loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Послуга надається на основі передплати пакета на 30 днів з моменту підключення і до самостійного відключення. Перші 7 днів користування послугою безкоштовні, за умови першої активації пакета «Кіно». Для відключення пакета «Кiно» надішліть SMS з текстом «СТОП» або «STOP» на номер 30050 (повідомлення безкоштовне).

Якщо у вас підключена, але не оплачена ця послуга, то після поповнення рахунку на суму, достатню для оплати доступу на 30 днів або на 1 день, списання здійснюється не миттєво, а протягом дня. Щоб користуватися послугою відразу після поповнення рахунку, вам необхідно спочатку деактивувати її, відправивши СТОП на 30050, а далі знову активувати, відправивши 1 на 30050

Для користувачів, які підключили пакет до 14.02.2020

Для користувачів, у яких пакет був активований до 14.02.2020, підписка автоматично подовжується кожні 7 днів, з абонентського рахунку списується 12 грн за 7 днів. Якщо коштів на рахунку абонента недостатньо, здійснюється списання коштів у розмірі 2 грн, підписка подовжується на 1 день.Для відключення пакета «Кіно» надішліть SMS із текстом «СТОП» або «STOP» на номер 30012  (повідомлення безкоштовне).
Потрібна допомога? Відкрийте чат