Skip to content
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Допоможіть зробити сайт кращим Відповісти на 2 запитання

Чи порекомендуєте ви сайт Vodafone друзям та знайомим?

точно не буду рекомендувати
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
точно порекомендую
0 - точно не буду рекомендувати
10 - точно порекомендую
Будь ласка, вкажіть основні причини вашої оцінки:
Що, на вашу думку, нам потрібно поліпшити?

career

Vodafone ділиться своїми хмарами

Vodafone Україна запускає послугу Vodafone Cloud, за допомогою якої можна безпечно зберігати свої фотографії, музику, контакти та іншу інформацію зі смартфона на віддаленому сервері без ризику її втратити під час зміни або втрати смартфона. Для цього компанія надає клієнтам різні обсяги сховищ, включаючи і безкоштовні 8 гігабайт.

Vodafone Cloud підійде тим користувачам, які хочуть безпечно зберігати резервні копії своїх файлів з можливістю відновити їх у будь-який момент, наприклад, після покупки нового смартфона. Меломани оцінять можливість зберігати свою музику в хмарі і слухати її як онлайн, так і офлайн. Послуга також корисна, якщо, наприклад, у вашому смартфоні вже не вистачає пам'яті для збереження нових фото або відео.

Vodafone Cloud доступна на смартфонах під управлінням ОС Google Android (версії 4.4 і вище) і Apple iOS (версії 8 і вище), а також у форматі веб-версії для користування з ПК. Щоб почати нею користуватися, потрібно завантажити фірмовий додаток, через нього активувати послугу та вибрати потрібний тариф.

На даний момент доступні чотири тарифні пакети:

  • 8 ГБ - не тарифікується, але тарифікується трафік;
  • 64 ГБ - 30 грн. /міс. або 1 грн. /день, трафік не тарифікується;
  • 128 ГБ - 55 грн. /міс. або 1,83 грн. /день, трафік не тарифікується;
  • 512 ГБ - 110 грн. /міс. або 3,67 грн. /день, трафік не тарифікується.

Доступ до збережених у хмарі файлів можливий і через веб-інтерфейс на сайті cloud.vodafone.ua. При цьому користувачі можуть надавати доступ і ділитися посиланнями на певні файли зі своїми близькими, друзями або колегами.

Послуга також дозволяє:

  • редагувати та упорядковувати контакти та фото;
  • створювати власні музичні плей-листи з можливістю прослуховування онлайн;
  • здійснювати розумний пошук у сховищі за назвами і тегами.

Послуга надається тільки для клієнтів Vodafone Україна, хоча посилання на розшарені файли можуть відкривати також абоненти інших операторів. Всі дані зберігаються на захищених серверах, розташованих на території України.