0 800 400 111, 0 800 400 007

З 26 листопада 2015 р. Vodafone починає поетапний запуск 3G мережі в Києві. У першу чергу швидкісний мобільний інтернет з'явиться в правобережній частині міста (Солом'янський р-н, Шевченківський р-н, Поділ і т.д.), потім – лівий берег. Повне покриття Києва 3G завершиться до кінця грудня.

Докладний графік підключення районів міста буде доступний з 26.11.

«Київ – місто з величезною площею, складним ландшафтом, високою щільністю населення і величезним потенціалом споживання data послуг. Щоб якісно покрити Київ 3G мережею, до існуючого покриття ми додали стільки ж нових базових станцій, скільки зараз працює у всій Одесі, а також застосували успішний досвід наших західних колег, який забезпечить клієнтам «перемикання без турбот», – коментує запуск 3G мережі в Києві технічний директор Vodafone Україна Андрій Терещук.

Для запуску 3G в Києві використаний досвід запуску 3G у великих європейських містах. Такий підхід застосовується в мегаполісах і допомагає не тільки зробити плавний перехід з однієї технології на іншу, але й найбільш ефективно провести тонке налаштування мережі в перші дні її роботи з мінімальними незручностями для абонентів. Поділ Києва на сектори і поступове включення 3G з максимальною готовністю базових станцій дозволить компанії відразу ж надавати клієнтам якісний сервіс за європейськими стандартами.

3G інтернет дозволяє миттєво відкривати інтернет-сторінки, переглядати онлайн-відео (YouTube, онлайн-кінотеатри), слухати інтернет-радіо і онлайн-музику, користуватися хмарними сервісами зберігання інформації (Dropbox, Google Drive, iCloud Drive), швидко завантажувати відео в соцмережі з телефону і багато іншого.

Нагадаємо, що оператор запустив власну 3G мережу в Буковелі, Ужгороді, Мукачеві, Чернівцях, Одесі. Всього на сьогоднішній день швидкісний мобільний інтернет доступний абонентам Vodafone і «МТС Україна» більш ніж у 80 населених пунктах.

Детальна інформація про 3G покриття .

Онлайн Консультант
Текстовий чат