Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Оберіть, будь ласка, форму обслуговування та вкажіть необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Вкажіть, будь ласка, необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"
Мій номер
open

Забули свій номер телефону?

У Вас є можливість самостійно його дізнатися, скориставшись послугою «Мій номер».

Наберіть *161#  та натисніть клавішу виклику.

У відповідь Ви отримаєте на екрані телефону Ваш номер.

Послуга безкоштовна.

Точний час
open

Бажаєте взнати точний час?

Наберіть *160#  та натисніть клавішу виклику.

У відповідь Ви отримаєте на екрані телефону точний час.

Послуга безкоштовна.

Довідково-інформаційна служба – 109
open

Довідково-інформаційна послуга з надання інформації про телефонні номери.

Ви швидко отримаєте інформацію про телефонні номери, адреси і послуги, що надаються підприємствами, організаціями, офіційними установами України та багато іншого.

Довідково-інформаційна служба 109 доступна цілодобово і надається на 4 мовах: українською, російською, англійською та німецькою.

Вартість дзвінка на номер 109 становить: плата за з'єднання - 1,60 грн, хвилина розмови - 25 грн. Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

Довідково-інформаційна служба – 486
open

Довідково-інформаційна служба з надання широкого спектру різної довідкової інформації. Ви швидко отримаєте інформацію про телефонні номери, адреси і послуги, що надаються підприємствами, організаціями, офіційними установами України та багато іншого.

Скористатися послугою можна зателефонувавши на номер 486, або відправивши СМС повідомлення на номер 486.

Перелік інформації та послуг, які доступні абонентам завдяки «Довідково-інформаційній службі», включає:

  • Адреси, телефони, розклад роботи та сферу діяльності комерційних структур та державних організацій у Києві та по всіх регіонах України: компанії, фірми, організації різних форм власності; посольства, консульства, представництва закордонних організацій; державні і муніципальні організації; аеропорти, залізничні вокзали, автовокзали, річкові порти; відділення та філії банків, страхових компаній; вищі, середні та спеціальні навчальні заклади, дитячі, шкільні та дошкільні установи; магазини, супермаркети, торгові та виставкові центри; медичні заклади, аптеки, ветеринарні клініки; готелі, туроператори, музеї та галереї; спортивні і фітнес-центри, сауни; ресторани, бари, кінотеатри, концертні зали та нічні клуби; товарно-цінова інформація тощо.
  • Замовлення послуг в залежності від місцезнаходження абонента: бронювання та замовлення квитків з доставкою (авіа білети, залізничні квитки); замовлення таксі, пасажирські та вантажоперевезення; послуги драйвера (автопілот); виклик евакуатора, технічна допомога на дорозі; прокат автомобілів; Доставка піци та їжі з ресторанів, питної води; кур`єрська доставка; аварійне відкривання дверей та замків тощо.
  • Дозвілля: репертуар театрів, розклад виступів артистів у Києві та великих містах України; репертуар кінотеатрів; програми клубних вечірок та дискотек в нічних клубах; адреси і телефони кафе, барів, ресторанів; адреси і телефони виставкових залів та комплексів, художніх галерей та музеїв тощо.
  • Експрес-довідка: розклад руху транспорту; коди АМТС міст України, всіх країн світу та мобільних операторів світу; поштові індекси вулиць Києва; індекси центральних відділень зв'язку всіх населених пунктів України; штрих-коди країн; грошові знаки держав; прогноз погоди тощо.

Вартість послуги: Вартість дзвінка становить: плата за з'єднання — 10,00 грн., хвилина розмови — 10,00 грн. Вартість відправки СМС запиту становить 10,00 грн.

Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

Довідково-інформаційна служба Курс Валют – 123
open

Довідково-інформаційна служба з надання інформації про актуальні Курси Валют.

Ви швидко отримаєте інформацію про Курси Валют, а також іншу актуальну та корисну довідкову інформацію.

Довідково-інформаційна служба Курс Валют доступна цілодобово. 

Вартість дзвінка на номер 123 становить: плата за з'єднання - 1,6 грн, хвилина розмови - 25 грн. Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

Потрібна допомога? Відкрийте чат