loading

Укажите, пожалуйста, Ваши контактные данные, мы Вам перезвоним

Ваш запрос успешно отправлен

Ваши контактные данные

имя:
Телефон:

Нужна помощь?

Мы собрали для Вас ответы на все актуальные вопросы в разделе "Поддержка"

Перейти в раздел "Поддержка"

Клиенты Vodafone теперь могут донатить мобильными деньгами

4Gr

Клієнти Vodafone тепер можуть донатити мобільними грошима

Шанувальники World of Tanks та інших ігор Wargaming тепер можуть оплачувати внутрішньоігрові покупки мобільними грошима. Клієнтам передплаченого зв'язку Vodafone стала доступною послуга оплати ігрових покупок на сайті Wargaming.net за допомогою коштів на мобільному рахунку. Комісія при розрахунках – 0%. Технічним партнером інтеграції виступила процесингова компанія LeoGaming.

Щоб розрахуватися мобільними грошима, потрібно ввести номер телефону на сторінці оплати внутрішньоігрових покупок і код підтвердження, який надійде на телефон гравця. Для оплати необхідно мати кошти на балансі для здійснення покупки, залишок на особовому рахунку після здійснення платежу має становити 3 грн.

Мобільними грошима можна розрахуватися за будь-яку внутрішньоігрову покупку вартістю від 1 грн. Максимальна сума однієї покупки не може перевищувати 2000 грн. Обмежень за кількістю покупок немає.

World of Tanks – популярна онлайн-гра, яка завоювала безліч фанатів у всьому світі, і налічує 160 млн зареєстрованих гравців, з них 10 млн – в Україні.