loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

З турботою про клієнтів Vodafone пропонує безкоштовну послугу «Очікую дзвінок»


«Очікую дзвінок» – це послуга, яка повідомить іншого абонента про те, що ви намагалися йому зателефонувати, навіть якщо у вас недостатньо коштів для дзвінка.

Послуга надається безкоштовно і надсилає повідомлення у вигляді мікро-виклику на номери українських мобільних операторів, що буде відображатися як пропущений дзвінок.

Як користуватися послугою

1
наберіть номер абонента
2
ви почуєте інформацію про нестачу коштів на рахунку
3
абонент, якому ви телефонуєте, отримає повідомлення , яке буде відображатися як пропущений дзвінок або SMS з вашим номером
4
абонент, якого викликають, зможе вам передзвонити

Умови надання:

  • Протягом дня ви можете зробити 10 спроб зателефонувати, якщо баланс вашого рахунку недостатній, і абоненти, яким ви телефонуєте, отримають мікро-виклики або повідомлення із проханням передзвонити. Після 10-ї спроби сповіщення від вас більше не будуть надходити абоненту, якого викликали.
  • Якщо абонент Vodafone, якому ви телефонуєте, перебуває поза мережею більше 2 годин з моменту вашого дзвінка, він отримає замість мікро-дзвінка SMS з текстом «Вам намагалися зателефонувати з номера +XXXххххххххх в hh:mm dd/mm/yy. Будь ласка, передзвоніть».
  • Якщо абонент іншого українського мобільного оператора, якому ви телефонуєте, перебуває поза мережею більше 2 годин з моменту вашого дзвінка, він не отримає повідомлення.
  • Якщо абонент Vodafone, до якого ви телефонуєте, перебуває поза мережею більше 24 годин з моменту вашого дзвінка, він не отримає повідомлення.

Якщо запити послуги «Очікую дзвінок» на той самий номер надходитимуть частіше, ніж один раз на три  хвилини, то перший запит буде надіслано у формі мікро-виклику, а всі наступні запити прийматися не будуть.

Корисні посилання:

Швидке поповнення рахунку 
Гроші на замовлення

Потрібна допомога? Відкрийте чат