Наші рішення для Вашого бізнесу

Наші рішення допоможуть Вам оптимізувати бізнес процеси у компанії, досягти: кращої операційної маневреності, продуктивної взаємодії співробітників, залучення більшої кількості клієнтів.

Завдяки аутсорсингу допоміжних послуг Ви маєте змогу зосередитися на своїй основній діяльності, та надавати Вашим клієнтам найкращий сервіс. 

Будуйте та розвивайте Ваш бізнес на міцному фундаменті рішень від Vodafone!

З Vodafone Ваш бізнес:

  • Зростає;
  • Розвивається;
  • Перемагає.

1. Рішення для керування послугами та тарифами

Наші рішення cкеровані на спрощення комунікації, підвищення задоволення та продуктивності Ваших співробітників. З Vodafone Ви отримуєте гнучкі можливості для контролю та керування власним корпоративним рахунком.

Віртуальний менеджер

Це обслуговування в режимі 24/7 (без необхідності додаткових візитів до наших офісів). Система самообслуговування надає можливість: керувати своїми номерами;  отримувати інформацію про стан рахунку;  отримувати інформацію про діючий тарифний план та підключені послуги;  підключати/ відключати послуги і блокування;  створювати звіти, рахунки, деталізації; створювати та управляти групами користувачів; одночасно виконувати операції по декількох номерах.

Корпоративний бюджет
Надає можливість розділити відповідальність за витрати на зв'язок з Вашими співробітниками та надати їм можливість користуватися будь-якими додатковими послугами за власний рахунок.

2. Швидкісна передача даних

Власна 3G мережа Vodafone, забезпечуючи високу швидкість передачі даних до 42 Мбит/с, відповідає найвищим стандартам якості та безпеки. Використовуйте мобільний швидкісний Інтернет або будуйте власну корпоративну мережу передачі даних за допомогою послуги «IP VPN», щоб надавати Вашим клієнтам найкращий досвід.


3. M2M рішення

Використовуючи мобільні технології для розробки нових продуктів і послуг ми допоможемо Вам отримати реальну конкурентну перевагу, радикально поліпшити бізнес-процеси і отримати нові ідеї від клієнтів для розробки продуктивних взаємин з ними. Наш портфель включає в себе широкий спектр спеціальних М2М тарифів та M2M рішень, у тому числі побудову закритих IP VPN мереж через 3G/2G.


4. Комунікації з Вашими клієнтами

Сучасний бізнес перебуває під величезним тиском, щоб максимізувати кожну можливість продажів. Ваші витрати та інвестиції мають бути збалансовані між залученням нових клієнтів та необхідністю поліпшувати лояльність до бренду існуючих клієнтів.

Бізнес розсилки
Це ефективний і недорогий способів персоніфікованої комунікації зі своїми клієнтами, який дозволяє охопити велику аудиторію та в найкоротші терміни доставити важливу інформацію існуючому або потенційному клієнтові за допомогою розсилки SMS.
Рекламний менеджер 
Це простий та зручний спосіб залучити клієнтів з Інтернету без марнування часу на створення сайту і вивчення премудростей Інтернет-реклами.
Корпоративний GOOD'OK

Це сервіс, за допомогою якого Ви можете донести до Ваших клієнтів корисну інформацію ще до початку телефонної розмови. Замість звичайних гудків виклику Ви маєте можливість встановити:  корпоративну мелодію, інформацію про Ваші товари та послуги, акційні пропозиції, будь-яку корисну голосову інформацію.


5. Конвергентні рішення

Ми працюємо з Вами, щоб визначити Ваші унікальні  ІТ-потреби, поліпшити продуктивність і знизити витрати. Ми маємо широкий спектр конвергентних послуг. Також ми пропонуємо послуги розміщення серверного обладнання у власних найновіших Центрах обробки даних, щоб допомогти Вам бути гнучкими та продуктивними.

Послуга передачі даних 
Ми пропонуємо побудову каналів передачі даних на всій території України зі швидкістю до 10Гбіт/с будь-якої складності: від Оренди каналів точка-точка, до складних топологій.
Фіксована телефонія

Фіксована телефонія по цифрових виділених каналах на базі власної мережі, дозволяє забезпечити офіс Вашої компанії телефонним зв'язком високої якості на вигідних умовах та з набором додаткових інноваційних послуг.


6. Інші рішення

В нашому портфелі багато рішень: «Навігатор», «Моніторинг співробітників», «BlackBerry Enterprise Server 12», «Мобільний еквайринг» та інші. Ми допоможемо Вам подолати сьогоднішні проблеми бізнесу і підготуватися до майбутнього.

Різні галузі промисловості стикаються з різними проблемами. Ось чому ми розробляємо наші комплексні комунікаційні рішення, щоб Ваш бізнес мав можливість впоратися з унікальними вимогами галузі.


Бажаєте дізнатися більше про переваги бізнесу з Vodafone?
Звертайтесь до експерта Vodafone, або телефонуйте: 0800-400-007

Онлайн Консультант
Текстовий чат