Skip to content
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Допоможіть зробити сайт кращим Відповісти на 2 запитання

Чи порекомендуєте ви сайт Vodafone друзям та знайомим?

точно не буду рекомендувати
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
точно порекомендую
0 - точно не буду рекомендувати
10 - точно порекомендую
Будь ласка, вкажіть основні причини вашої оцінки:
Що, на вашу думку, нам потрібно поліпшити?
plan image

Vodafone 4G Smart XS

Plan main features

 • 1 ГБ Мобільного Інтернету
 • Акція «YouTube без перерв» *313#
 • Безліміт в мережі
 • 100 хв по Україні

This bundle costs 35 грн/місяць

Vodafone 4G Smart XS

Базова вартість пакетів послуг на місяць 35 грн Вартість послуг понад пакет
4G/3G Інтернет 1 ГБ кожні 200 МБ за 7 грн Close tooltip До кінця доби надається 20 пакетів по 200 МБ на максимальній швидкості, а далі швидкість складе – до 32 Кбіт/сек
Акція «YouTube без перерв»
YouTube Premium
4 МІСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО
+ послуга Video PASS
*313# --
Дзвінки в мережі Vodafone Україна Безліміт --
Дзвінки на інші мережі по Україні 100 хв 1 грн/хв
Дзвінки за кордон ( 48 країн) 10 хв за 10 грн/день (в межах 10 пакетів на добу) Close tooltip Після використання 10 пакетів на добу вартість дзвінків – 3 грн/хв
SMS на всі мобільні мережі по Україні 50 шт. за 1,50 грн/в день користування 1 грн/шт.
SMS за кордон 2 грн/шт.
Підключення пакета послуг на місяць *101*444#

 • Для коректного нарахування пакета послуг на місяць необхідно завершити всі розпочаті раніше Інтернет-сесії або вимкнути і ввімкнути телефон.
 • При переході у тарифи Vodafone Україна всі підключені послуги відключаються (крім GOOD'OK, Клік і послуг, які надаються на основі підписки).
 • Програма лояльності та всі накопичені бонуси зберігаються при переході в будь-який тариф Vodafone Україна.
 • Зверніть увагу, послуга міжнародної лінії підключається автоматично при підключенні/переході в тарифні плани Vodafone Передплата та Vodafone Контракт.
 • Зняття вартості та оновлення пакета послуг відбуваються щомісяця в день, що відповідає даті останнього підключення пакета послуг на місяць. Якщо коштів на рахунку недостатньо для оплати вартості пакета послуг на місяць, автоматично підключаються денні платежі та тарифи.Чому варто обрати тариф Vodafone?

 • Роумінг як вдома Доступний роумінг в Європі з послугою "Роумінг, як вдома".
 • Vodafone Bonus Збирайте бонуси за витрати та обмінюйте їх на подарунки.
 • Рік без абонплат Відчуйте свободу спілкування з послугою "Рік без абонплат".

Тариф Vodafone 4G Smart XS доступний для підключення абонентам, які отримали спеціальну пропозицію. Якщо Ви отримали таку пропозицію і бажаєте змінити свій поточний тариф на Vodafone 4G Smart XS, виконайте кілька простих кроків:

 • здійсніть перехід запропонованим Вам способом;
 • після зміни тарифу поповніть рахунок на суму від 35 грн одним платежем для підключення пакета послуг на місяць; або, якщо після зміни тарифу на рахунку вже є більше ніж 35 грн – наберіть *101*444# і пакет послуг на місяць підключиться протягом декількох хвилин;
 • як тільки Ви отримаєте SMS про підключення пакета послуг на місяць, ми рекомендуємо вимкнути, а потім увімкнути телефон.

Зверніть, будь ласка, увагу, що до моменту підключення пакета послуг на місяць будуть діяти базові тарифи.

Приємного спілкування!

Денні тарифи Vodafone 4G Smart XS
Дзвінки в мережі Vodafone Україна Безліміт за 10 грн/день
Мобільний Інтернет кожні 100 МБ за 7 грн
Дзвінки на інші мережі по Україні 1 грн/хв
Дзвінки за кордон 10 хв за 10 грн/день (в межах 10 пакетів на добу)
SMS на всі мобільні мережі по Україні 50 шт. 1,50 грн/день
SMS за кордон 2 грн/шт.
 • Плата за безлімітні дзвінки в мережі Vodafone Україна – 10 грн, знімається щоденно незалежно від користування (в межах послуги «RED на день»).
 • Мобільний Інтернет – 7 грн за кожні 100 МБ (надається 20 пакетів до кінця доби по 100 МБ на максимальній швидкості, а далі швидкість складе до 32 Кбіт/с).

До моменту підключення пакета послуг на місяць діятимуть базові тарифи:

 • Дзвінки в мережі Vodafone Україна та на інші мережі по Україні – 1грн/хв.
 • SMS по Україні – 1 грн/шт.
 • Швидкість мобільного Інтернету обмежено до 8 кбіт/с.

Для підключення пакета послуг на місяць, будь ласка, переконайтеся, що на рахунку є достатня сума коштів, і наберіть *101*444# .

Плата за місячний пакет послуг знімається автоматично. Це відбувається рівно через місяць від дати, коли пакет був підключений минулого місяця (з 00:00 до 8:00).
Наприклад, якщо пакет послуг був підключений 25-го числа, то зняття платежу відбудеться 25-го числа наступного місяця. Як тільки буде нараховано пакет послуг, ви отримаєте SMS (після 8:00).
Важливо: поки вам не надійде SMS про нарахування пакета послуг, у вас діятиме денний тариф, тобто дзвінки, SMS та інтернет будуть платними.

Якщо на рахунку недостатньо коштів для оплати пакета послуг на місяць, то автоматично відбувається перехід на денний тариф, у якому є обов'язковий платіж незалежно від користування.
Надалі, кожного дня з 00:00 до 8:00, система буде перевіряти стан вашого рахунку і, як тільки там буде достатня сума, підключиться пакет послуг на місяць.
Важливо: дата наступної оплати пакета зміниться з урахуванням нової дати, коли у вас підключився пакет послуг на місяць. Щоб перевірити, набирайте *101*4#

1,17 грн/день – розрахункова вартість за день у тарифі Vodafone 4G Smart XS, що визначена шляхом розділення вартості пакета послуг за календарний місяць на середню тривалість місяця, а саме: 35 грн на 30 днів. Розрахункову вартість за день для календарних місяців у 28, 29, 31 день можна розрахувати розділенням вартості пакету послуг на календарний місяць на відповідну кількість днів.

Тарифи діють на території України за наявності покриття мережі оператора, крім території, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень або здійснюють їх не в повному обсязі.

Вартість дзвінків вказано за першу секунду кожної хвилини розмови, до вартості якої включено кожну наступну секунду зазначеної хвилини в межах розмови. Тарифікація відбувається у першу секунду кожної хвилини розмови. Тарифи вказані y гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який становить 7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 26.06.2020 року. Мінімальний строк дії тарифу – 30 днів із моменту його введення.

Детальну інформацію щодо тарифів, акцій, вартості та умов надання послуг можна отримати за телефонами:
111 — безкоштовно з мобільного Vodafone Україна в Україні;
0800 400 111 — для абонентів інших операторів України (безкоштовно з будь-якого номера в Україні).
ПрАТ «ВФ Україна», 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15, у реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій №1.