Skip to content
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Допоможіть зробити сайт кращим Відповісти на 2 запитання

Чи порекомендуєте ви сайт Vodafone друзям та знайомим?

точно не буду рекомендувати
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
точно порекомендую
0 - точно не буду рекомендувати
10 - точно порекомендую
Будь ласка, вкажіть основні причини вашої оцінки:
Що, на вашу думку, нам потрібно поліпшити?

25 листопада 2019 р ПАТ «МТС» підписала угоду з компанією OOO Telco Solutions and Investments, яка є підконтрольною телекомунікаційної компанії ТОВ Bakcell, що входить до міжнародної групи компаній NEQSOL Holding, про продаж телекомунікаційного бізнесу в Україні. За умовами угоди, OOO Telco Solutions and Investments стає власником 100% акцій голландської компанії Preludium B.V., яка є власником ПрАТ «ВФ Україна».

Зміна власника не вплине на операційну діяльність Vodafone Україна, надання послуг клієнтам, взаємодію з партнерами, постачальниками і контрагентами.

Компанія продовжує надавати послуги під брендом Vodafone. Всі тарифні плани, послуги та сервіси, а також договори та інші зобов'язання компанії є актуальними і продовжують діяти.

Довідка про групу компаній NEQSOL Holding

Діяльність групи компаній NEQSOL Holding охоплює нафтогазову, телекомунікаційну, високотехнологічну та будівельну галузі. Група компаній здійснює діяльність в таких країнах, як Сполучене Королівство, США, Туреччина, Азербайджан, Казахстан, ОАЕ, Бангладеш та інші.

Група розпочала діяльність у нафтогазовій галузі на початку 1990-х років. На сьогодні до складу групи компаній NEQSOL Holding входять зареєстровані у Сполученому Королівстві Nobel Oil Services (UK) Limited і Nobel Oil E & P (UK) Limited (торговельна назва Nobel Upstream). Володіючи часткою в різних нафтогазових родовищах, географія діяльності Nobel Upstream з головним офісом у Лондоні охоплює Сполучене Королівство, США та Азербайджан. Дочірні компанії Nobel Oil Services (UK) Limited здійснюють діяльність у таких країнах, як Азербайджан, Туреччина, Казахстан і Бангладеш. Група створила спільні компанії з такими міжнародними компаніями, як KCA Deutag, Wood Group та інші.

Група увійшла в телекомунікаційну галузь на початку 2000-х років. Компанії, що входять у групу, надають послуги мобільного зв'язку, міжнародного транзиту і продажу оптового інтернету, послуги з виділених ліній, послуги дата центру та інші. Група інвестує в проекти з метою створення Цифрового Шовкового Шляху між Європою і Азією.

На початку 2010-х років група вийшла на будівельний ринок. Компанія Norm є найбільшим виробником цементу в усьому Кавказькому регіоні. Група інвестувала у високотехнологічні стартап-проекти та компанії, що надають інноваційні рішення та послуги на різних ринках.

«З придбанням Vodafone Україна, другого на ринку України телекомунікаційного оператора, ми продовжуємо стратегію розширення міжнародної присутності та виходу на нові ринки компаній, що входять в групу компаній NEQSOL Holding. Телекомунікаційна галузь є одним із пріоритетних напрямів роботи нашої групи, тому ми постійно інвестуємо в інноваційні та надійні телекомунікаційні рішення, – прокоментував подію Юсиф Джаббаров, СЕО NEQSOL Holding.Стан бізнесу, темпи зростання та ефективність діяльності Vodafone Україна є надійним підґрунтям для подальшого розвитку. Тому ми готові інвестувати, щоб далі впроваджувати інновації й передові технології в Україні».