Skip to content
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Допоможіть зробити сайт кращим Відповісти на 2 запитання

Чи порекомендуєте ви сайт Vodafone друзям та знайомим?

точно не буду рекомендувати
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
точно порекомендую
0 - точно не буду рекомендувати
10 - точно порекомендую
Будь ласка, вкажіть основні причини вашої оцінки:
Що, на вашу думку, нам потрібно поліпшити?

В роумінг із Vodafone на зимові свята їхати на 50% дешевше

З 20 грудня і по 20 січня подорожувати за кордон з Vodafone буде вдвічі дешевше. Vodafone підготував спеціальну пропозицію – знижку 50% на послугу «Роумінг як вдома». Знижка діє для всіх клієнтів Vodafone: для клієнтів передплати, приватного контракту і бізнес-сегмента.

При цьому, пакети послуг залишаються без змін. Для абонентів передплати послуга діє 7 днів і включає в себе 70 хвилин для дзвінків абонентам Vodafone Україна, 30 хвилин для дзвінків на інші українські номери і по країні перебування, 200 МБ мобільного інтернету і 50 SMS. Акційна ціна – 75 грн.

Для контрактних клієнтів послуга діє 30 днів і включає в себе 100 хвилин для дзвінків абонентам Vodafone Україна, 50 хвилин для дзвінків на інші українські номери і по країні перебування, 500 МБ мобільного інтернету і 50 SMS. Акційна ціна – 175 грн.

Для бізнес-клієнтів послуга діє 30 днів і включає в себе 200 хвилин для дзвінків абонентам Vodafone Україна, 50 хвилин для дзвінків на інші українські номери і по країні перебування, 2 ГБ мобільного інтернету і 50 SMS. Акційна ціна – 300 грн.

Послуга «Роумінг як вдома» діє в 49 країнах, найбільш популярних для подорожей українських клієнтів Vodafone. Серед них Італія, Австрія, Туреччина, Німеччина, Польща, Іспанія, Угорщина, Франція.