Skip to content
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Допоможіть зробити сайт кращим Відповісти на 2 запитання

Чи порекомендуєте ви сайт Vodafone друзям та знайомим?

точно не буду рекомендувати
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
точно порекомендую
0 - точно не буду рекомендувати
10 - точно порекомендую
Будь ласка, вкажіть основні причини вашої оцінки:
Що, на вашу думку, нам потрібно поліпшити?

NEQSOL Holding оголошує про успішне фінансування з боку J.P. Morgan Securities Plc і Raiffeisen Bank International A.G., а також завершення придбання 100% акцій Vodafone Україна

NEQSOL Holding оголосив сьогодні про завершення угоди з придбання ПрАТ «ВФ Україна». Фінансування угоди надала група міжнародних фондів і фінансових установ на чолі з J.P. Morgan Securities Plc і Raiffeisen Bank International A.G.

Раніше NEQSOL Holding через контрольовану ним компанію підписав юридично зобов'язуючу угоду з ПАТ «МТС» (NYSE: MBT, MOEX: MTSS) про придбання її телекомунікаційного бізнесу в Україні. В рамках угоди МТС через свою 100% дочірню компанію Allegretto S.a.r.l. продала 100% частку в компанії Preludium BV (Нідерланди), що є єдиним акціонером ПрАТ «ВФ Україна», за $734 мільйони, в тому числі з урахуванням відкладеного платежу на суму близько $84 мільйонів.

J.P. Morgan Securities Plc виступила фінансовим консультантом ТОВ Bakcell. J.P. Morgan Securities Plc і Raiffeisen Bank International A.G. організували фінансування угоди. Фінансування було забезпечене за участі групи міжнародних банків та інституційних інвесторів.

Інвестиційна команда NEQSOL Holding очолила весь M&A процес за підтримки DLA Piper, PwC, Deloitte, Detecon.

«З придбанням однієї з найуспішніших компаній в Україні ми реалізуємо нашу стратегію міжнародного розширення. Я хотів би подякувати всім залученим сторонам, які зробили можливим укладення цієї угоди. Як стратегічний інвестор, ми маємо довгострокове бачення і сприятимемо подальшому розвитку компанії», – сказав Насіб Гасанов, засновник і власник групи компаній NEQSOL Holding.

«Завдяки міжнародному досвіду і досягненням NEQSOL Holding у різних країнах і галузях, а також роботі у відповідності до найвищих міжнародних стандартів і принципів в області фінансів і комплаєнса, ми змогли залучити значний обсяг фінансування від авторитетних міжнародних фінансових інститутів. Ми успішно завершили угоду з придбання Vodafone Україна, однієї з найуспішніших і другої за розміром телекомунікаційної компанії в Україні. Це наступний важливий етап у нашій стратегії міжнародного розширення і виходу на нові ринки. Угода була завершена в рекордно короткі терміни завдяки інтенсивній спільній роботі команди з нашими авторитетними організаторами фінансування і консультантами, такими як JP Morgan, Raiffeisen Bank International, DLA Piper, Linklaters, Deloitte, PWC і Detecon. Згідно з нашою стратегією, ми інвестуватимемо у впровадження передових технологій та інновацій на телекомунікаційному ринку України», – сказав Юсиф Джаббаров, СЕО NEQSOL Holding.

«Ми раді брати участь у цьому знаковому придбанні в Україні, яке принесло значні іноземні інвестиції в регіональний телекомунікаційний сектор», – сказав Пуджа Тернер, глава CEEMEA Loan Finance в J.P. Morgan Securities plc.

Зміна власника не вплине на операційну діяльність Vodafone Україна. Компанія продовжить надавати послуги під брендом Vodafone і виконувати всі зобов'язання перед співробітниками, клієнтами й партнерами.

Більш детальну інформацію про плани на українському ринку NEQSOL Holding надасть пізніше.

Про групу компаній NEQSOL Holding

Група компаній NEQSOL Holding має понад 25-річний досвід роботи в різних галузях і країнах. Діяльність групи охоплює нафтогазову, телекомунікаційну, високотехнологічну та будівельну галузі в таких країнах, як Сполучене Королівство, США, Туреччина, Азербайджан, Казахстан, ОАЕ, Бангладеш та інші.

На сьогодні до складу групи компаній входять зареєстровані у Сполученому Королівстві Nobel Oil Services (UK) Limited і Nobel Oil E&P (UK) Limited (торговельна назва Nobel Upstream). Географія діяльності Nobel Upstream з головним офісом у Лондоні, що володіє часткою в нафтогазових родовищах, охоплює Сполучене Королівство, США та Азербайджан. Дочірні компанії Nobel Oil Services (UK) Limited здійснюють діяльність у таких країнах як Азербайджан, Туреччина, Казахстан і Бангладеш. Група створила спільні компанії з такими міжнародними компаніями, як KCA Deutag, Wood Group та інші.

Група увійшла в телекомунікаційну галузь на початку 2000-х років. Компанії, що входять у групу, надають послуги мобільного зв'язку, міжнародного транзиту і продажу оптового інтернету, послуги з виділених ліній, послуги дата центру та інші. Група інвестує в проекти з метою створення Цифрового Шовкового Шляху між Європою і Азією.

На початку 2010-х років група вийшла на будівельний ринок. Компанія Norm є найбільшим виробником цементу в усьому Кавказькому регіоні.

Група інвестувала у високотехнологічні стартап-проекти й компанії, що надають інноваційні рішення та послуги на різних ринках.

Бізнесмен Насіб Гасанов є засновником і 100%-м власником групи компаній NEQSOL Holding, в тому числі компаній Nobel Oil Services (UK) Limited, Nobel Oil E&P (UK) Limited (торговельна назва Nobel Upstream), ТОВ Bakcell і ВАТ Norm.