0 800 400 111, 0 800 400 007

Тарифи та послуги

Послуга «Швидке з‘єднання з оператором»

Скористатися послугою швидкого з‘єднання з оператором контактного центру можна зателефонувавши за безкоштовним номером 555. Підключення послуги відбувається шляхом з’єднання з оператором. При підключеній послузі у вас є можливість з’єднатися з оператором без черги за двома номерами: 555 та 111 необмежену кількість разів протягом 24 годин з урахуванням точного часу підключення послуги. Послуга «Швидке з‘єднання з оператором» доступна всім абонентам ПрАТ «ВФ Україна» та діє тільки на території України, де є покриття мережі оператора, цілодобово.
Вартість підключення послуги – 10 грн. з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Зняття коштів відбувається за фактом з’єднання з оператором.

Як керувати номером через Інтернет?

Використовуйте додаток самообслуговування My Vodafone для управління номером абонентів Передплати.

Як відключити мелодію, яка звучить замість гудків?

Для відмови від мелодії замість сигналів гудка слід відправити безкоштовне SMS зі словом OFF на номер 700

Що робити, якщо відправлені SMS не приходять одержувачу?

Швидше за все у абонента - відправника в налаштуваннях повідомлень, в розділі тип повідомлення (формат повідомлення) встановлено:

 • електронна пошта
 • факс
 • пейджер

Необхідно, щоб в даному пункті був вказаний стандартний текст.

Також необхідно, щоб типом носія був GSM-канал (Не GPRS).

Складнощі, які можуть виникати, при зміні формату:

У деяких телефонах, можуть виникати складнощі зі зміною формату повідомлень, тобно типом повідомлення є стандартний текст, але повідомлення не доставляються. Тоді рекомендуємо абоненту вставляти карту в інший телефон і виконати там аналогічні дії.

Якщо абонент відкриває SMS і у нього зависає телефон:

Така ситуація може виникати якщо з SIM-картки не видалили привітальні SMS. Потрібно просто вставити SIM-карту в будь-який інший телефонний апарат (не смартфон від Nokia), видалити всі вхідні SMS.

Чому SMS приходить порожнім або з "ієрогліфами"?

Або відправник в налаштуваннях вказав особливий формат повідомлення (не "текст"), або відправив логотип / мелодію, яку телефон одержувача не підтримує
Роумінг і як його активувати

Абонентам передплати Водафон не має потреби активувати послугу міжнародного роумінгу. Досить мати на рахунку сумy, необхідну для відправки одного SMS і суму, рівну вартості однієї хвилини розмови в залежності від місцезнаходження та відповідно до роумінгових зонових тарифів.

Для того, щоб скористатися міжнародним роумінгом, необхідно зробити перший дзвінок (активувати стартовий пакет), перебуваючи в мережі ПрАТ «ВФ Україна» на території України. Також необхідно зробити перше поповнення рахунку в мережі ПрАТ «ВФ Україна» на території України.

Залежно від особливостей мережі роумінг-партнера, Ви можете користуватися послугою одностороннього або двостороннього роумінга:

 • односторонній роумінг дозволяє отримувати і відправляти SMS, отримувати вхідні дзвінки;
 • двосторонній роумінг дозволяє отримувати і відправляти SMS, отримувати вхідні дзвінки, а також здійснювати вихідні дзвінки. Для здійснення вихідного дзвінка в мережах з двостороннім роумінгом, необхідно ввести спеціальну комбінацію USSD символів. У ряді мереж з двостороннім роумінгом для здійснення вихідних дзвінків можливий прямий набір номера в міжнародному форматі.

В роумінгу не надаються послуги MMS, GPRS, CSD.

Деталі: www.vodafone.ua/uk/privatnim-kliyentam/rouming/peredplata

Увага! Радимо внести додаткову суму на рахунок, щоб запобігти відключенню номера під час подорожі. Роумінг-тарифи є вищими за локальні, тому розрахуйте розмір суми, виходячи з запланованої кількості розмов та тривалості поїздки.

Як користуватися телефоном в роумінгу?

Як користуватися телефоном в роумінгу?

до поїздки

Переконайтеся, що необхідні Вам номера внесені в пам'ять телефону в міжнародному форматі разом з відповідними кодами міжнародного доступу.

Наприклад, номери в Україні повинні бути в форматі + 380 YY ХХХ ХХХХ, де:

 • + Знак, що використовується у мобільних телефонах стандарту GSM для заміни коду доступу до міжнародної лінії в будь-якій країні світу;
 • 380 - міжнародний код України;
 • YY - код місцевості або мережі в Україні без попереднього нуля;
 • ХХХ ХХХХ - телефонний номер абонента. 

Ви можете не змінювати ці номери після повернення, адже префікс працюватиме і в Україні.

Скасуйте всі заборони на міжнародні дзвінки через меню вашого телефону.

Якщо послугу міжнародного роумінгу ви не активуєте, але по прибуттю закордон включите ваш телефон з SIM-картою ПрАТ «ВФ Україна», всі види переадресації, які були встановлені в Україні, не будуть спрацьовувати.

Не забудьте взяти з собою зарядний пристрій та адаптер.

Завжди кладіть телефон, зарядний пристрій і адаптер до ручного багажу для гарантування максимальної безпеки та цілості телефону.

Вимкніть свій телефон перед посадкою в літак і знову увімкніть його в терміналі аеропорту прибуття.

Якщо Ви вирішили не брати телефон з собою в подорож за кордон, в разі необхідності, увімкніть переадресації вхідних дзвінків на будь-який інший локальний (український) номер телефону.

Рекомендуємо уважно перевірити встановлені умовні переадресації і, якщо немає необхідності в їх використанні, скасувати на час роумінгу всі умовні переадресації, а також переадресацію на Голосову пошту, оскільки при користуванні умовною переадресацією і зокрема переадресацією на Голосову пошту в роумінгу, при виконанні технічних умов умовної переадресації може відбутися подвійна тарифікація за вхідний дзвінок і за переадресацію - вихідний дзвінок. Ви можете зробити безумовну переадресацію вхідних дзвінків на телефон в Україні на час Вашої подорожі. В такому випадку Ви будете використовувати Ваш телефон тільки для вихідних дзвінків. Усі вхідні дзвінки будуть надходити на той номер телефону, на який ви замовили безумовну переадресацію.

Під час прибуття

Після включення Ваш телефон мережа буде обрана автоматично. Якщо автоматичного вибору мережі не відбулося, Ви можете вибрати мережу вручну, використовуючи пошукове меню телефону. Перед поїздкою прочитайте «Посібник користувача» до Вашого телефону.

Після пошуку мережі на дисплеї Вашого телефону з'явиться код місцевого оператора, який буде надавати Вам зв'язок у роумінгу.

Кожен раз набирайте номер телефону в міжнародному форматі, навіть якщо номер місцевий.

Для абонентів стандарту GSM

Наберіть: + <код країни> <код місцевості / мережі> <номер телефону>.

Наприклад, щоб зателефонувати до Запоріжжя, Україна, наберіть: + 380 612 ХХ ХХХХ, де:

 • + Знак, що використовується у мобільних телефонах стандарту GSM для заміни коду міжнародного доступу з будь-якої країни;
 • 380 - міжнародний код України;
 • 612 - код міста Запоріжжя;
 • ХХ ХХ ХХ - телефонний номер абонента.

Якщо у Вас виникли серйозні труднощі, телефонуйте цілодобово до Центру обслуговування абонентів (ЦОА):

з мобільного телефону за номером +380 50 0400111 - дзвінок безкоштовний;

Дзвінки в роумінгу платні (згідно з тарифами роумінг-партнера на міжнародні дзвінки).

В яких країнах заборонено користуватися мобільним без гарнітури «Hands-Free» за кермом автомобіля?

У деяких країнах заборонено користуватися мобільним телефоном без гарнітури «Hands-Free» під час керування автомобілем.

Повний перелік таких країн:  Австрія, Андорра, Боснія і Герцеговина, Гонконг, Ізраїль, Кіпр, Південна Африка, Португалія, Чехія, Бельгія, Греція, Данія, Латвія, Люксембург, Росія, Словаччина, Азербайджан, Бермудські острови, Грузія, Естонія, Ліван, Малайзія, Сінгапур, Словенія, Болгарія, Великобританія, Єгипет, Італія, Німеччина, Польща, Франція, Швейцарія.

Цінуйте Вашу безпеку і життя! Гарнітура «Hands-Free» підвищує безпеку руху, дозволяючи Вам зберігати увагу на дорозі і водночас розмовляти по телефону за кермом

Вирушаючи за кордон, пам'ятайте, що штраф за користування мобільним телефоном без гарнітури «Hands-Free» під час керування автомобілем у декілька разів може перевищувати вартість гарнітури «Hands-Free».

Як уникнути непередбаченої тарифікації?

Вирушаючи за кордон, не забудьте перевірити чи активована у Вас послуга переадресації в меню свого телефону або через USSD-запити.

Статус перевірки для всіх абонентів:

USSD-запит Вид переадресації

 • * # 21 # переадресовуються 
 • * # 61 # переадресація при відсутності відповіді 
 • * # 62 # переадресація в разі недосяжності абонента 
 • * # 67 # переадресація, якщо телефон зайнятий

Для того щоб скасувати всі раніше встановлені переадресації (умовні і безумовна) можна відправити USSD-запит ## 002 # або скористатися меню телефону.

Перевірити доступність передачі даних в роумінгу

Також необхідно відключити передачу даних на своєму терміналі (якщо Ви не плануєте користуватися інтернетом) так як на Вашому телефоні або смартфоні може бути активовано автоматичне оновлення встановлених додатків або синхронізація з електронною поштою і т.д.

Дані оновлення будуть тарифікуватися як інтернет-трафік в роумінгу.

Де можна переглянути інформацію по своєму тарифу PrP?

Для перевірки назви тарифного плану використовуйте запит * 101 #. Перелік тарифів доступний за наступним посиланням. Виберіть потрібний тариф із загального списку для ознайомлення з його умовами.

Щоб отримати повний доступ до управління своїм рахунком скористайтеся системою «My Vodafone».

Як налаштувати Інтернет на телефоні?

Для коректної роботи Інтернету необхідно налаштувати телефон.

Для цього слід замовити автоматичні налаштування для телефону за наступним посиланням.

Якщо використовувана модель телефону не підтримує автоматичні налаштування - необхідно внести їх вручну. Для цього можна скористатися підказками зі сторінки.

Увага! Рекомендуємо видаляти з пам'яті телефону налаштування тих послуг, якими Ви не плануєте користуватися.

Як змінити тариф?

Для абонентів передплати:

Для зміни тарифу скористайтеся системою «My Vodafone» або використовуйте комбінації для переходу в обраний вами тариф

Заявка на зміну тарифу опрацьовується протягом доби. За фактом зміни тарифного плану на Ваш номер надійде SMS.

Для абонентів контракт:

Для зміни тарифу скористайтеся «Інтернет-Помічником» або зверніться до Центру обслуговування абонентів за номерами:

 • 111 (з мобільного номера абонента ПрАТ «Vodafone Україна» дзвінок безкоштовний) 
 • 555 (уточнити вартість 0,50 грн за дзвінок з номера абонента ПрАТ «Vodafone Україна») 
 • 0 800 400 111 (безкоштовно в усіх мережах зв'язку України) і подайте заявку.

Для фізичних осіб досить назвати П.І.Б. і паспортні дані власника номера.

Для юридичних осіб зміна тарифу можлива за заявою на фірмовому бланку підприємства з підписом керівника і печаткою, яку можна відправити факсом +38 (044) 240 24 00 або електронною поштою за адресою zakaz@mts.com.ua. Послуга доступна для зареєстрованих e-mail адрес.

Оформіть реєстраційну заяву у фірмовому салоні-магазині або надішліть її зручним для Вас способом:

 • на електронну адресу zakaz@mts.com.ua (скан-копія заяви); 
 • на факс ПрАТ «Vodafone Україна» +38 (044) 240 24 00; 
 • поштою.

Реєстраційна заява оформляється на фірмовому бланку з підписом директора та печаткою і повинна містити наступні дані:

 • Назва компанії; 
 • особистий рахунок; 
 • Контактна особа; 
 • контактний номер телефону; 
 • електронна адреса, з якої в подальшому будуть надходити листи від компанії

Тарифи на номери 0-800..., 0-900…

Дзвінки на номери 0-800… безкоштовні. Вартість дзвінків на номери 0-900… уточнюйте у контент провайдера.

Налаштування

Налаштування MMS для телефону

Налаштування MMS для телефону

Для того, щоб скористатися перевагами послуги MMS (мультимедійні повідомлення) на вашому телефоні, Вам необхідно виконати наступні кроки.

Активуйте послугу одним зі способів:

Для контрактних абонентів ПрАТ «Vodafone Україна»:

Зателефонувавши за номером 111 (безкоштовно з мобільного ПрАТ «Vodafone Україна» в Україні) і скориставшись допомогою оператора. За допомогою послуги «ІНТЕРНЕТ-ПОМІЧНИК». Звернувшись за допомогою в найближчий центр продажів і обслуговування.

Для абонентів Передплати:

 • Зателефонувавши за номером 111 (безкоштовно з мобільного ПрАТ «Vodafone Україна» в Україні) і скориставшись допомогою оператора. 
 • Звернувшись за допомогою в найближчий центр продажів і обслуговування. 
 • відправивши SMS-повідомлення на номер 1040001.

Увага! Послуга буде активована протягом доби.

Налаштуйте свій телефон одним зі способів:

 • За допомогою сервісу замовлення автоматичних налаштувань на сайті ПрАТ «Vodafone Україна». 
 • За допомогою детальних інструкцій на сайті ПрАТ «Vodafone Україна». 
 • Зателефонувавши за номером 111 (безкоштовно з мобільного ПрАТ «Vodafone Україна» в Україні) і скориставшись допомогою оператора. 
 • Відправивши безкоштовне SMS-повідомлення на короткий номер 1020. Система самостійно визначить перелік послуг, який підтримує Ваш телефон і запропонує Вам замовити налаштування на Ваш розсуд.
 • Вручну створіть в телефоні профайл зі стандартними налаштуваннями:
Назва параметруПараметри послуги
Ім'я з'єднання /Connection name MMS GPRS
Канал браузера (Bearer) GPRS
Access Point Name (APN)* mms
Ім'я (User name) Залишити незаповненим
Запит пароля (Prompt password) Ні (No)
Пароль (Password) Залишити незаповненим
Тип розпізнавання (Authentication type) Звичайний (Normal)
Адреса протоколу (IP address) 192.168.010.010
Номер порту (Port Number) 8080 - для телефонів з підтримкою 2.0
9201 - для всіх інших телефонів
Домашня сторінка (Homepage) http: // mms /
Безпека з'єднання (Connection security) Вимкнути (Off)
Режим сеансу (Connection type) Безперервний зв'язок (Permanent connection)

Контрактним абонентам, що підключились до 25.07.2007, слід використовувати ім'я точки доступу (APN) mms-mms.umc.ua.

Налаштування SMS для телефону

Для відправки та прийняття SMS необхідно перевірити наступні налаштування:

В налаштуваннях вашого телефону повинен бути вірно вказано номер SMS-центру: +380 50 000 501 і він повинен бути обраний як поточного SMS центру. За замовчуванням цей номер прописаний у вашій SIM-картці. Однак якщо ви змінили або видалили цей номер, його потрібно ввести знову.

Формат SMS повинен бути Текстовим, для цього в налаштуваннях SMS потрібно обрати відповідний розділ:

 • Формат SMS - Текст 
 • Тип з'єднання в налаштуваннях повинен бути GSM.

Якщо у Вашому телефоні в Налаштуваннях SMS є опція «Через той же центр», її необхідно відключити.

Якщо в налаштуваннях SMS Вашого телефону є опція «Звіт про доставку», Ви можете включити або відключити отримання повідомлень про доставку SMS кінцевого одержувача.

Ви не зможете відповісти на вхідний SMS, якщо пам'ять Вашого телефону або SIM-карти заповнена. Для цього необхідно очистити пам'ять телефону або SIM-карти і всі повідомлення будуть прийняті успішно.

Налаштування MMS для смартфону

Для того, щоб скористатися перевагами послуги MMS (мультимедійні повідомлення) на вашому телефоні, Вам необхідно виконати наступні кроки.

Активуйте послугу одним зі способів:

Для контрактних абонентів ПрАТ «Vodafone Україна»:

Зателефонувавши за номером 111 (безкоштовно з мобільного ПрАТ «Vodafone Україна» в Україні) і скориставшись допомогою оператора. За допомогою послуги «Інтернет-Помічник». Звернувшись за допомогою в найближчий центр продажів і обслуговування.

Для абонентів Передплата:

набравши з мобільного телефону * 109 * 210 #; відправивши SMS-повідомлення на номер 1040001. 

Увага! Послуга буде активована протягом доби.

Налаштуйте свій телефон одним зі способів:

За допомогою сервісу замовлення автоматичних налаштувань на сайті ПрАТ «Vodafone Україна». За допомогою детальних інструкцій на сайті ПрАТ «Vodafone Україна». Зателефонувавши за номером 111 (безкоштовно з мобільного ПрАТ «Vodafone Україна» в Україні) і скориставшись допомогою оператора. Відправивши безкоштовне SMS-повідомлення на короткий номер 1020.

Система самостійно визначить перелік послуг, який підтримує Ваш телефон і запропонує Вам замовити налаштування на Ваш розсуд.

Вручну створіть в телефоні профайл зі стандартними налаштуваннями:

Назва параметруПараметри послуги
Ім'я з'єднання /Connection name MMS GPRS
Канал браузера (Bearer) GPRS
Номер з'єднання (Dial-up number) -
Access Point Name (APN)* mms
Ім'я (User name) Залишити незаповненим
Запит пароля (Prompt password) Ні (No)
Пароль (Password) Залишити незаповненим
Тип розпізнавання (Authentication type) Звичайний (Normal)
Адреса протоколу (IP address) 192.168.010.010
Номер порту (Port Number) 8080 - для телефонів з підтримкою 2.0
9201 - для всіх інших телефонів
Тип з'єднання (Data call type) -
Домашня сторінка (Homepage) http: // mms /
Швидкість передачі даних (Data speed) -
Захист зв'язку (Connection security) Вимкнути (Off)
Режим сеансу (Connection type) Безперервний зв'язок (Permanent connection)

Контрактним абонентам, що підключились до 25.07.2007, слід використовувати ім'я точки доступу (APN) mms.umc.ua.

Налаштування SMS для смартфону

Для відправки та прийняття SMS необхідно перевірити наступні налаштування:

В налаштуваннях вашого телефону повинен бути вказаний правильний номер SMS-центру: +38050 000 501 і він повинен бути обраний як поточного SMS центру. За замовчуванням цей номер прописаний у вашій SIM-картці. Однак якщо ви змінили або видалили цей номер, його потрібно ввести знову.

Формат SMS повинен бути Текстовим, для цього в налаштуваннях SMS потрібно обрати відповідний розділ:

 • Формат SMS - Текст 
 • Тип з'єднання в налаштуваннях повинен бути GSM.

Якщо у Вашому телефоні в Налаштуваннях SMS є опція «Через той же центр», її необхідно відключити.

Якщо в налаштуваннях SMS Вашого телефону є опція «Звіт про доставку», Ви можете включити або відключити отримання повідомлень про доставку SMS кінцевого одержувача.

Ви не зможете відповісти на вхідний SMS, якщо пам'ять Вашого телефону або SIM-карти заповнена. Для цього необхідно очистити пам'ять телефону або SIM-карти і всі повідомлення будуть прийняті успішно.

Налаштування мобільного GPRS/EDGE Інтернету

Налаштування мобільного GPRS / EDGE Інтернету Тепер абоненти Передплати можуть всього за один крок налаштувати в своєму мобільному телефоні GPRS-послуги:

 • MMS GPRS 
 • Мобільний GPRS Internet

Для цього необхідно просто відправити безкоштовне SMS-повідомлення на короткий номер 1020.

Система самостійно визначить перелік послуг, який підтримує Ваш телефон і запропонує Вам замовити налаштування на Ваш розсуд.

Увага! Після отримання налаштувань потрібно зберегти їх у своєму телефоні.

Абоненти Передплати можуть активувати всі GPRS послуги самостійно, відправивши SMS-повідомлення на номер 1040001.

Контрактні абоненти Передплати можуть активувати послуги особисто, зателефонувавши за номером 111 (безкоштовно по Україні з мобільного мережі ПрАТ «Vodafone Україна» Передоплата, цілодобово). Або за допомогою послуги «Інтернет-Помічник».

Налаштувати ці послуги на своєму телефоні Ви також можете за допомогою сервісу замовлення автоматичних налаштувань на сайті для абонентів Передплати.

Для зручності користувачів у послузі Мобільний GPRS-Інтернет реалізована можливість доступу з некоректними або порожніми настройками. Тарифікація такого доступу здійснюється згідно тарифного плану абонента.

Відчуйте більше переваг сучасного мобільного зв'язку, налаштувавши на своєму телефоні Мобільний Інтернет.

Керування рахунком

Як замовити Vodafone-кредит
Vodafone-Кредит автоматично доступний усім контрактним абонентам, які користуються зв'язком та послугами компанії більше 6 місяців.
Як поповнити рахунок не виходячи з дому або перебуваючи за кордоном?

Поповнюйте зручно Ваш рахунок у будь-який час використовуючи додаток Vodafone Pay

Також поповнити рахунок можно за допомогою онлайн переказів на сайті Vodafone, використовуючи платіжні системи ПриватБанк, Portmone.com, EasyPay.

Як використовувати бонусний рахунок? Чи можна ці гроші перевести на основний рахунок?

Переказати кошти з додаткового грошового рахунку на основний неможливо. Пріоритет їх використання вище, ніж коштів з основного рахунку.

Зверніть увагу! Використовувати ці кошти можна не на всі послуги.

Як підключитися на контракт?

Щоб стати абонентом Контракт, необхідно, в першу чергу, підписати договір на надання послуг мобільного зв'язку з компанією ПрАТ «ВФ Україна».

Контракт підходить Вам якщо:

 • Ви плануєте подорожувати за кордон та вільно користуватися міжнародним роумінгом. 
 • Обирайте тарифний пакет, який найкращим чином відповідає Вашим потребам. 
 • Якщо Ви не можете визначитися зі способом підключення, будь ласка, звертайтеся за порадою до експертів з продажу в магазинах і до офіційних дилерів.

Дізнайтеся детально про:

Фізична особа надає наступні документи:
 • паспорт громадянина України, де вказана адреса реєстрації, або паспорт громадянина іноземної держави;

 • ідентифікаційний номер громадянина (в окремих випадках особи звільняються від надання номеру згідно з ст. 5 Закону України «Про Державний реєстр фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів», при цьому в паспорті проставляється штамп "особа має право сплачувати за данними паспорта").

Як отримати деталізацію витрат?

Для абонентів передплати:

Ви можете безкоштовно переглянути деталізацію витрат в системі «My Vodafone».

Також є можливість звернутися з паспортом в найближчий Центр продажу та обслуговування і пройти реєстрацію персональних даних.

Після цього інформацію можна отримувати в наших Центрах продажу та обслуговування за події, починаючи з дати реєстрації.

Для абонентів контракт:

Детальна інформація за видатками на особовому рахунку доступна кожному контрактному абоненту БЕЗКОШТОВНО:

 • в електронних рахунках, які надсилаються на електронні адреси абонентів за їх заявою,
 • за допомогою системи «ІНТЕРНЕТ-ПОМІЧНИК» на сайті www.mts.ua,
 • за допомогою безкоштовного дзвінка в Інформаційний Центр за номером 111,
 • при особистому зверненні в центр продажів і обслуговування абонентів.

Отримання деталізації платних подій на паперових носіях можливо тільки за останні 3 місяці і надається тільки в центрах продажу та обслуговування ПрАТ «Vodafone Україна». Вартість послуги перенесення інформації на паперовий носій (щільністю 80 гр / м2) становить 33 грн з ПДВ без ПФ за кожен місяць (за кожен контракт, за яким надається детальна інформація).

Замовлення послуги:

 • Для фізичних осіб - тільки в центрах продажу та обслуговування ПрАТ «Vodafone Україна». При собі необхідно мати паспорт. Деталізацію на паперовому носії може отримати тільки абонент або його представник, який має нотаріально завірене доручення на отримання такої інформації.
 • Для юридичних осіб - тільки в центрах продажу та обслуговування ПрАТ «Vodafone Україна». При собі необхідно мати паспорт, довіреність на отримання деталізації на паперовому носії та лист із зазначенням за якими номерами і за який період необхідно надати інформацію про дзвінки.

Як орієнтуватися в деталізації витрат:

Дата події - Дата і час події в форматі ДД.ММ.РРРР ГГ: МІ.
Номер - номер учасника розмови (співрозмовника)
APN - Назва точки доступу (Access Point Name)
Вартість - вартість наданої послуги
Бізнес час - символ «B» для події, що відбулася в бізнес час
Тарифна група - назва тарифної групи
Послуга - назва наданої послуги
Теле. - Дзвінок
SMS -> - Вихідні SMS
SMS <- - Вхідне SMS
MMS -> - Вихідне MMS
MMS <- - Вхідне MMS
Emrg - Екстрені дзвінки (101-104, 112)
clir - Антивизначник номера
fax - Передача факсу
data - Передача даних
cfa - Запит про всі послуги переадресації
cfu - Безумовна переадресація
cfac - Все умовні переадресації
cf busy - Переведення за умовою "зайнято"
cf nrepl - Переведення за умовою "немає відповіді"
cf nrich - Переведення за умовою "абонент недоступний"
cw - Очікування виклику
ch - Утримання виклику
ct - Переведення виклику
mpty - Конференцзв'язок
cug - Закрита група користувачів
ccbs - Встановлення з'єднання при зайнятості абонента
inet - інтернет трафік
ussd - Сервіс USSD

Що робити, якщо при поповненні через банкомат або термінал самообслуговування гроші не надійшли на рахунок?

При поповненні за допомогою банківської платіжної картки сума повинна надійти на рахунок протягом 2-х годин.

Якщо кошти не надійшли, для перевірки статусу платежу зверніться в службу підтримки компанії, яка обслуговувала платіж. Контактний номер служби підтримки вказано на чеку / квитанції про оплату.

Якщо Вам буде надана інформація про успішне проходження оплати, для подальшого вирішення питання зверніться до контакт-центру в телефонному або On-line режимі.

Будь ласка, на момент звернення підготуйте наступну інформацію:

 • Дата і час поповнення. 
 • Сума поповнення. 
 • Номер чека / транзакції / операції. 
 • Номер терміналу. 
 • Адреса терміналу. 
 • Номер служби підтримки.

Як поповнити рахунок з мобільного телефону?

Поповнюйте зручно Ваш рахунок у будь-який час використовуючи додаток Vodafone Рay

Як поповнити баланс іншого абонента?

За допомогою послуги «Переказ грошей» Ви зможете в будь-який момент поповнити баланс іншого абонента Передплата і номери абонентів Vodafone Коннект без контракту, використовуючи тільки власний мобільний телефон!

Для зручного поповнення балансу іншого абонента використовуйте додаток Vodafone Pay

Переказ грошей за допомогою USSD-запиту: 

 • Наберіть на своєму телефоні * 150 * номер, з яким переводите гроші (наприклад, 0501234567) * сума від 1 до 10 грн # 
 • У разі, якщо Bаш запит був складений коректно, Bи отримаєте USSD-відповідь з кодом підтвердження переказу. Для підтвердження наберіть команду * 150 * код підтвердження # 

Переказ грошей за допомогою SMS-запиту: 

 • Надішліть на номер 150 SMS-повідомлення з наступним текстом: <Номер, на який хочете перевести гроші> * <сума від 1 до 10 грн>. 
 • У відповідь Ви отримаєте повідомлення з унікальним кодом для підтвердження переказу. Код відправте на номер 150 
 • Якщо Bаш запит був складений коректно, Bи отримаєте SMS-повідомлення, яке підтверджує факт прийняття заявки. 

Поповнення ваучером 

 • Купіть ваучер поповнення рахунку необхідного номіналу і виконайте поповнення одним із таких способів: 
 • Наберіть на телефоні комбінацію * 100 * ХХХХХХХХХХХХХХ * YYYYYYYYYY #, де ХХХХХХХХХХХХХХ - це секретний код ваучера, а YYYYYYYYYY - номер телефону одержувача - абонента ПрАТ «Vodafone Україна» або Vodafone. 
 • Зателефонуйте за номером 7722 (БЕЗКОШТОВНО) і введіть секретний код ваучера, дотримуючись голосових підказок - доступно тільки для абонентів Передплата. 
 • Використовуючи «Інтерент помічник». 

Також Ви завжди можете отримати детальну інструкцію щодо переказу грошей. Для цього необхідно набрати комбінацію * 150 # або відправити порожнє SMS-повідомлення на номер: 

 • 1501 для отримання інструкції російською мовою. 
 • 1502 для отримання інструкції українською мовою. 
 • 1 503 для отримання інструкції англійською мовою. 

Вартість одного переказу - 3,00 грн. (З ПДВ і ПФ) у всіх ТП Передплата. USSD-запити, SMS-запити і вхідні SMS не тарифікуються. Для абонентів, які знаходяться в роумінгу, послуга доступна тільки для прийому грошей.

Як поповнити рахунок готівкою?

Ви можете поповнити рахунок за допомогою:

 • послуги «Легке поповнення»; 
 • ваучерів.

Послуга «Легке Поповнення»

Поповніть свій або будь-який інший абонентський номер ПрАТ «Vodafone Україна» зручним для Вас способом:

 • в відділеннях і філіях банків; 
 • в партнерських мережах терміналів; 
 • в фірмових магазинах при оплаті через касу банківської установи здійснюється поповнення особових рахунків тільки контрактних абонентів. Місцезнаходження найближчого магазину.

Мінімальна сума платежу - 5 грн. Максимальна сума платежу для абонентів Передплата -14999 грн, для абонентів Контракт - 99 999 грн.

Зарахування коштів на рахунок триває від 2 хвилин до декількох годин.

Збережіть чек до моменту зарахування грошей на абонентський номер.

Як поповнити рахунок за допомогою терміналів самообслуговування:

 1. Використовуючи графічне меню терміналу, оберіть послугу «Поповнення абонентських номерів компанії ПрАТ« Vodafone Україна »». 
 2. Введіть свій або будь-який інший абонентський номер ПрАТ «Vodafone Україна» або номер особового рахунку. 
 3. Вставте в купюроприймач суму, на яку хочете поповнити рахунок. 
 4. Натисніть кнопку «Оплатити». 
 5. Візьміть чек, що підтверджує поповнення.

Як поповнити рахунок за допомогою POS-терміналів і Windows-терміналів:

 1. Надайте оператору терміналу інформацію про своє або будь-якому іншому абонентському номері ПрАТ «Vodafone Україна» і суму, на яку необхідно зробити поповнення. 
 2. Отримайте чек від оператора терміналу про поповнення. 

Поповнення ваучером власного рахунку

Купіть ваучер поповнення рахунку необхідного номіналу і виконайте поповнення одним із таких способів:

 • Наберіть на телефоні комбінацію * 100 * ХХХХХХХХХХХХХХ #, де ХХХХХХХХХХХХХХ - це секретний код ваучера. 
 • Зателефонуйте за номером 7722 (БЕЗКОШТОВНО) і введіть секретний код ваучера, дотримуючись голосових підказок - доступно тільки для абонентів Передоплата. 
 • Використовуючи «Інтерент помічник». 

Поповнення ваучером чужого рахунку ПрАТ «Vodafone Україна» або Vodafone

Купіть ваучер поповнення рахунку необхідного номіналу і виконайте поповнення одним із таких способів:

 • Наберіть на телефоні комбінацію * 100 * ХХХХХХХХХХХХХХ * YYYYYYYYYY #, де ХХХХХХХХХХХХХХ - це секретний код ваучера, а YYYYYYYYYY - номер телефону одержувача - абонента ПрАТ «Vodafone Україна» або Vodafone. 
 • Зателефонуйте за номером 7722 (БЕЗКОШТОВНО) і введіть секретний код ваучера, дотримуючись голосових підказок - доступно тільки для абонентів Передоплата. 
 • Використовуючи «Інтерент помічник».

Увага! Можливість поповнення рахунку ваучером недоступна абонентам Vodafone Коннект.

Загальні питання

Як телефонувати по Україні та за її межі?

Вихідний дзвінок по Україні

Ви приїхали в Україну, вибрали мережу ПрАТ «ВФ Україна» і бажаєте зателефонувати абоненту, у якого український номер телефону - наберіть номер в міжнародному форматі (тарифікація при цьому відповідає локальному дзвінку в межах України):

+ <Код країни> <код місцевості або мережі в Україні без попереднього нуля> <номер телефону>.

Наприклад, щоб зателефонувати до Одеси, Україна, наберіть: +380 482 ХХХ ХХХ, де:

 • + Знак, що використовується у мобільних телефонах стандарту GSM для заміни коду міжнародного доступу з будь-якої країни; 
 • 380 - міжнародний код України; 
 • 482 - код міста Одеси; 
 • ХХХ ХХХ - телефонний номер абонента.

Про тарифи на роумінгові дзвінки в межах України дізнайтеся у Вашого домашнього оператора.

Вихідний дзвінок за межі України - міжнародний дзвінок

Ви приїхали в Україну вибрали мережу ПрАТ «ВФ Україна» і бажаєте зателефонувати абоненту, який знаходиться за межами України, - наберіть номер в міжнародному форматі (тарифікація при цьому відповідає міжнародному дзвінку за межі України).

+ <Код країни> <код місцевості / мережі> <номер телефону>.

Наприклад, щоб зателефонувати до Сан-Франциско, наберіть: +1 415 ХХХ ХХ ХХ, де:

 • + Знак, який використовується у мобільних телефонах стандарту GSM для заміни коду міжнародного доступу з будь-якої країни; 
 • 1 - код США; 
 • 415 - код Сан-Франциско; 
 • ХХХ ХХ ХХ - телефонний номер абонента.

Про тарифи на роумінгові дзвінки за межі України дізнайтеся у Вашого домашнього оператора

Як підключити мобільний Інтернет для гостьових абонентів?

Якщо Ви використовуєте тільки телефон (смартфон):

Безпосередньо в телефоні (смартфоні) створіть новий профайл з такими параметрами для користування послугою:

Ім'я з'єднання (Connection name) MTS NET CSD або будь-яке
Носій даних (Data bearer) GSM Data або CSD
Номер дозвону (Dial-Up number) 955 (в Україні) або +380503144455 (в роумінгу)
Ім'я користувача (User name) Залишити незаповненим
Підтвердження паролю (Prompt password) Ні (No)
Пароль (Password) Залишити незаповненим
Розпiзнавання (Authentication) Звичайне (Normal)
IP-адреса (IP address). Перелік протоколів, що підтримуються: Залишити незаповненим
Тип дзвінка передачі даних (Data call type) Analogue або ISDN
Адреса DNS (DNS address) Залишити незаповненим

Якщо Ви використовуєте мобільний термінал, підключений до ПК або КПК:

 • Підключіть Ваш мобільний термінал до ПК або КПК за допомогою кабельного (USB або RS232), інфрачервоного, Bluetooth-з'єднання або через PCMCIA слот.
 • Встановіть на ПК відповідний драйвер модему Вашого терміналу (драйвер можна знайти на web-сайті виробника або на CD, який Ви отримали разом з терміналом).
 • Перевірте працездатність модему.
 • Створіть на ПК або КПК нове Dial-Up з'єднання з наступними параметрами для користування послугою:
Ім'я користувача (User name) Залишити незаповненим
Пароль (Password) Залишити незаповненим
Номер дозвону (Dial-Up number) 955 (в Україні) або +380503144455 (в роумінгу)
IP-адреса (IP address) Отримати автоматично (received automatically)
Адреса DNS (DNS address) Отримати автоматично (received automatically)

Детальні інструкції щодо встановлення параметрів Dial-Up з'єднання в залежності від операційної системи, яку Ви використовуєте:

 • Установки Dial-Up з'єднання для Windows 9x.
 • Установки Dial-Up соединения для Windows 2000, XP.
 • Установки Dial-Up з'єднання для Windows CE.

Активуйте Dial-Up з'єднання та користуйтесь!

Додаткова інформація

Характеристики технології, що використовується:

 • технологія передачі даних: CSD (GSM Data);
 • швидкiсть передачi даних: 9.6 Кбіт/сек.

Перелік протоколів, що підтримуються:

 • Інтернет: HTTP, HTTPS, FTP;
 • електронна пошта: POP3/SMTP, IMAP4.

Увага! Для відправлення електронних поштових повідомлень Ви можете користуватись SMTP-сервером компанії MTS: smtp.mts.com.ua

Короткі номери для гостей мережі «Vodafone Україна»

Operator name COUNTRYShort CodeService
Vodafone Albania 144 Customer Care
111 Voice Mail
PLUS Albania 144 Customer Care for Postpaid Users
139 Customer Care for Postpaid Users
140 Customer Care for Postpaid Users
141 Prepaid Account Recharge
142 Prepaid Account Recharge via Third Party
Wataniya Telecom Algerie Algeria 555 Voice Mail
333 Customer Care
Unite Angola 19192 Customer Care Consumer
19300 Customer Care Business
19123 Voice Mail
Telecom Personal Argentina *111 Customer Care Consumer
*555 Voice Mail
Claro Argentina Argentina *611 Customer Care Consumer
*2747 Voice Mail
ArmenTel Armenia 0611 Customer Care
0600 Voice Mail
VivaCell Armenia 111 Customer Care Consumer
130 Voice Mail
Optus Australia 321 Voice Mail
937 Customer Care Consumer (8am-7pm EST)
147 Voice Mail Recall
159 Missed Call Service
Vodafone-Hutchison Australia 121 Voice Mail
1555 Customer Care Consumer
1223 Directory Enquiries
123 Information Services (Premium)
1511 Prepaid Account Top Up via IVR
1512 Prepaid Account Enquiry via IVR
Telstra Australia 125111 Customer Care Consumer
125117 Customer Care Consumer
125109 Customer Care Business
101 Voice Mail
Orange Austria Austria 30699 Voice Mail
70699 Customer Care Consumer
A1 Telecom Austria 66477 Voice Mail
T-Mobile Austria 2200 Voice Mail
2000 Customer Care Consumer
20333 Customer Care Business
2030 Klax Serviceline
2040 Klax Recharging
Azercell Azerbaijan 2002 Customer Care Consumer
2020 Customer Care Consumer
6565 Customer Care Consumer
6061 Voice Mail
Bakcell Azerbaijan 555 Customer Care Consumer
7072 Voice Mail
Azerfon Azerbaijan 707 Voice Mail
777 Customer Care Consumer
789 Customer Care Business
Batelco Bahrain 114 Voice Mail
196 Customer Care Consumer
MTS Belarus Belarus 0876 MTS Ukraine Customer Care
0890 Customer Care
BeST Belarus 909 Customer Care Consumer
985 Voice Mail
KPN Group Belgium 1933 Voice Mail
1999 Customer Care
1980 EU Roaming Tariff Information
1996 MVNO Voice Mail
1987 MVNO Voice Mail
1945 MVNO Voice Mail
Mobistar Belgium 5555 Voice Mail
5000 Customer Care Consumer
5995 Customer Care Business
Belgacom Mobile Belgium 1230 Voice Mail
6000 Customer Care Dutch
6060 Customer Care French
6030 Customer Care English
1231 Voice Mail Setup Direct Access
1965 Customer Care Plug Mobile
1232 Voice Mail Deposit Common Access
BH Telecom Bosnia & Herzegovina 1444 Customer Care Consumer
1322 Customer Care Business
Claro Brazil 468 Customer Care Consumer
VIVO MG Brazil *555 Voice Mail
VIVO Brazil *8486 Customer Care Consumer
*555 Voice Mail
BTC Bulgaria 110 Voice Mail
123 Customer Care Consumer
121 Customer Care Business
Mobiltel Bulgaria *88 Customer Care Consumer
Cosmo Bulgaria Bulgaria 120 Voice Mail
123 Customer Care Consumer / Business
Orange Cameroun 999 Voice Mail
Orange Cameroun 900 Customer Care
Rogers Wireless Canada 611 Customer Care Consumer
Bell Mobility Canada *611 Customer Care Consumer
611 Customer Care Consumer
#7656 Customer Care Consumer
Telus Canada 611 Customer Care International
Orange Caraibe 888 Voice Mail
555 Customer Care Consumer
777 Customer Care Business
Entel PCS Chile 101 Roaming Assistance 2
*101 Roaming Assistance
103 Customer Care Consumer
#123 Voice Mail
Vip-NET GSM d.o.o. Croatia 7000 Voice Mail
7720 Customer Care Business
7700 Customer Care Consumer
T-Mobile (HT Mobile) Croatia 1550 Customer Care Consumer
1511 Voice Mail
1500 Customer Care Business
Cuban Telecom Cuba *123 Voice Mail
Cuban Telecom Cuba *2266 Customer Care Consumer
CYTA-Vodafone Cyprus 132 Customer Care Consumer
123 Voice Mail
MTN-Cyprus Cyprus 121 Voice Mail
136 Customer Care Consumer
137 Customer Care Business
Telefonica O2 Czech Republic *99 Voice Mail
*11 Customer Care Consumer
1188 O2 Assistant - Information and Assistance Service
Vodafone (Oskar) Czech Republic *608 Customer Care Consumer
*077 Customer Care Business
*98 Voice Mail
T-Mobile (Radio Mobil/Paegas) Czech Republic 3311 Voice Mail
4603 Customer Care Consumer
4644 Customer Care Business
3322 Voice Mail Mobile Box
5544 Customer Support
Compania de Telefonos (Claro) Dominican Republic *611 Customer Care Consumer / Business
*99 Voice Mail
Conecel Ecuador *611 Customer Care Consumer / Business
MobiNil Egypt 110 Customer Care Consumer
777 Voice Mail
Vodafone Egypt 808 Voice Mail
888 Customer Care Consumer
858 Prepaid Top-Up
2828 Data Technical Support
881 Collection
Etisalat Misr Egypt 444 Voice Mail
333 Customer Care Consumer
900 Customer Care Business
Elisa Finland 777 Voice Mail
118 Customer Care Business
Bouygues Telecom France 614 Customer Assistance
Orange (France Telecom) France 888 Voice Mail
700 Customer Care
706 Customer Care Business
SFR France 1023 Main Customer Care Consumer
1024 Customer Care VIP
1026 Specific Customer Care 2
123 Voice Mail
914 Hotline Roaming Tariff EU Regulation
767 Assistance Service
118000 Directory Service for SFR subscribers
118218 International Directory Enquiries
118008 International Directory Enquiries
950 Credit Consultation
Free Mobile France 123 Voice Mail
3244 Customer Care Consumer
Orange Reunion France, Reunion Island 800 Voice Mail
456 Customer Care
330 Customer Care
789 Customer Care
762 Eurotariff Information
SRR Reunion France, Reunion Island 1043 Customer Care Consumer
123 Voice Mail
Airtel (Celtel) Gabon 111 Customer Care Consumer
120 Voice Mail
Magticom Georgia 1191 Customer Care Consumer
Geocell Georgia 7777 Customer Care Business
Mobitel (Beeline) Georgia 0611 Customer Care Consumer
0600 Voice Mail
Telecom (ex T-Mobile) Germany 3311 Voice Mail
2202 Customer Care Consumer
E-Plus Germany 46835 Hotel Reservation Service
O2 Germany Germany 333 Voice Mailbox
Vodafone D2 Germany 333 Voice Mailbox
Scancom (MTN) Ghana 555 Voice Mail
111 Customer Care Consumer
Gibtelecom Gibraltar 194 Customer Care Consumer
COSMOTE Greece 13838 Customer Care Consumer & Prepaid
COSMOTE Greece 13839 Customer Care Business
COSMOTE Greece 123 Voice Mail
Wind Hellas Greece 122 Voice Mail
1260 Customer Care Consumer
1277 Customer Care Business
1266 Roaming Free Phone Number for EU
Vodafone Panafon Greece 121 Voice Mail
13830 Customer Care Consumer
12579 Roaming Charges Info Text
1399 Customer Care Business or Corporate
11833 Directory Enquiry & Connect
Hong Kong CSL Hong Kong *988 Voice Mail
1010 Customer Care
*300 Info Service
*1081 Directory Service (English)
*1083 Directory Service (Cantonese)
*1088 Directory Service (Mandarin)
Hutchison Telephone Co. Ltd. Hong Kong *32 Voice Mail (3G)
*55 Voice Mail (2G)
HKT Hong Kong *92 Voice Mail (3G) SC1
*90 Voice Mail (3G) SC2
*92 Voice Mail (2G) SC1
*90 Voice Mail (2G) SC2
Telenor (ex Pannon) Hungary 170 Voice Mail (2G) SC
1220 Customer Care Consumer
Vodafone Iceland 1415 Voice Mail
Vodafone Iceland 1414 Customer Care Consumer
Loop Mobile India 50800 Customer Care Consumer
Vodafone Mobile, Delhi India 111 Customer Care Consumer
51234 Voice Mail
Vodafone India, Mumbai India 111 Customer Care Consumer
Indosat Indonesia 111 Postpaid Customer Care
100 Prepaid Customer Care
555 Check Balance for Prepaid
XL Indonesia Indonesia 817 Customer Care Consumer
MTN Iran 710 Voice Mail
700 Customer Care Consumer
701 Customer Care Business
Zain Iraq 117 Voice Mail
107 Customer Care Cosumer
Vodafone (ex Eircell) Ireland 1907 Customer Care Consumer / Business
1747 E-mail Retrival
Hutchison 3G Ireland 171 Voice Mail
1913 Customer Care Consumer
Cellcom Israel *80 Voice Mail
*123 Customer Care Consumer
*24 Information Services SC1
*25 Information Services SC2
*22 Information Services SC3
*610 Self Provisioning
Partner (Orange) Israel *151 Voice Mail
*054 Customer Care Business
*333 Customer Care Consumer
*4330 Other Services
Pelephone Israel *444 Customer Care Consumer / Business
*151 Voice Mail
TIM Italy 41919 Voice Mail
119 Customer Care Consumer
41901 I.Box Number Speech
H3G Italy 133 Customer Care Consumer
4133 Voice Mail
4030 Prepaid Top Up
139 Customer Care Business
WIND Italy 4200 Voice Mail
155 Customer Care Consumer
1255 Directory Enquires
1928 Customer Care Business
DoCoMo Japan 113 Customer Care Consumer
DoCoMo Japan 1417 Voice Mail
151 Customer Care Business
Orange (ex Mobilecom) Jordan 1777 Customer Care
1444 Voice Mail
K`Cell Kazakhstan 9090 Customer Care Consumer
2000 Voice Mail
VIVA Kuwait 102 Customer Care Consumer / Business
221 Voice Mail
NMT Kuwait 166 Voice Mail
121 Customer Care Consumer
Skymobile (Beeline) Kyrgyz Republic 0611 Customer Care Consumer
0612 Customer Care Consumer
Latvian Mobile Telephone Latvia 1188 International Directory Enquiries
1655 Customer Care Consumer / Business
Bite Latvija Latvia 1601 Customer Care Consumer
1604 Roaming Tariff Line Latvian
MIC2 (Touch) Libancell Lebanon 161 Voice Mail
111 Customer Care Consumer
113 Customer Care Business
Bite GSM Lithuania 1511 Voice Mail
1501 Customer Care Consumer
1504 Roaming Tariff Line Lithuanian
Omnitel Lithuania 1599 Voice Mail
1533 Customer Care Consumer
P&T Luxembourg 6280 Voice Mail
12420 Customer Care Consumer
4321 Customer Care Business
Tango Luxembourg 777 Customer Care Consumer
700 Voice Mail
Orange (ex VoxMobile) Luxembourg 600 Voice Mail
606 Customer Care Consumer
810 VIP Corporate Line
609 EU Tariffs Infoline
ONE (ex Cosmofon) Macedonia 181 Customer Care Consumer
123 Voice Mail
T-Mobile Macedonia 122 Customer Care Consumer
T-Mobile Macedonia 125 Voice Mail
VIP Operator Macedonia 1222 Voice Mail
1234 Customer Care Consumer
1238 Customer Care Business
Airtel Malawi 120 Voice Mail
121 Customer Care Consumer
111 Customer Care Consumer
Maxis Mobile Malaysia 123 Customer Care Consumer
Dhiraagu Maldives 700 Voice Mail
123 Customer Care Consumer
131 Customer Care Business
110 International Directory Enquiries
Mobisle (Go Mobile) Malta 121 Voice Mail
146 Customer Care Consumer / Business
Vodafone Malta 247 Customer Care Consumer
100 Customer Care Business
909 Voice Mail
Telcel Mexico 111 Customer Care Consumer / Business
886 Voice Mail
Moldcell Moldova 9495 Voice Mail
9495 Voice Mail
444 Customer Care Consumer
Orange (ex Voxtel) Moldova 555 Voice Mail
777 Customer Care Consumer
Chrnogorski Telekom (T-Mobile) Montenegro 14078 Voice Mail
1500 Customer Care Consumer
Telenor (ex Promonte) Montenegro 14077 Voice Mail
1188 Customer Care Consumer
MTel Montenegro 1600 Customer Care Consumer
Meditel Morocco 121 Customer Care Consumer
MTC Namibia 123 Voice Mail
120 Customer Care Consumer
135 Corporate Accounts
T-Mobile (ex Ben & Orange) Netherlands 1233 Voice Mail
1200 Customer Care Consumer
KPN Netherlands 1200 Customer Care Consumer
1233 Voice Mail
1244 Customer Care Business
MTN Nigeria 100 Voice Mail
180 Customer Care Consumer
181 Customer Care Business
TeliaSonera (ex NetCom) Norway 05050 Customer Care Consumer
05051 Customer Care Business
Network Norway 09060 Customer Care Consumer / Business
1882 International Directory Enquiries
Telenor Pakistan 345 Customer Care Consumer / Business
500 Voice Mail
Jawwal Palestine 111 Customer Care Consumer
America Movil (Claro) Peru 131 Voice Mail
123 Customer Care Consumer
135 Customer Care Business
Orange (PTK-Centertel) Poland 501 Voice Mail
100 Customer Care Consumer
600 Customer Care Business
Polska Telefonia Cyfrowa Poland 602950 Voice Mail
602900 Customer Care Consumer
602913 Directory Assistance
Polkomtel (PLUS) Poland 2222 Voice Mail
2601 Customer Care Consumer / Business
4444 Voice Access to E-Mail
Optimus Portugal 133 Voice Mail
1693 Customer Care Consumer
1893 Directory Service
1230 Fax/Data Help Desk
1255 Account Refill Prepaid
16939 Customer Care Business
TMN Portugal 200 Voice Mail
12050 Customer Care Business
1696 Customer Care Consumer
Vodafone Portugal 1500 General Information
16912 Customer Care Consumer
1214 Customer Care Data/Fax/Internet
16914 Customer Care Data/Fax/Internet
1212 Customer Care Consumer
Qtel (Qatar Telecom) Qatar 124 Voice Mail
123 International Directory Enquiries
111 National Directory Enquiries
Cosmote Romania 177 Voice Mail
1234 Customer Care Consumer
1212 Customer Care Business
Vodafone (ex MobiFon) Romania 334 Voice Mail
333 Voice Mail
*222 Customer Care Consumer
Orange (ex MobilRom) Romania 555 Voice Mail
401411 Customer Care Consumer
410 Corporate Help Line
408 Fax & Data Help Line
VimpelCom (Beeline) Russia 0600 Voice Mail
0611 Customer Care Consumer
MTS Russia 0890 Customer Care Consumer
0860 Voice Mail
ZAO SMARTS Russia 117 Voice Mail
119 Customer Care Consumer (Automatic)
Ekaterinbourg 2000 Russia 111 Customer Care
Thuraya Satellite 100 Customer Care
STC Saudi Arabia 902 Customer Care Consumer
1500 Customer Care Consumer
955 Voice Mail
905 National Directory Enquiries
Zain Saudi Arabia 959 Customer Care Consumer / Business
1700 Voice Mail
Mobily Saudi Arabia 1100 Customer Care Consumer
Sonatel Orange Senegal 1441 Customer Care Consumer
602 Voice Mail
Telekom Srbija Serbia 789 Customer Care Consumer
19813 Customer Care Business
711 Voice Mail
Telenor Serbia 9863 Customer Care Consumer
909 Voice Mail
9000 Customer Care Business
VIP Mobile Serbia 7777 Voice Mail
1234 Customer Care Consumer
12342 Checking Prepaid Account Balance (IVR)
1230 Customer Care Business
12345 Recharging Prepaid Account via IVR
Singtel Singapore 1389 Voice Mail
1383 Voice Mail
1688 Customer Care
Starhub Singapore 1303 Voice Mail
1633 Customer Care
M1 Singapore 1381 Voice Mail
Slovak Telecom Slovakia 12399 Voice Mail
12345 Customer Care Consumer / Business
12320 Eurotariff Information
Orange Slovakia 555 Voice Mail
905 Customer Care Consumer
908 Customer Care Business
999 Concierge Service
Telefonica O2 Slovakia 999 Voice Mail
949 Customer Care Consumer
SiMobile Slovenia 444 Voice Mail
404040 Customer Care Consumer
Vodacom South Africa 121 Voice Mail
111 Customer Care Consumer
1940 Customer Care Business
082110 Directory Enquiries
MTN South Africa 100 Voice Mail
173 Customer Care Consumer
France Telecom (Orange) Spain 242 Voice Mail
470 Customer Care Consumer
471 Customer Care Business
Telefonica Moviles Spain 123 Voice Mail
609 Customer Care Consumer
Vodafone Spain 177 Voice Mail
123 Customer Care Consumer
1442 Customer Care Business
122 Customer Care Business
22160 Customer Care Platinum
22155 Technical Assistance - Internet Configuration
22171 Wake Up Service
Xfera Spain 633 Voice Mail
622 Customer Care Consumer
TeliaSonera Sweden 133 Voice Mail
90200 Customer Care Consumer
90400 Customer Care Business
Telenor Sverige Sweden 888 Voice Mail
222 Customer Care Postpaid
221 Customer Care Prepaid
600 Telephony Service – Business (VAS)
Chunghwa Taiwan 800 Customer Care Consumer / Business
Babilon Tajikistan 2000 Voice Mail
2006 Customer Care Consumer
TCell Tajikistan 888 Voice Mail
7070 Customer Care Consumer
8080 Customer Care Business
590 Voice Mail
AIS Thailand *99 Voice Mail
1175 Customer Care Consumer
TAC Thailand 1678 Customer Care Consumer
Tunisie Telecom Tunisia 1700 Voice Mail
1298 Customer Care Consumer
Orascom (Tunisiana) Tunisia 1111 Customer Care Consumer
1777 Voice Mail
1144 Hotline Corporate
Avea Turkey 500 Customer Care Consumer / Business
999 Voice Mail
Vodafone (Telsim) Turkey 542 Customer Care
7543 Voice Mail
7512 Missed Calls
7001 Invoice Details
7542 Voice Mail
Turkcell Turkey 7532 Voice Mail
7500 Invoice Details Number
7565 Call Info
MTS (BCTI) Turkmenistan 0890 Customer Care Consumer
DU (EITC) UAE 161 Voice Mail
155 Customer Care Consumer
188 Customer Care Enterprise
Etisalat UAE 101 Customer Care Consumer
Telefonica UK UK 901 Voice Mail
100 Customer Care Consumer
2266 EU Regulation Information Line
Vodafone UK 191 Customer Care Consumer
3G Hutchison UK 123 Voice Mail
333 Customer Care Consumer
E&E UK 150 Customer Care Consumer
650 Customer Care Business
118500 International Directory Enquiries
Cable & Wireless UK, Guernsey 151 Customer Care Consumer / Business
171 Voice Mail
170 Prepaid Assistance
177 Prepaid Credit/Debit Card Top-Up
Manx Telecom UK, Isle of Man 121 Voice Mail
154 Prepaid Top-Up
Jersey Telecom (JT) UK, Jersey 171 Voice Mail
151 Customer Care Consumer
154 Customer Care Business
T-Mobile USA 611 Customer Care Consumer
123 Voice Mail
Viettel Vietnam 19008198 Customer Care Center
Корисні послуги для гостей Vodafone Україна

VIP-довідка 109

VIP-довідка 109 - це унікальний інформаційно-довідковий сервіс, який оперує тільки актуальною бізнес-інформацією і в своєму розпорядженні найповнішу базу інформації, підприємств, товарів та послуг України!

Багатомовна підтримка голосової довідки (Англійська, Французька, Німецька, Іспанська, Російська, Українська мови).

Зателефонувавши 109, Ви легко і швидко отримаєте професійні відповіді на всі питання, а також скористаєтеся ексклюзивними послугами: мобільний перекладач, замовлення таксі, резервування столиків в ресторанах України, замовлення квитків (Ж / Д, автобусний транспорт, морський транспорт), путівник по Україні, розклад транспорту, прогноз погоди і т.д.

Зателефонуйте з Вашого мобільного телефону на короткий номер 109 і отримаєте необхідну Вам інформацію у оператора на англійській, німецькій, французькій, іспанській, російській або українській мові.

Vodafone Інформ 123

Vodafone Інформ 123 - Довідково-інформаційна служба надає широкий спектр довідкової інформації, сервісних та унікальних консультаційних послуг. Підтримка мов: Англійська, Російська, Українська.

Зателефонувавши за номером 123, Ви зможете скористатися такими сервісами: замовлення таксі, прокат автомобілів, замовлення товарів з доставкою, розклад руху всіх видів транспорту, пошук інформації про адресатів, прогноз погоди, інформація для відпочинку і т.д.

Зателефонуйте з Вашого мобільного телефону на короткий номер 123 і отримаєте необхідну Вам інформацію у оператора на англійській, російській або українській мові.

City Guide 616

City Guide 616 - це віртуальний гід MТC по основних визначних пам'яток міст України.

Мобільний путівник може надати інформацію не тільки про визначні пам'ятки України, а й про відпочинок, розваги, корисних місцях і службах! Ви отримуєте довідку про яскраві місцях нашої країни - Алушти, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Кам'янця-Подільського, Києва, Львова, Одеси, Полтави, Севастополя, Сімферополя, Трускавця, Ужгорода, Умані, Феодосії, Харкова, Хмельницького, Чернігова та Ялти.

Після набору короткого номера 616, Ви потрапляєте в спеціальне меню, в якому, використовуючи голосові підказки, обираєте місто і пам'ятку, про яку хочете послухати розповідь. Також невід'ємною частиною віртуального Мобільного путівника MТC є спеціальні карти-схеми. На цих картах позначені всі визначні пам'ятки, які перераховані в віртуальному Мобільному путівнику MТC. Сервіс надається українською, російською та англійською мовами.

Щоб отримати інформацію про місто або пам'ятка, необхідно зателефонувати за коротким номером 616 і скористатися голосовими підказками.

Щоб отримати повний доступ до управління своїм рахунком скористайтеся системою «ІНТЕРНЕТ-ПОМІЧНИК».

VIP-Довідка

Висока швидкість надання інформації на шести мовах і унікальність багатьох сервісів - все це абоненти ПрАТ «Vodafone Україна» знайдуть за номером VIP-довідки 109.

Відчуйте переваги, довірте другорядні або рутинні завдання професіоналам! Телефонуйте 109 і VIP-довідка стане Вашим персональним помічником, консультантом і lifestyle-менеджером в світі інформації та послуг. VIP-довідка - це унікальний інформаційно-довідковий сервіс, який оперує тільки актуальною бізнес-інформацією і в своєму розпорядженні найповнішу базу інформації, підприємств, товарів та послуг України! Зателефонувавши 109, Ви отримаєте доступ до таких послугами:

    Мобільний перекладач

    Юридична консультація

    Віртуальна навігація по 27 містам України

Короткий довідник користувача

Купуючи стартовий пакет послуги Передоплата, Ви отримуєте

 • SIM-карта 
 • Посібник Користувача, який також містить Реєстраційну картку та Гарантійні умови 
 • короткий Довідник 
 • Спеціальний стікер з важливими номерами

SIM-КАРТА

SIM-карта містить Ваш персональний телефонний номер. Вона повинна постійно перебувати в Вашому телефоні. На звороті SIM-картки розташовані PIN- та PUK-коди.

Як зробити перший дзвінок

 • Вставте SIM-карту в мобільний телефон. 
 • Увімкніть телефон і введіть PIN-код 0000.

Для того, щоб зателефонувати за бажаним номером, Вам необхідно дотримуватися такої схеми:

 • 050 ХХХ ХХХХ - якщо телефонуєте на мобільний телефон ПрАТ «Vodafone Україна»;
 • (Код оператора) ХХХ ХХХХ - якщо телефонуєте на мобільний телефон іншого оператора; 
 • (Код міста) ХХХ ХХХХ - якщо телефонуєте на міський номер; 
 • + (Код країни) (код міста) ХХХ ХХХХ - якщо телефонуєте за кордон.

Увага! Тільки після Вашого першого дзвiнка Ви матимете можливість приймати дзвінки

Ваш рахунок

Кожен абонент послуги Передоплата отримує персональний рахунок. На ньому зберігається інформація про кожне поповнення та витрачання Ваших коштів. В подальшому Ви можете поповнити свій рахунок за допомогою карт оплати Передоплата.

Для поповнення рахунку Вам необхідно:

 • стерти захисне покриття на зворотному боці картки відплати, щоб побачити весь прихований 14-розрядний код; 
 • зателефонувати зі свого мобільного телефону на безкоштовний номер меню послуги Передоплата 7722 та дотримуватися голосових підказок. (Під час першого поповнення рахунку прослухайте вступну інструкцію та оберіть мову); 
 • після пропозиції поповнити рахунок - натисніть 2; 
 • після звукового сигналу ввести 14-розрядний код карти відплати і більше нічого не натискати. 
 • Ваш рахунок буде поповнено.
USSD-Сервіси для абонентів Передплати

USSD (Unstructured Supplementary Services Data) - технологія обміну даними, яка забезпечує обмін інформацією між абонентами та спеціальним сервісом мобільного оператора в режимі реального часу.

Примітка: USSD-повідомлення не зберігається в пам'яті телефону.

Основні переваги використання сервісу:

 • Швидкість - інформація надається в режимі реального часу.
 • Зручність - простий доступ до фінансової інформації та інформації про програму лояльності.

Для того щоб відправити запит, необхідно набрати встановлений порядок символів, а саме: * код запиту # і натиснути кнопку виклику.

Таблиця призначення номерів USSD-запитів

Номер запиту Призначення
*101# Інформація про стан рахунку, термін дії послуги й тарифної моделі
*101*10# Перевірка бонусного рахунку
*101*4# , *101*04# Перевірка безкоштовних хвилин
*100*код ваучера# Поповнення рахунку за допомогою ваучера
*111*номер телефону# Комбінація для здійснення вихідного дзвінку в роумінгу
*150*номер телефону*сума# Запит на переказ грошей
*150# Інструкція про користування послугою «Переказ грошей»
*104*номер телефону# Запит послуги «Передзвони мені»
*104*0# Інформація про кількість запитів, які залишились в рамках послуги «Передзвони мені»
*104*номер телефону*01# Запит послуги «Передзвони мені» на укр. мові
*104*номер телефону*02# Запит послуги «Передзвони мені» на рос. мові
*104*номер телефону*03# Запит послуги «Передзвони мені» на анг. мові
*104*01# Інструкція на укр. мові
*104*02# Інструкція на рос. мові
*104*03# Інструкція на анг. мові
*120# Отримання інструкцій по управлінню послугами
*120*1# Перевірка статусу послуги «Вам дзвонили»
*120*11# Активація послуги «Вам дзвонили»
*120*12# Деактивація послуги «Вам дзвонили»
*120*2# Перевірка статусу послуги «Є зв'язок»
*120*21# Активація послуги «Є зв'язок»
*120*22# Деактивация услуги «Есть связь»
*120*3# Перевірка статусу послуги «Я на зв'язку»
*120*31# Активація послуги «Я на зв'язку»
*120*32# Деактивація послуги «Я на зв'язку»
*120*9# Перевірка статусу мови супроводу послуги
*120*91# Для встановлення української мови супроводу послуги
*120*92# Для встановлення російської мови супроводу послуги
*120*93# Для встановлення англійської мови супроводу послуги
*120*94# Для встановлення української мови (трансліт) супроводу послуги
*120*0# Перевірка статусу режиму «День/Ніч»
*120*1# Активація режиму «День/Ніч»
*120*2# Деактивація режиму «День/Ніч»
*161# Визначення свого номеру
*777# Загальна інформація про існуючі запити в рамках програми лояльності Бонус
*777*1# Інформація про кількість бонусів Бонус на рахунку
*777*2# Інформація про те, як здійснити обмін бонусів на послуги зв'язку
*777*3# Дата першого дзвінка
*777*2*010# Обмін 500 бонусів Бонус на 10 грн
*777*2*050# Обмін 2500 бонусів Бонус на 50 грн
*777*2*1002# Обмін 120 бонусів Бонус на 5 грн
*777*2*1003# Обмін 240 бонусів Бонус на 10 грн
*777*2*1005# Обмін 600 бонусів Бонус на 30 грн
*777*2*1006# Обмін 960 бонусів Бонус на 50 грн
*777*2*1007# Обмін 1800 бонусів Бонус на 100 грн
*777*2*100# Обмін 180 бонусів Бонус на 100 хвилин в мережі ПрАТ «Vodafone Україна»
*777*2*1000# Обмін 480 бонусів Бонус на 1000 хвилин в мережі ПрАТ «Vodafone Україна»
*777*2*3000# Обмін 1400 бонусів Бонус на 3000 хвилин в мережі ПрАТ «Vodafone Україна»
*777*2*120# Обмін 400 бонусів Бонус на 20 хвилин на всі мережі в Україні, включаючи мережу ПрАТ «Vodafone Україна»
*777*2*150# Обмін 900 бонусів Бонус на 50 хвилин на всі мережі в Украине, включаючи мережу ПрАТ «Vodafone Україна»
*777*2*3100# Обмін 1600 бонусів Бонус на 100 хвилин на всі мережі в Україні, включаючи мережу ПрАТ «Vodafone Україна»
*777*2*310# Обмін 100 бонусів Бонус на 10 SMS
*777*2*300# Обмін 8000 бонусів Бонус на 100 SMS
*777*2*1050# Обмін 240 бонусів Бонус на 50 SMS
*777*2*1100# Обмін 360 бонусів Бонус на 100 SMS
**67*номер телефону# Активація переадресації: «зайнято» - переадресація дзвінків, якщо Ви в даний момент розмовляєте по телефону
**61*номер телефону# Активація переадресації: «немає відповіді» — переадресація, якщо Ви не відповідаєте на дзвінок
**62*номер телефону# Активація переадресації: «поза зоною досяжності» — переадресація, якщо Ви знаходитесь поза зоною покриття GSM або Ваш телефон вимкнено
##002# Відміна всіх видів переадресації
##21# Відміна переадресації «негайно» — безумовна переадресація всіх дзвінків
##67# Відміна переадресації «зайнято» — переадресайія дзвінків, якщо Ви в даний момент розмовляєте по телефону
##61# Відміна переадресації «немає відповіді» — переадресація, якщо Ви не відповідаєте на дзвінок
##62# Відміна переадресації «поза зоною досяжності» — переадресація, коли Ви знаходитесь поза зоною покриття GSM або Ваш телефон вимкнено
*#21# Перевірити стан переадресації «негайно» — безумовна переадресація всіх дзвінків
*#67# Перевірити стан переадресації «зайнято» — переадресація дзвінків, якщо Ви в даний момент розмовляєте по телефону
*#61# Перевірити стан переадресації «немає відповіді» — переадресація, якщо Ви не відповідаєте на дзвінок
*#62# Перевірити стан переадресації «поза зоною досяжності» — переадресація, коли Ви знаходитесь поза зоню покриття GSM або Ваш телефон вимкнено

При використанні USSD-запитів *104*номер телефону# , *777# , *777*1# , *777*2#, *777*3# абонент має можливість самостійно обирати мову USSD-повідомлення-відповіді —українську, російську чи англійську.

За замовчуванням встановлена українська мова. Для зміни мови на російську необхідно після номера запиту перед символом # набрати *02; на англійську — *03.

Мова змінюється лише для поточного запиту.

Приклад для USSD-запиту *777#:

*777*01# або *777# — українська мова. *777*02# — російська мова. *777*03# — англійська мова. Блокування GPRS послуг

За допомогою USSD-запиту:

 • *109*80# — Запит для перевірки статусу сервісу «Блокування Мобільного Інтернету, WAP, MMS, Online TV».
 • *109*81# — Запит на активацію сервісу «Блокування Мобільного Інтернету, WAP, MMS, Online TV».
 • *109*82# — Запит на деактивацію сервісу «Блокування Мобільного Інтернету, WAP, MMS, Online TV».
 • *109*90# — Перевірка статусу сервісу «Блокування APN mts.internet».
 • *109*91# — Активація сервісу «Блокування APN mts.internet».
 • *109*92# — Деактивація сервісу «Блокування APN mts.internet»..
 • *109*102# — Замовлення блокування послуги Мобільний Інтернет у роумінгу.
 • *109*101# — Перевірка статусу.
 • *109*103# — Розблокування.

Блокування / розблокування здійснюється протягом доби з моменту призначення, щодо виконання абоненту приходить SMS-нотифікація.

Обмеження:

Послуга поширюється тільки на абонентів ПрАТ «Vodafone Україна» і не надається гостьовим абонентам операторів роумінг-партнерів.

Якщо під час активного блокування «Мобільного Інтернету, WAP, MMS, Online TV», абонент відправить запит на активацію «Мобільного Інтернету в роумінгу», то крім активації Мобільного Інтернету в роумінгу також активуються послуги GPRS, WAP, ММS, Online TV в домашній мережі, тобто деактивується блокування «Мобільного інтернету, WAP, MMS, Online TV».

Щоб отримати повний доступ до управління своїм рахунком скористайтеся системою «My Vodafone».

USSD-Сервіси для контрактних абонентів

USSD (Unstructured Supplementary Services Data) - технологія обміну даними, яка забезпечує обмін інформацією між абонентами та спеціальним сервісом мобільного оператора в режимі реального часу.

Сервіс USSD не вимагає додаткового замовлення або активації, він надається абонентам MТC Україна, MТC Україна Передоплата, JEANS на постійній основі безкоштовно. Сервіс доступний з мобільного телефону, який працює в стандарті GSM, незалежно від моделі.

Примітка: USSD-повідомлення не зберігається в пам'яті телефону.

Основні переваги використання сервісу:

 • швидкість - інформація надається в режимі реального часу 
 • зручність - простий доступ до фінансової інформації та інформації про програму лояльності

Для того щоб відправити запит, необхідно набрати встановлений порядок символів, а саме: * код запиту # і натиснути кнопку виклику.

Номера запитів Призначення
*110*10#
*110*10*01#
*110*10*02#
*110*10*03#
Перевірка залишку коштів на особовому рахунку;
Українська мова;
Російська мова;
Англійська мова;
*110*20# Перевірка залишку пакетних хвилин / пакета послуг;
*110*11# Інформація про дати та суми останніх 6-ти платежів по особовому рахунку;
*110*12# Інформація про суми останніх 3-х рахунків по особовому рахунку;
*110*13# Повна інформація по останньому рахунку; за місяць:
Стан рахунку на початок місяця;
Оплати за місяць (якщо були);
Повернення за місяць (якщо були);
Сума послуг зв'язку;
Сума пенсійного фонду;
Стан рахунку на кінець місяця;
*110*14# Інформація про кількість бонусів на особовому рахунку і сума бонусів, яку буде анулювано в ході наступного біллінга;
*110*21# Інформація про тарифну модель;
*110*22# Термін дії додаткової угоди;
*100*код ваучера# Поповнення рахунку за допомогою ваучера;
*110*30#
*110*301*Пароль#
*110*302*Пароль#
Статус GPRS послуг (WAP, MMS, Internet, Гіпер.NET);
Активація GPRS послуг;
Деактивація GPRS послуг;
*110*303*#
*110*313*#
*110*323*#
*110*343*#
Інформація про послугу GPRS Internet;
Інформація про послугу GPRS WAP;
Інформація про послугу GPRS MMS;
Інформація про послугу Гіпер.Net;
*110*33#
*110*331*Пароль#
*110*332*Пароль#
*110*333#
Статус послуги Передача данних;
Активація Передача даних;
Деактивація Передача даних;
Інформація про послугу Передача даних;
*110*50#
*110*503#
Статус послуги Міжнародна лінія;
Інформація про послугу Міжнародна лінія;
*110*51#
*110*513#
Статус послуги Міжнародний роумінг;
Інформація про послугу Міжнародний роумінг;
*110*52#
*110*521*1*Пароль#
*110*521*2*Пароль#
*110*522*Пароль#
*110*523#
Статус послуги Голосова пошта;
Активація послуги Голосова пошта (російська мова);
Активація послуги Голосова пошта (англійська мова);
Деактивація послуги Голосова пошта;
Інформація про послугу Голосова пошта;
*110*53#
*110*531*Пароль#
*110*532*Пароль#
*110*533#
Статус послуги SMS;
Активація SMS;
Деактивація SMS;
Інформація про послугу SMS;
*110*60#
*110*601*Пароль#
*110*602*Пароль#
*110*603#
Статус послуги Додатковий пакет мережі;
Активація послуги Додатковий пакет мережі;
Деактивація послуги Додатковий пакет мережі;
Інформація про послугу Додатковий пакет мережі;
*110*61#
*110*611*Пароль#
*110*612*Пароль#
*110*613#
Статус послуги Заборона визначення номера;
Активація послуги Заборона визначення номера;
Деактивація послуги Заборона визначення номера;
Інформація про послугу Заборона визначення номера;
*110*62#
*110*621*Пароль#
*110*622*Пароль#
*110*623#
Статус послуги Детальний рахунок;
Активація послуги Детальний рахунок;
Деактивація послуги Детальний рахунок;
Інформація про послугу Детальний рахунок;
*110*40#
*110*401*1* Пароль #
*110*401*2* Пароль #
*110*401*3* Пароль #
*110*401*4* Пароль #
*110*401*5* Пароль #
*110*402* Пароль #
*110*403#
Статус послуги Моя Сім'я;
Активація послуги (1 номер) Моя Сім'я;
Активація послуги (2 номери) Моя Сім'я;
Активація послуги (3 номери) Моя Сім'я;
Активація послуги (4 номери) Моя Сім'я;
Активація послуги (5 номерів) Моя Сім'я;
Деактивація послуги Моя Сім'я;
Інформація про послугу Моя Сім'я;
*104*номер телефона# Запит послуги «Передзвони мені»;
*104*0# Інформація про кількість запитів, що залишилися, в рамках послуги «Передзвони мені»;
*104*номер телефона*01#
*104*номер телефона*02#
*104*номер телефона*03#
Запит послуги «Передзвони мені» українською;

Запит послуги «Передзвони мені» російською;

Запит послуги «Передзвони мені» англійською;
*104#
*104*01#
*104*02#
*104*03#

Інструкція українською мовою;
Інструкція російською мовою;
Інструкція англійською мовою;
*120# Отримання інструкції щодо налаштування послуг;
*120*1# Перевірка статусу послуги «Вам дзвонили»;
*120*11# Активувати послугу «Вам дзвонили»;
*120*12# Деактивувати послугу «Вам дзвонили»;
*120*2# Перевірка статусу послуги «Є зв'язок»;
*120*21# Активувати послугу «Є зв'язок»;
*120*22# Деактивувати послугу «Є зв'язок»;
*120*3# Перевірка статусу послуги «Я на зв'язку»;
*120*31# Активувати послугу «Я на зв'язку»;
*120*32# Деактивувати послугу «Я на зв'язку»;
*120*9# Перевірка статусу мови супроводу послуги;
*120*91# Для встановлення української мови супроводу послуги;
*120*92# Для встановлення російської мови супроводу послуги;
*120*93# Для встановлення англійської мови супроводу послуги;
*120*94# Для встановлення української(транслит) мови супроводу послуги;
*120*0# Перевірка статуса режиму «День/Ніч»;
*120*01# Активация режиму «День/Ніч»;
*120*02# Деактивация режиму «День/Ніч»;
**21*номер телефона# Активація переадресації: «негайно» – безумовна переадресація всіх дзвінків;
**67*номер телефона# Активація переадресації: «зайнято» – переадресація дзвінків, якщо Ви в даний момент розмовляєте по телефону;
**61*номер телефона# Активація переадресації: «немає відповіді» – переадресація, якщо Ви не відповідаєте на дзвінок;
**62*номер телефона# Активація переадресації: «поза зоною досяжності» – переадресація, коли Ви знаходитеся поза зоною покриття GSM або Ваш телефон вимкнений;
##002# Відміна всіх видів переадресації;
##21# Відміна переадресації: «негайно» – безумовна переадресація всіх дзвінків;
##67# Відміна переадресації: «зайнято» – переадресація дзвінків, якщо Ви в даний момент розмовляєте по телефону;
##61# Відміна переадресації: «немає відповіді» – переадресація, якщо Ви не відповідаєте на дзвінок;
##62# Відміна переадресації: «поза зоною досяжності» – переадресація, коли Ви знаходитеся поза зоною покриття GSM або Ваш телефон вимкнений;
*#21# Перевірити стан переадресації: «негайно» – безумовна переадресація всіх дзвінків;
*#67# Перевірити стан переадресації: «зайнято» – переадресація дзвінків, якщо Ви в даний момент розмовляєте по телефону;
*#61# Перевірити стан переадресації: «немає відповіді» – переадресація, якщо Ви не відповідаєте на дзвінок;
*#62# Перевірити стан переадресації: «поза зоною досяжності» – переадресація, коли Ви знаходитеся поза зоною покриття GSM або Ваш телефон вимкнений;

При використанні USSD-запитів * 104 * номер телефону #, * 110 #, * 110 * 1 #, * 110 * 2 #, * 110 * 3 # абонент має можливість самостійно вибирати мову відповідного USSD-повідомлення - українську, російську або англійську.

За замовчуванням встановлено українську мову. Для зміни мови на російську необхідно після номера запиту перед символом # набрати * 02, на англійську - * 03.

Мова змінюється лише для поточного запиту.

Приклад для USSD-запиту * 110 #:

 • * 110 * 01 # або * 110 # - українська мова; 
 • * 110 * 02 # - російську мову; 
 • * 110 * 03 # - англійська мова;

Для активації / деактивації послуг потрібен Пароль, який необхідно додавати наприкінці кожного запиту.

Пароль забезпечує конфіденційність управління послугами.

Якщо Ви - фізична особа, для замовлення пароля зателефонуйте до Центру Обслуговування Абонентів за номером 111. Унікальний згенерований пароль буде надісланий Вам в SMS-повідомленні протягом 2-х діб.

Юридична особа може замовити пароль, надіславши заявку на факс (044) 240 240 0 або зателефонувавши за номером (050) 462 24 00. Призначений пароль Ви дізнаєтесь з надісланого SMS або у контактної особи Вашої організації протягом 2-х діб.

Як стати абонентом Vodafone Україна?

У Вас є можливість вибрати для себе найкращий варіант підключення до мережі ПрАТ «Vodafone Україна»:

 • Передоплата - найшвидший спосіб почати користування мобільним зв'язком, без контрактних зобов'язань. 
 • Контрактне підключення - для тих, хто користується мобільним зв'язком щодня, без плати за з'єднання.

... щоб залишатися на зв'язку, де б Ви були!

Для того, щоб стати абонентом Передоплата, досить придбати стартовий пакет з будь-яким із запропонованих тарифів ПрАТ «Vodafone Україна».

Стартовий пакет потрібно активувати, зробивши дзвінок до дати, зазначеної на його зворотному боці на території України в мережі ПрАТ «Vodafone Україна». Щоб скористатися послугами зв'язку від ПрАТ «Vodafone Україна», Вам необхідно мати мобільний телефон стандарту GSM 900/1800.

Якщо Ви не скористалися SIM-карткою, яка входить в стартовий пакет (тобто не зробили дзвінок до зазначеної дати), Ви не зможете скористатися послугами з цим стартовим пакетом. Після активації термін дії Вашого номера встановлюється на 30 днів з моменту дзвінка при відсутності поповнення. Після поповнення рахунку послуга продовжується на 365 днів. Для запобігання відключенню Вашого номера заздалегідь потурбуйтесь про продовження терміну дії. Продовжити термін дії Вашого номера можливо тільки шляхом поповнення рахунку. При кожному поповненні рахунку ваучером будь-якого номіналу термін дії Вашого номера продовжується на 365 днів з моменту поповнення рахунку.

Коди оператора ПрАТ «Vodafone Україна»: 095, 050, 066, 099

Увага! При відсутності вихідних подій (наприклад, вихідних дзвінків та SMS) за номером протягом 10 місяців, тарифний пакет абонента може бути змінений на будь-якій іншій тариф, доступний для підключення. уточнити у CRM

Для того, щоб стати контрактних абонентом, потрібно вибрати тарифний пакет і підписати договір на надання послуг мобільного зв'язку з компанією ПрАТ «Vodafone Україна».

Для укладення Договору / Угоди необхідно надати наступні документи та відомості:

 • діючий паспорт громадянина України з відміткою про реєстрацію особи в Україні; 
 • довідка про присвоєння ідентифікаційного номера; 
 • відомості про своє місце проживання (поштову адресу); 
 • відомості про контактний телефон в Україні.

Ви також можете скористатися будь-яким зручним для Вас способом для того, щоб оплатити свої рахунки.

Варіанти підключення

Який би варіант підключення Ви не обрали, Ви завжди зможете відчути переваги користування мобільним зв'язком від ПрАТ «Vodafone Україна». Адже ПрАТ «Vodafone Україна» - це саме більше національне GSM / EDGE-покриття, а також можливість користуватися послугами роумінгу в мережах 375 компаній-партнерів ПрАТ «Vodafone Україна» на п'яти континентах! Крім того, ПрАТ «Vodafone Україна» пропонує своїм абонентам прості і вигідні тарифи і додаткову послугу «Моя Сім'я», яка дозволяє витрачати ще менше.

Якщо Ви не можете визначитися зі способом підключення, будь ласка, звертайтеся за порадою до експертів з продажу в магазинах і до офіційних дилерів.

Інтернет помічник Контракт

Послуга Ваші Помічники - більше можливостей самостійно контролювати свій рахунок і керувати ним за допомогою мережі Інтернет та SMS.

Компанія ПрАТ «Vodafone Україна» пропонує безкоштовну та зручну послугу Ваші Помічники, завдяки якій Ви зможете самостійно контролювати свій рахунок і керувати ним.

За допомогою послуги Ваші Помічники Ви можете безкоштовно отримувати таку інформацію:

 • контактні дані; 
 • номер персонального рахунку; 
 • номер контракту; 
 • фінансову інформацію (баланс, суму рахунків і платежів); 
 • назва тарифного плану; 
 • термін дії Додаткової угоди; 
 • залишок пакетних хвилин / послуг; 
 • кількість бонусів; 
 • PUK-коди.

І це ще не все.

Умови користування послугою безпроводного доступу до мережі Інтернет
З повними умовами використання ви можете ознайомитися за посиланням
Як телефонувати на екстрені номери з мобільного телефону?

Номери екстреного виклику:

 • 101 пожежна охорона / служба порятунку 
 • 102 поліція 
 • 103 швидка медична допомога 
 • 112 служба екстреної допомоги 
 • 104 аварійна служба газу
Умови користування мережами мобільного зв'язку
З повними умовами використання ви можете ознайомитися за посиланням
Як із іншої країни подзвонити в центр обслуговування абонентів?

Для отримання консультації в телефонному режимі використовуйте номер консультаційного центру +380500400111 - дзвінок безкоштовний

Також можна зв'язатися з оператором через службу On-line центр обслуговування.

Що таке термін дії номеру? Як його подовжити?

Термін дії номера визначає дату, до якої абонент може користуватися SIM-картою.

Питання щодо SIM-карти та PUK-коду

Як зміни формат SIM-карти?

Для отримання SIM-карти у форматі micro- і nano-SIM заявку складати не потрібно – звертайтесь до найближчого магазину Vodafone.

Як відновити SIM-карту?
Щоб заблокувати SIM-карту і отримати дублікат необхідно скласти заявку одним із таких способів:
 • зв'язатися зі співробітником служби Online-центру обслуговування;
 • подзвонити до оператора за номером 111 (безкоштовно з мобільного Vodafone в Україні) або 0 (800) 400 000 (для абонентів інших операторів (безкоштовно з будь-якого номера в Україні).
 • скористайтеся «Інтернет-Помічником».

Щоб підтвердити, що Ви є власником картки, необхідно надати кодове слово або PUK-код (вказаний на пластиковому тримачі).

Якщо ці дані відсутні, надайте, будь ласка, додаткову інформацію:

 • два телефонних номери, на які ви нещодавно дзвонили або надсилали повідомлення,
 • сума на рахунку та сума останнього поповнення рахунку або дата здійснення останньої дії за номером.

Для оформлення заявки на відновлення надайте оператору паспортні дані або інший документ що посвідчує особу (посвідчення водія, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний або службовий паспорт, посвідчення особи моряка, посвідчення особи члена екіпажу, вид на проживання особи, що проживає в Україні, національний паспорт іноземця, військовий квиток, пенсийне посвідчення);

Після оформлення заявки звертайтесь до найближчого магазину Vodafone.

Увага! Отримати дублікат можна протягом 30 днів з моменту оформлення заявки оператором, візьміть з собою документ який вказали в заявці.

Послуга заміна SIM-карти безкоштовна. Відновлення SIM-карти може бути проведено за зверненням повнолітньої особи.

Якщо номер заблокований невірним введенням PIN/PUK коду

Якщо Ви невірно ввели PIN-код, більшість телефонів запитують PUK-код. Якщо PUK-код був заблокований, продовжити користуватися номером буде можливо тільки після відновлення його на новій карті.

Якщо SIM-карта тривалий час не використовувалася

Якщо термін дії номера закінчився, карта може бути заблокована оператором. Якщо карта не реєструється в мережі - зверніться до оператора для уточнення можливості відновлення такого номера.

Що таке термін дії номеру? Як його подовжити?

Термін дії номера визначає дату, до якої абонент може користуватися SIM-картою.

Яка вартість відновлення SIM-карти?
У разі втрати або пошкодження SIM-карти, Ви можете відновити її безкоштовно. Детальніше про відновлення SIM-карти за посиланням.
Гарантійна заміна SIM-карти для абонентів Vodafone Україна

Гарантійна заміна SIM-карти здійснюється на підставі результатів технічної перевірки функціональності SIM-карти в фірмових магазинах при наявності чека на покупку стартового пакета.

Гарантійну заміну Ви можете зробити протягом 3-х місяців з дати продажу стартового пакета і не більше 3-х разів.

Гарантійна заміна SIM-картки не здійснюється в таких випадках:

 • SIM-карта була заблокована в результаті 10 спроб введення неправильного PUK-коду. 
 • Виявлено потрапляння вологи (рідини) на SIM-карту. 
 • Виявлено тріщини, порізи, відколи, подряпини або інші дефекти, спричинені механічними пошкодженнями, температурним впливом або впливом електричного струму і т.п.

Гарантійна заміна SIM-карти здійснюється безкоштовно. При заміні SIM-карти абонентський номер не змінюється. У момент здійснення заміни власнику необхідно мати при собі паспорт.

Якщо номер заблокований невірним введенням PIN/PUK коду

Якщо Ви невірно ввели PIN-код, більшість телефонів запрошують PUK-код (PUK-код вказаний у стартовому пакеті), після введення якого вводиться новий PIN-код, і телефон розблоковується.

У разі якщо PUK-код втрачений, для його отримання зв'яжіться з оператором Онлайн-центру обслуговування, зателефонуйте в ЦОА за номером 111 і пройдіть ідентифікацію.

Якщо PUK-код був заблокований, продовжити користуватися номером буде можливо лише після відновлення його на нову карту.

Як дізнатися PIN/PUK код?

Якщо Ви невірно ввели PIN-код, в більшості телефонів буде запитано введення PUK-код (PUK-код вказаний на пластиковому тримачі), після введення якого у Вас буде можливість вказати новий PIN-код, і телефон розблокується.

Якщо пластиковий тримач у Вас не зберігся, PUK-код можна уточнити одним із таких способів:

 • звернутися до співробітника Online-центру обслуговування (посилання на веб-чат); 
 • зателефонувати оператору за номером 111 (безкоштовно з мобільних номерів Vodafone в Україні) або 0 (800) 400 000 (для абонентів інших операторів (безкоштовно з будь-якого номера в Україні);
 • скористайтеся "Інтернет-Помічником". Щоб отримати PUK-код необхідно підтвердити, що Ви власник SIM-карти, вказавши кодове слово, або надавши наступну інформацію:
 • два номери, на які Ви нещодавно дзвонили або відправляли повідомлення;
 • сума на рахунку і сума останнього поповнення рахунку або дата останнього події за номером.

Якщо PUK-код був заблокований, Вам необхідно скласти заявку на відновлення номера і отримати дублікат SIM-карти в магазині Vodafone (посилання на адреси магазинів).

Якщо SIM-карта тривалий час не використовувалася

У кожної карти є термін дії номера. Після активації карти він становить 30 днів.

Після кожного наступного поповнення рахунку на суму від 5 грн. продовжується на 365 днів. 

Перевірити термін дії номера можна за допомогою запиту * 101 #.

Якщо термін дії номера закінчився, карта може бути заблокована оператором.

Також карта може бути заблокована в разі відсутності вихідних подій більше 180 днів.

Якщо при закінченні терміну дії номера карта реєструється в мережі, надходять вхідні дзвінки, але при цьому дзвонити Ви не можете - для продовження терміну дії номера досить поповнити рахунок на суму від 5 грн. Поповнення можна зробити будь-яким способом, крім переказу грошей з іншого номера.

Якщо карта не реєструється в мережі - зверніться до оператора Онлайн-центру обслуговування або ЦОА для уточнення можливості відновлення такого номера.

Як замінити пошкоджену SIM-карту на нову, або на micro / nano-SIM для смартфона?
Для отримання SIM-карти у форматі micro- і nano-SIM заявку складати не потрібно – звертайтесь до найближчого магазину Vodafone

Що таке Кодове слово?

За кодовим словом оператор контактного центру швидко визначить користувача як власника номера, не ставлячи додаткових питань.При будь-якому зверненні в контакт-цент, до онлайн-помічника встановлюйте кодове слово по Вашому номеру для швидкої ідентифікації подальшому як власника номеру.
Як зареєструвати на себе свою карту?

Надання повної інформації по номеру передплаченої форми обслуговування можливо тільки для зареєстрованих абонентів. Пройти реєстрацію можна при зверненні в салон компанії з паспортом і SIM-картою.

Як дізнатися свій PUK-код?

PUK-код надрукований на тримачі SIM-карти.

Якщо утримувач не зберігся, можна уточнити PUK-код у представника контактного центру.

Зв'язатися з ним можна одним із таких способів:

 • Зв'язатися з співробітником служби On-line центру обслуговування.
 • Подзвонити до оператора за номером 111.

В процесі спілкування з оператором необхідно підтвердити, що Ви є власником картки.

Для користувачів Передплата

Щоб пройти ідентифікацію, необхідно надати свій пароль або дати правильні відповіді на основне питання і два додаткових питання з пропонованих нижче списків.

Основні питання:

2 телефонних номери абонентів, з якими Ви спілкувались.

Додаткові питання:

 • Сума останнього поповнення рахунку або переказу коштів на номер.
 • Дата здійснення останньої платної чи безкоштовної події за номером.
 • Поточна сума на рахунку.

Як спростити ідентифікацію:

Надати код PUK1 (вказано на стартовому пакеті).

Для користувачів Vodafone Контракт

Необхідно надати оператору реєстраційні дані власника контракту (ПІБ, серія номер паспорта, пароль контракту, якщо він був встановлений).

Щоб отримати повний доступ до управління своїм рахунком скористайтесь системою «ІНТЕРНЕТ-ПОМІЧНИК».

Онлайн Консультант
Текстовий чат