loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

З 03.01.2020 пакет «Пізнавальний» закривається для нових підключень. Для тих, хто підключив пакет до 03.01.2020, умови залишаються без змін.

Послуга Vodafone TV надає своїм абонентам можливість дивитися популярні телеканали, в тому числі в HD-якості, в режимі реального часу, фільми з каталога і слухати радіостанції без плати за інтернет-трафік.

Перелік доступних відео, телеканалів і радіостанцій регулярно оновлюється.

Пакет «Пізнавальний» – це:

  • Пізнавальні телеканали: Discovery, Discovery Science, Animal Planet, National Geographic, Nat Geo Wild SD, History , Viasat Explore, Viasat History, Viasat Nature, Viasat History/Nature HD, Travel Channel, Travel Channel HD, Дача, Фауна, Терра, Наука, Эпоха, Эко-ТВ, English Club, English Club HD
  • Трейлери кінофільмів
  • Прослуховування ефірних і онлайн-радіостанцій
  • Кiнозал BBC Земля і Кiнозал Гармонія Класика
  • Телепрограма
  • ТВ-пауза
  • ТВ-запис (7 діб)
  • Батьківський контроль
  • Обране
  • Субтитри і звукові доріжки

Для користувачів, у яких пакет був активований після 01.07.2019, підписка на пакет «Пізнавальний» автоматично подовжується кожні 30 днів, з абонентського рахунку списується 59 грн за 30 днів. Якщо коштів на рахунку абонента недостатньо, здійснюється списання коштів у розмірі 2,50 грн, підписка подовжується на 1 день.

Для користувачів, які підключили пакет до 01.07.2019

Для користувачів, у яких пакет був активований до 01.07.2019, підписка автоматично подовжується кожні 7 днів, з абонентського рахунку списується 15 грн за 7 днів. Якщо коштів на рахунку абонента недостатньо, здійснюється списання коштів у розмірі 2,50 грн, підписка подовжується на 1 день.

Послуга надається на основі передплати з моменту підключення і до самостійного відключення. Перші 7 днів користування послугою безкоштовні за умови першої активації пакета «Пізнавальний». Для відключення пакета «Пізнавальний» надішліть SMS із текстом «СТОП» або «STOP» на номер 30036  (повідомлення безкоштовне).

Вартість пакетів Vodafone TV вказана з урахуванням ПДВ і ПФ. Якщо Ви використовуєте додаток Vodafone TV в роумінгу, обсяг переданих даних додатково тарифікується згідно з Вашим тарифом за послугою «Мобільний Інтернет в роумінгу». Послуга доступна для використання тільки на території України. Виконавець послуги – ТОВ «Діджитал Скрінз».

Детальну інформацію щодо тарифів, акцій, вартості та умов надання послуг можна отримати за телефонами:
111  — безкоштовно з мобільного Vodafone Україна в Україні;
0800 400 111  — для абонентів інших операторів України (безкоштовно з будь-якого номера в Україні).
ПрАТ «ВФ Україна», 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15, у реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій №1.

Потрібна допомога? Відкрийте чат