loading

Укажите, пожалуйста, Ваши контактные данные, мы Вам перезвоним

Ваш запрос успешно отправлен

Ваши контактные данные

имя:
Телефон:

Нужна помощь?

Мы собрали для Вас ответы на все актуальные вопросы в разделе "Поддержка"

Перейти в раздел "Поддержка"

Vodafone предлагает «Online PASS в подарок» и бесплатный доступ к ресурсам для удаленного обучения и работы

Vodafone пропонує «Online PASS у подарунок» і безкоштовний доступ до ресурсів для віддаленого навчання та роботи

Vodafone Україна оновлює послугу Online PASS і запускає акцію «Online PASS у подарунок».

В рамках акції «Online PASS у подарунок» послуга дозволяє безлімітно й без плати за трафік користуватися веб-ресурсами, які найчастіше потрібні для онлайн-навчання та дистанційної роботи. Це Viber, Telegram, WhatsApp, Zoom, Skype, Skype for Business, Hangouts, Google Classroom, Google Meet, Microsoft Teams, WeChat, FaceTime..

«Зробити доступними додатки, які в умовах адаптивного карантину дуже важливі для тисяч українців – це ініціатива, з якою до нас звернувся Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ). Ми ретельно проаналізували, які саме програми та додатки стали затребувані абонентами для онлайн навчання та роботи. І запропоновані нами унікальні умови – безліміт без плати за трафік – стануть вагомою допомогою в сучасній реальності школярам, студентам, офісним співробітникам, підприємцям», – коментує Вікторія Рубан, начальник відділу зі зв'язків з громадськістю Vodafone Україна.

Абоненти, які підключать послугу до 14 січня 2021 року включно, зможуть безкоштовно користуватися «Online PASS» в рамках акції «Online PASS у подарунок».

З 15 січня 2021 вартість послуги складе 50 грн/міс. Для того, щоб підключити Onlines PASS по акції, потрібно набрати: *316*1# та натиснути клавішу виклику. Для підключення та користування послугою «Online PASS» у абонента має бути підключений пакет послуг на місяць. Детально про умови акції можна дізнатися за посиланням:  https://www.vodafone.ua/uk/pass

Після запуску 4G абоненти Vodafone можуть набагато активніше користуватися мобільним інтернетом і сервісами на базі 4G, такими як стрімінг HD TV, онлайн-ігри, активно використовувати хмарні сервіси, а також нові напрямки: «інтернет речей», телемедицина, smart-управління енергетикою і сільським господарством, електронні мобільні гаманці. Нові послуги запускаються відповідно до етапів розвитку мережі 4G.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона та SIM-карти. Абоненти передплати можуть замінити карту самостійно, купивши відповідний  стартовий пакет. В інтернет-магазині Vodafone можна придбати стартовий пакет і  4G смартфон, отримавши покупку в найближчому магазині або замовивши доставку на адресу, або до відділення Нової Пошти.