loading

Укажите, пожалуйста, Ваши контактные данные, мы Вам перезвоним

Ваш запрос успешно отправлен

Ваши контактные данные

имя:
Телефон:

Нужна помощь?

Мы собрали для Вас ответы на все актуальные вопросы в разделе "Поддержка"

Перейти в раздел "Поддержка"

Vodafone ускорил 4G в Закарпатье

4Gr

Vodafone пришвидшив 4G на Закарпатті

Vodafone завершив роботи з переведення стандарту LTE на смугу в 15 МГц по всій території Закарпатської області. Це дозволило підвищити ємність мережі Vodafone та збільшити швидкість передачі даних.

Роботи були особливо актуальними, оскільки з урахуванням збільшення кількості клієнтів і обсягів споживання інтернету навантаження на LTE-мережу постійно зростає.

«Після проведення технічних робіт можемо констатувати зростання швидкостей у Закарпатській області більш ніж удвічі, – коментує Роман Арбора, начальник технічного департаменту Захід Vodafone Україна. Мешканці Закарпатського регіону - одні з найактивніших користувачів Vodafone. Тож не дивно, що ми спостерігаємо тут велике навантаження на мережу та докладаємо максимум зусиль для забезпечення якісного зв’язку та передачі даних. З іншого боку – гориста місцевість Закарпаття зобов’язує наших технічних спеціалістів вдаватись до складних і нестандартних рішень, щоб клієнти Vodafone мали можливість спілкуватись та користуватись якісним швидкісним інтернетом».

Інженери компанії переконфігурували більше 250 майданчиків на Закарпатті. На завершальній стадії також технічні роботи з розширення смуги LTE у Івано-Франківській та Волинській областях.

Перелічені заходи особливо актуальні зараз, коли більшість людей «контактує зі світом» завдяки телефону та інтернету. Також Vodafone продовжує підтримувати українців, які залишаються вдома на карантині, та надає безкоштовний доступ до пізнавально-розважальних сервісів: Vodafone Press, Vodafone Music, Bookmate і BeFit. Vodafone також продовжив до 30.04 для абонентів передплачених тарифів можливість безкоштовно підключити послугу Online Pass, щоб безлімітно спілкуватися в популярних соціальних мережах і месенджерах. А в рамках підтримки проекту «Всеукраїнська школа online» також відкрто вільний доступ до трансляцій уроків через сервіс VodafoneTV.