0 800 400 111, 0 800 400 007

Клієнти Vodafone Україна тепер зможуть користуватися ще доступнішим зв'язком у роумінгу під час коротких поїздок до Європи, популярність яких зросла після запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС. З 1 серпня абоненти передплачених тарифів Vodafone можуть підключити послугу «Безвіз уїкенд» і забути про кордони, витративши за вихідні на зв'язок в Європі лише 60 гривень.

«Безвіз уїкенд» включає 100 Мб мобільного інтернету, 10 SMS та 30 хвилин для вхідних дзвінків з будь-яких операторів світу, вихідних дзвінків на номери Vodafone Україна та інші українські мережі, а також для дзвінків в країни Європи, на які поширюється дія послуги.

Vodafone істотно розширив перелік країн, в яких діє послуга. Доступним роумінгом під час «Безвіз уїкенду» можна скористатися в більш, ніж 30 країнах Європи. Серед нових країн Канарські острови, Кіпр, Сан Марино, Словенія, Хорватія, Австрія, Бельгія, Болгарія, Данія, Ліхтенштейн, Люксембург, Ватикан, Норвегія, Словаччина, Швейцарія та Швеція.

Також вигідні умови роумінгу діють у Польщі, Італії, Німеччині, Франції, Чехії, Іспанії, Португалії, Угорщині, Ірландії, Великобританії, Греції, Нідерландах, Мальті, Албанії, Румунії та Туреччини. Перелік країн буде розширюватися.

Підключати послугу можна завчасно за допомогою USSD-запиту *600*9# і кнопка виклику, гроші знімаються тільки в момент користування послугами. Детальна інформація про послугу доступна на сайті Vodafone.ua.

Онлайн Консультант
Текстовий чат