Skip to content
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Допоможіть зробити наш сайт кращим, відповівши на кілька запитань Пройти опитування

Чи порекомендуєте ви сайт Vodafone друзям та знайомим?

точно не буду рекомендувати
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
точно порекомендую
0 - точно не буду рекомендувати
10 - точно порекомендую
Будь ласка, вкажіть основні причини вашої оцінки:
Що, на вашу думку, нам потрібно поліпшити?

4Gr

Vodafone відкриє новий флагманський магазин на Хрещатику

28 вересня відкриється новий флагманський магазин Vodafone на Хрещатику. Магазин розташований за адресою Хрещатик, 22, в будівлі Головпоштамту.

Простір магазину об'єднав інновації та історію, його творцям вдалося максимально зберегти фасадне і внутрішнє оздоблення будівлі. Загальна площа магазину складає 220 м².

Магазин включає кілька функціональних зон:

  • продажу смартфонів, аксесуарів і гаджетів;
  • видачі замовлень з інтернет-магазину www.vodafone.ua/shop;
  • обслуговування клієнтів.

Простір магазину пропонує й кілька нестандартних «острівців». Так, наприклад, в центральній частині розташована інноваційна бренд-зона Samsung, де будуть представлені всі новинки та флагмани бренду. Кожен відвідувач магазину може скористатися безконтактним благодійним терміналом, щоб долучитися до «Доброї справи в подарунок» – благодійного проекту компанії. Проект створений для допомоги дітям, які потребують кардіологічного втручання й післяопераційної реабілітації. А ще в магазин Vodafone можна буде завітати, щоб випити доброї кави. У майбутньому на території магазину працюватиме музей мобільної історії.

Святкове відкриття відбудеться 28 вересня об 11:30. Для перших відвідувачів магазину Vodafone підготував сюрпризи, подарунки та святковий dj-сет. У цей день для всіх відвідувачів будуть діяти суперціни: 2499 грн за смартфон Samsung Galaxy J4 2018 при купівлі двох аксесуарів, можливість отримати до 50% знижки на смартфони і ґаджети, а також розіграш подарунків при купівлі на суму від 999 грн. Головним призом стане Samsung Galaxy S10, який можна буде виграти під час відкриття.

Надалі магазин на Хрещатику, 22 працюватиме щодня з 10 ранку до 9 вечора.