Skip to content
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Допоможіть зробити сайт кращим Відповісти на 2 запитання

Чи порекомендуєте ви сайт Vodafone друзям та знайомим?

точно не буду рекомендувати
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
точно порекомендую
0 - точно не буду рекомендувати
10 - точно порекомендую
Будь ласка, вкажіть основні причини вашої оцінки:
Що, на вашу думку, нам потрібно поліпшити?

4Gr

Vodafone Україна запрошує на онлайн-концерт разом з усім світом: "Global Goal: Unite for Our Future"

Vodafone Україна приєднується до цілей світової спільноти і запрошує взяти участь у масштабній онлайн-події «Global Goal: Unite for Our Future», яка відбудеться вже завтра, о 21:00 за Києвом, на всіх глобальних цифрових платформах.

Концерт організований міжнародною спільнотою «Global Citizen» і покликаний об'єднати, підтримати і надихнути людей у всьому світі в подоланні світових викликів: COVID-19, боротьбі за рівність, справедливість і відновлення миру. Бренд Vodafone є партнером події.

Захід відбудеться за підтримки світових зірок, вчених, філантропів. У програмі - виступ Шакіри, Coldplay, Майлі Сайрус, Джастіна Бібера; участь Хью Джекмана, Шарліз Терон, Девіда Бекхема, Сальми Хайєк, Дайан Крюгер і багатьох інших. Ведучий – актор Дуейн Джонсон.

Концерт буде проходити в спеціальних місцях на відкритому повітрі, на сценах театрів без глядачів.
Перегляд буде доступний на Youtube, Facebook, Apple TV, Twitch. Деталі за посиланням: http://glblctzn.me/GlobalGoalUnite

Завдання світової кампанії відповідають цілям глобального бренду Vodafone «to connect for a better future» (об'єднатися заради кращого майбутнього) і спрямовані на привернення уваги світових лідерів до проблеми доступності тестування, лікування і вакцинації від COVID-19 для всіх і всюди.

Vodafone Україна вже підтримувала подібний емоційний івент від «Global Citizen» і Всесвітньої організації охорони здоров'я – «One World: Together At Home» у квітні. Тоді в події взяли участь Леді Гага, Пол Маккартні, The Rolling Stones, Елтон Джон, Дженніфер Лопес та інші світові зірки. Трансляцію подивилися понад 22 мільйони глядачів з усього світу.