0 800 400 111, 0 800 400 007

7 грудня 2015 Vodafone відкрив мережу 3G у Львові. Швидкісний мобільний інтернет тепер доступний гостям та мешканцям міста Лева.

Для запуску 3G у місті оператор використав європейський досвід – для того щоб забезпечити максимально якісне покриття 3G мережі, компанія встановила обладнання не тільки на базові станції, що вже побудовані, але й установила додаткові БС, що дозволяє забезпечити суцільне покриття міста. При розгортанні мережі застосовано обладнання технології single RAN виробництва компанії ZTE.

Завдяки послузі швидкісного мобільного доступу до інтернету, абоненти Vodafone та «МТС Україна» у Львові зможуть миттєво відкривати інтернет-сторінки, переглядати потокове відео (YouTube, онлайн-кінотеатри), користуватися хмарними сервісами зі зберігання інформації (Dropbox, Google Drive, iCloud Drive), слухати в дорозі улюблену радіо-станцію через інтернет, швидко завантажувати відео просто з телефону в соціальні мережі, слухати аудіо-треки з соціальних мереж та багато іншого.

Для того щоб скористатися послугами 3G, достатньо мати телефон з підтримкою 3G. У меню телефону слід вибрати режим мережі «3G» або автоматичний режим GSM/WCDMA. Також у абонентів має бути активована послуга мобільного інтернету.

Вартість користування 3G вже включено до будь-якого тарифу Vodafone Red. На додаток до 3G інтернету, у пакет послуг будь-якого з тарифів лінійки включено безлімітний голосовий зв'язок у мережах Vodafone та «МТС Україна», а також дзвінки, SMS та MMS на всі мережі України та в 62 країни світу.

Українські абоненти Vodafone також можуть користуватися доступними послугами зв'язку в Європі завдяки послузі «Роумінг, як удома». Послуга надає доступ до безлімітних дзвінків між українськими абонентами Vodafone і «МТС Україна». У вартість послуги також входять необмежені вхідні дзвінки в 15-ти найпопулярніших роумінгових країнах Європи – це Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Іспанія, Португалія, Угорщина, Ірландія, Великобританія, Греція, Нідерланди, Мальта, Албанія, Румунія і Туреччина.

Нагадаємо, що оператор запустив власну 3G мережу в Ужгороді, Мукачеві, Буковелі, Чернівцях, Одесі, Луцьку, Чернігові та поетапно запускає 3G в Києві.

Детальна інформація про 3G покриття .

Онлайн Консультант
Текстовий чат