінки за кордон – 10 хв за 5 грн (в межах 10 пакетів до кінця дня).
Корисна інформація
open

Якщо у вас закінчився пакет послуг на місяць, ви можете підключити його самостійно.

Вартість підключення пакета на місяць
65 грн
Підключення*101*444# 
Перевірка*101*4# 

Для коректного нарахування пакета послуг на місяць, необхідно завершити всі розпочаті раніше інтернет-сесії.

Дата наступного зняття вартості та оновлення пакета послуг залежить від дати підключення пакета послуг на місяць.

Послуга «Рік без абонплат»
open

З 30.08.2019 послуга «Рік без абонплат» недоступна для нових підключень в тарифах Vodafone Red S 2015, Vodafone Red M 2015, Vodafone Red L 2015. Якщо послуга підключена до 30.08.2019, її умови залишаються без змін.

Відчувайте свободу спілкування з послугою «Рік без абонплат». Заощаджуйте на вартості пакетів послуг на місяць: сплачуйте авансом за рік та отримуйте свій щомісячний пакет послуг у тарифі без додаткових платежів та систематичних поповнень протягом 12 місяців.

Тариф VodafoneRED S 2015
Вартість715 грн
Статус послуги*365*1#
Пакети послуг на день в Україні
open

Вартість тарифу Vodafone RED S 2015 знімається щомісячно від дати першого дзвінка. Якщо коштів на рахунку недостатньо для сплати вартості пакетів на місяць автоматично підключаться щоденні платежі та пакети послуг:

Денні тарифи5 грн/день
Дзвінки в мережі Vodafone УкраїнаБезліміт
Iнтернет
200 МБ
Дзвінки на інші мережі по Україні5 хв
SMS на всі мобільні мережі України5 шт.
Дзвінки на мобільні номери за кордон , крім мобільних номерів популярних напрямків (Австрія, Бельгія, Єгипет, Італія, Іспанія, Туреччина, Угорщина, Чехія)0,50 грн/хв
Дзвінки на мобільні номери за кордон в популярних напрямках (Австрія, Бельгія, Єгипет, Італія, Іспанія, Туреччина, Угорщина, Чехія)3,00 грн/хв
SMS за кордон0,50 грн/шт.

Зняття денного платежу також відбувається у разі дзвінка на перелік країн і напрямків для дзвінків за кордон.


Вартість послуг понад пакет на день:

 • інтернет – 15 грн за кожні 500 МБ (в межах 10 пакетів до кінця дня);
 • дзвінки на інші мережі України – 0,50 грн/хв;
 • SMS на всі мобільні мережі України – 0,50 грн/шт.


Умови користування денними послугами:

Плата за місячний пакет послуг знімається автоматично. Це відбувається рівно через місяць від дати, коли пакет був підключений минулого місяця (з 00:00 до 8:00).
Наприклад, якщо пакет послуг був підключений 25-го числа, то зняття платежу відбудеться 25-го числа наступного місяця. Як тільки буде нараховано пакет послуг, ви отримаєте SMS (після 8:00).
Важливо: поки вам не надійде SMS про нарахування пакета послуг, у вас діятиме денний тариф, тобто дзвінки, SMS та інтернет будуть платними.

Якщо на рахунку недостатньо коштів для оплати пакета послуг на місяць, то автоматично відбувається перехід на денний тариф, у якому є обов'язковий платіж незалежно від користування.
Надалі, кожного дня з 00:00 до 8:00, система буде перевіряти стан вашого рахунку і, як тільки там буде достатня сума, підключиться пакет послуг на місяць.
Важливо: дата наступної оплати пакета зміниться з урахуванням нової дати, коли у вас підключився пакет послуг на місяць. Щоб перевірити, набирайте *101*4#

Роумінг
open

Для цього тарифу діють базові умови в роумінгу. Інформацію про вартість дзвінків, інтернету, SMS та вигідні послуги можна переглянути на сторінці роумінгу.

Умови акції «Музика нон-стоп»
open

Увага! З 01 квітня 2022 р. тимчасово призупинено підключення акції «Музика нон-стоп» для зменшення навантаження на мережу. Зараз найважливіше, щоб Ви були на зв’язку.
Якщо Ви підключили акцію до 01.04.22 (не включно), умови залишаються без змін.
Ми сподіваємося на Ваше розуміння. І переконані, що зовсім скоро відсвяткуємо нашу перемогу разом.

Період проведення Акції: з 01.06.2021 по 31.05.2022.

Підключайте Акцію з 01.06.2021 по 31.01.2022 включно – та отримайте підписку YouTube Premium (яка включає підписку YouTube Music Premium) і послугу Video PASS безкоштовно (без додаткової плати) на 3 місяці.

При підключенні Акції з 01.02.2022 безкоштовні підписка YouTube Premium (яка включає підписку YouTube Music Premium) та послуга Video PASS будуть доступні на 2 місяці.

Для клієнтів, які активували або активують акцію до 31.01.2022 р. включно, діють поточні умови акції.

Для підключення Акції наберіть *313# або зайдіть у додаток

My Vodafone – розділ «Музика нон-стоп» та натисніть «Підключити»

Згідно з глобальною політикою YouTube у всіх країнах, безкоштовну підписку YouTube Premium може отримати тільки клієнт, у якого немає діючих або раніше оформлених платних і безкоштовних підписок (в тому числі – у складі сімейних підписок) на YouTube, YouTube Music або Google Play Music.

Детальні умови Акціі «Музика нон-стоп» https://www.vodafone.ua/youtube

Загальна інформація
open

2,2 грн/день – розрахункова вартість за день у тарифі Vodafone RED S 2015, що визначена шляхом розділення вартості пакета послуг за календарний місяць на середню тривалість місяця, а саме: 65 грн на 30 днів. Розрахункову вартість за день для календарних місяців у 28, 29, 31 день можна розрахувати розділенням вартості пакета послуг на календарний місяць на відповідну кількість днів.

Швидкість мобільного інтернету в Україні становитиме – до 32 Кбіт/с після використання: за місяць 5,5 ГБ або за день 5,1 ГБ.
Гігабайти інтернету в рамках тарифу доступні для використання в 2G, 3G і 4G-мережі при наявності технічного доступу і покриття.

Безлімітний доступ до Facebook, Instagram, Twitter без плати за трафік передбачає використання мобільної версії соціальних мереж – m.facebook.com, instagram.com, mobile.twitter.com (за допомогою мобільного браузера смартфона) або офіційних додатків Facebook, Facebook Messenger, Instagram, Twitter для iOS та Android. Безліміт у додатках Viber і WhatsApp розповсюджується на текстові повідомлення. У зв'язку з особливостями технічної платформи WhatsApp можлива тарифікація вхідних нотифікацій через додаток. При користуванні A-GPS (геолокації) у додатках, при завантаженні та переходах на ресурси, що не належать Facebook, Instagram, Twitter, Viber і WhatsApp, а також при використанні проксі-сервера в браузері (наприклад, Opera Mini) можливе завантаження даних зі сторонніх ресурсів, тарифікація при цьому буде відбуватися відповідно до тарифного плану. Інтернет-трафік, який генерується при зверненні смартфона до A-GPS серверів або до ресурсів які не належать Facebook, Instagram, Twitter, Viber і WhatsApp оплачується згідно з умовами Вашого тарифного плану. Голосові та відео дзвінки через додатки Viber і WhatsApp оплачуються згідно з умовами тарифного плану.

Денні послуги у тарифі доступні в межах послуги "RED на день".

Абоненти тарифів Vodafone Передплата, у яких підключений пакет послуг на місяць, можуть безлімітно користуватися додатком «Дія» з 21.02.2020 р.

Тарифи діють на території України за наявності покриття мережі оператора, крім території, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження або здійснюють їх не в повному обсязі, детальніше .

Швидкість мобільного Інтернету в роумінгу складатиме 8 Кбіт/с після використання за 7 днів 1000 МБ понад пакетні обсяги у тарифах Vodafone RED S, M, L 2015 при підключеній послузі «Роумінг, як вдома», після використання 100 МБ у день у будь-якому тарифі Vodafone RED при відключеній послузі «Роумінг, як вдома» у мережі Vodafone, SFR у Франції або у будь-якій мережі у Польщі, та після використання 2 МБ у день при реєстрації в усіх інших мережах. Про використання пакетних МБ абонент додатково інформується за допомогою SMS.

Тарифи вказані y гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який становить 7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 14.09.2018 року.

Вартість дзвінків вказано за першу секунду кожної хвилини розмови, до вартості котрої включено кожну наступну секунду зазначеної хвилини в межах розмови. Тарифікація відбувається у першу секунду кожної хвилини розмови.

Детальну інформацію щодо тарифів, акцій, вартості та умов надання послуг можна отримати за телефонами:
111  — безкоштовно з мобільного Vodafone Україна в Україні;
0800 400 111  — для абонентів інших операторів України (безкоштовно з будь-якого номера в Україні).
ПрАТ «ВФ Україна», 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15, у реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій №1.