Skip to content
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Помогите сделать наш сайт лучше, ответив на несколько вопросов Пройти опрос

Порекомендуете ли вы сайт Vodafone друзьям и знакомым?

точно не буду рекомендовать
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
точно порекомендую
0 - точно не буду рекомендовать
10 - точно порекомендую
Пожалуйста, укажите основные причины вашей оценки:
Что, по вашему мнению, нам нужно улучшить?

4Gr

Клієнти Vodafone допомогли придбати кардіологічне обладнання на суму 644 000 грн

Завдяки коштам, зібраним у рамках благодійної програми Vodafone «Добра справа в подарунок», в Київському Інституті Серця з'явилося нове обладнання, необхідне для діагностики, проведення операцій та реабілітації пацієнтів із захворюваннями серця.

В рамках програми «Добра справа в подарунок» кошти, що раніше планувалися для придбання подарунків клієнтам до свят, Vodafone направляє на допомогу дітям, які потребують термінової складної операції з усунення вродженого пороку серця, а також на закупівлю необхідного кардіологічного обладнання. Після хірургічного втручання діти отримують можливість жити здоровим повноцінним життям.

У програмі беруть активну участь клієнти Vodafone, направляючи накопичені під час користування мобільним зв'язком бонуси на реалізацію благодійного проекту. Крім того, долучитися до програми може кожен, хто зробив покупку в будь-якому з магазинів Vodafone. З кожного чека Vodafone Retail перераховує 2 гривні на благодійний проект.

142 ребенка уже стали здоровыми благодаря программе Vodafone «Доброе дело в подарок». Помощь получают дети из разных уголков Украины. Так, в 2019 году вместе со своими абонентами Vodafone помог детям из Ровенской, Херсонской, Запорожской, Винницкой, Николаевской, Кировоградской и Киевской областей. Первая операция в рамках программы «Доброе дело в подарок» была проведена в сентябре 2011 года. Программа реализована при участии Киевского Института Сердца.