loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Послуга надається на основі передплати пакета на 30 днів з моменту підключення і до самостійного відключення. Для відключення пакета «Оптимальний Спорт» надішліть SMS з текстом «СТОП» або «STOP» на номер 30096 (повідомлення безкоштовне).

Підписка на пакет «Оптимальний Спорт» продовжується автоматично кожні 30 днів. Це означає, що кожні 30 днів з рахунку знімається вартість пакета в розмірі 209 грн. Якщо коштів на рахунку недостатньо для оплати пакета на 30 днів, надається доступ на 1 день за 7,50 грн. Якщо на рахунку менше ніж 7,50 грн, списання здійснюється при першому поповненні на суму, достатню для оплати пакета на 30 днів або 1 день (у разі недостатньої суми для оплати пакета на 30 днів).

Якщо у вас підключена, але не оплачена ця послуга, то після поповнення рахунку на суму, достатню для оплати доступу на 30 днів або на 1 день, списання здійснюється не миттєво, а протягом дня. Щоб користуватися послугою відразу після поповнення рахунку, вам необхідно спочатку деактивувати її, відправивши СТОП на 30096, а далі знову активувати, відправивши 1 на 30096

Потрібна допомога? Відкрийте чат