0 800 400 111, 0 800 400 007

Vodafone IoT

IoT технології у серці Вашого бізнесу

IoT (Internet of Things) – мережа взаємозв’язаних пристроїв, обладнаних датчиками та програмним забезпеченням, для підвищення ефективності та продуктивності Вашого бізнесу.

З досвідом Vodafone Ви:

 • Готові до непередбачуваних змін у майбутньому. Будьте успішні сьогодні та гідно зустрічаєте виклики завтра
 • Створюєте ефективні та інноваційні  рішення, що працюють на Ваш прибуток

Vodafone IoT – інноваційна трансформація вашого бізнесу!


Шановні абоненти, з 22.12.2016, буде діяти новий перелік країн для дзвінків, SMS&MMS за кордон у 62 країни світу та змінено вартість хвилини дзвінка на деякі міжнародні напрямки. Будь-ласка, ознайомтесь з детальною інформацією.

Vodafone IoT – тарифи для вдосконалення Вашого бізнесу

Показано 1-3 of 6
Тарифи Vodafone IoT
3G/2G Інтернет
Передача даних CSD
SMS&MMS на всі
мобільні номери та за кордон
M
7
грн
L
15
грн
3G S
25
грн
3G M
50
грн
3G L
90
грн
3G XL
250
грн
9 МБ 100 МБ 700 МБ 3 000 МБ 6 000 МБ 15 000 МБ
9 хв 30 хв 700 хв 1 500 хв 2 500 хв 4 000 хв
9 шт. 30 шт. 70 шт. 150 шт. 250 шт. 400 шт.
Вартість послуг понад пакет для тарифів M, L Вартість послуг понад пакет для тарифів 3G S, 3G M, 3G L, 3G XL
5 грн/10 МБ 10 грн/500 МБ
1 грн/хв 1 грн/хв
2 грн/15 шт. 2 грн/20 шт.


Для дзвінків за кордон на визначений перелік країн та напрамямків діють спеціальні умови


У тарифах Vodafone IoT M та Vodafone IoT L, передача даних відбувається на швидкості 2G, у тарифах Vodafone IoT 3G S, Vodafone IoT 3G M, Vodafone IoT 3G L та Vodafone IoT 3G XL – на швидкості 3G.

При підключенні до тарифу послуга телефонії не надається. За умови підключення послуги телефонії вартість дзвінків у мережі Vodafone Україна та на інші мережі складає 1 грн/хв.

Після використання пакетних мегабайт у тарифі буде надано 10 пакетів понад пакетні мегабайти, після чого швидкість буде знижено до 32 кб/с. Вартість одного Мб отриманих або переданих даних, становитиме 0,50 грн/Мб у тарифах Vodafone IoT M та Vodafone IoT L, у тарифах Vodafone IoT 3G S, Vodafone IoT 3G M, Vodafone IoT 3G L та Vodafone IoT 3G XL – 0,04 грн/Мб.

Після використання пакетних SMS-повідомлень у тарифі буде надано 10 пакетів додаткових SMS, після використаня яких вартість одного SMS-повідомлення становитиме 0,50 грн/шт.

Замовлення додаткових послуг відбувається через систему «Віртуальний менеджер» або через виділеного менеджера від компанії.

В тарифах Vodafone IoT доступна послуга «Роумінг, як вдома», що дозволяє користуватися 3G/2G Інтернетом та іншими послугами мобільного зв’язку у роумінгу за вигідними тарифами протягом 30 днів. Детальна інформація

Перевірка пакетів послуг в Україні — за допомогою послуги «Віртуальний менеджер».

Як отримати тариф Vodafone IoT

 • Усі абоненти тарифів Vodafone Україна  мають можливість перейти у Vodafone IoT M, Vodafone IoT L, Vodafone IoT 3G S, Vodafone IoT 3G M, Vodafone IoT 3G L, Vodafone IoT 3G XL
 • Для підключення до тарифів Vodafone IoT M, Vodafone IoT L, Vodafone IoT 3G S, Vodafone IoT 3G M, Vodafone IoT 3G L, Vodafone IoT 3G XL  із новим мобільним номером, завітайте до найближчого Центру з обслуговування абонентів Vodafone або зверніться до свого Персонального менеджера.
TЕРМО SIM ЧИП (VQFN-8)

TЕРМО SIM ЧИП (VQFN-8) - це SIM-модуль у форматі мікросхеми для застосування спільно з GSM-модулями в IoT обладнанні. SIM-чипи використовуються для монтажу на друковані плати, мають компактний розмір (5х6 мм) і забезпечують безперебійну роботу IoT обладнання в складних кліматичних і виробничих умовах.

Застосування ТЕРМО SIM ЧИПІВ

Використання TЕРМО SIM ЧИПІВ актуально для компаній, які:

 • є інтегратором, розробляють і постачають кінцеві рішення в області IoT для різних галузей;
 • використовують системи для віддаленого моніторингу та управління рухомими об'єктами / транспортом в географічних районах з низькими температурами, або розміщують моніторинг-термінали (трекери) в місцях з підвищеною температурою (наприклад, біля радіатора);
 • проводять бездротові вимірювання, встановлюючи лічильники газу та рідини на трубопроводах в географічних районах з підвищеними або зниженими температурами;
 • займаються установкою та/ або експлуатацією банківських терміналів, POS-терміналів і терміналів оплати в географічних районах з підвищеними або зниженими температурами;
 • використовують системи безпеки і охорони автомобілів або приміщень, де датчики встановленні в місцях з підвищеною / зниженою температурою, або експлуатують автомобілі, оснащені такою системою,у відповідних географічних районах.

Відмінність TЕРМО SIM ЧИПА від вже існуючого продукту ТЕРМО SIM картки:

 • виконаний в форматі мікрочипа, що встановлюється на друковану плату обладнання методом пайки (а не в спеціальні слоти SIM карток).
 • використання TЕРМО SIM ЧИПА дозволяє зменшити розміри проектованого IoT обладнання за рахунок меншого розміру SIM чипів у порівнянні з SIM карткою.

Переваги

TЕРМО SIM ЧИПИ спеціально розроблені для використання в пристроях передачі даних в складних умовах. На відміну від звичайних карток, TЕРМО SIM чипи:

 • виготовлені з особливо міцного термостійкого пластика
 • мають компактний розмір
 • здатні безперебійно працювати в діапазоні температур від -40 º С до + 105ºС
 • забезпечують підвищену пило і вологостійкість
 • забезпечують підвищену стійкість до вібрації, ударів та інших механічних впливів
 • стійкі до корозії контактної групи

Вартість

Послуга Вартість
Вартість TЕРМО SIM ЧИПА 45 грн
Вартість заміни SIM карти на існуючому номері на TЕРМО SIM ЧИП Згідно із затвердженим тарифом на послугу заміни картки + 45 грн. вартість TЕРМО SIM ЧИПА
Тарифи вказані y гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який становить 7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 01.10.2016 року. 
Вартість дзвінків вказано за першу секунду кожної хвилини розмови. Мінімальний строк дії тарифу — 30 днів із моменту його введення. 
Детальну інформацію щодо тарифів, акцій, вартості та умов надання послуг можна отримати за телефонами: 
111 — безкоштовно з мобільного Vodafone в Україні;
0800 400 111 — консультація щодо тарифів та послуг Vodafone для абонентів інших операторів України (безкоштовно з будь-якого номера в Україні).
ПрАТ «ВФ УКРАЇНА», 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15, у реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій № 47.
Онлайн Консультант
Текстовий чат