Skip to content
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
plan image

Vodafone FAMILY Plus

Plan main features

  • Безліміт у мережі
  • Безлімітний меседжинг
  • 500 МБ 4G/3G Інтернету +1 ГБ/6 міс
  • Безлімітні дзвінки за кордон
  • 30 хв на інші мережі України та за кордон

This bundle costs 50 грн/4 тижні

Умови підключення

Vodafone FAMILY

Спеціальна вартість пакетів послуг на 4 тижні50 грнВартість послуг понад пакет
Дзвінки в мережі Vodafone УкраїнаБезліміт--
Меседжинг (текст та картинки): Viber, WhatsApp, Skype, TelegramБезліміт--
Мобільний Інтернет500 МБ + 1 ГБ/6 міскожні 100 МБ за 5 грн
Дзвінки на інші мережі України, а також 
міжнародні дзвінки до Польщі, Італії та Росії
30 хв0,50 грн/хв
10 хв за 5 грн/день
Дзвінки в Молдову (на номери оператора Moldtel та міські номери)2 грн/хв--
Дзвінки за кордон в інші країни10 хв за 5 грн/день3 грн/хв
SMS&MMS на всі мобільні мережі по Україні50 шт
за 1,50 грн/день
0,50 грн/шт

Дзвінки за кордон понад пакет та на інші напрямки.

В межах Акції щомісячний 1 ГБ Інтернету надається протягом 6 місяців з моменту першого поповнення рахунку на суму від 40 грн. Строк дії Акції: з 02.08.2018 р. по 31.01.2019 р. Щомісячний 1 ГБ надається тільки при підключенному пакеті послуг на 4 тижні.

30 пакетних хвилин для дзвінків по Україні та за кордон надаються на інших операторів України та для дзвінків на всіх операторів Польщі, оператора Wind та міські номери Італії, а також операторів Білайн, Мегафон, МТС та міські номери Росії.

Перевірка рахунку і тарифу –  *101#

Перевірка пакетів послуг у тарифі в Україні –  *101*4#

Гігабайти Інтернету в межах тарифу доступні для використання в 2G, 3G та 4G-мережі за наявності технічного доступу та покриття. Якщо ви використали пакетні МБ, кожні наступні 100 МБ будуть коштувати 5 грн в межах 20 пакетів до кінця доби.

Чому варто обрати тариф Vodafone?

  • Роумінг, як вдомаДоступний роумінг в Європі з послугою "Роумінг, як вдома".
  • Vodafone BonusЗбирайте бонуси за витрати та обмінюйте їх на подарунки.
  • Рік без абонплатВідчуйте свободу спілкування з послугою "Рік без абонплат".
 
1-month-freemain_icn_24_7_support2g360-view360-view3g-hi-dark3g-hi3g-mid3g4g-hi-dark4g-hi4g-mid4g-plus-hi4g-plus-hi4g-plus-mid4g-plus-plus-hi-dark4g-plus-plus-hi4g-plus-plus-mid4g-plus-plus4g-plus4gAPP_Channel_ManagementAPP_Channel_varietyAPP_EPGAPP_EPG_backwardsAPP_HDAPP_TVAPP_UHDAPP_VODAPP_anytimeAPP_cloud_DVRAPP_discoveryAPP_kidsAPP_mediathekenAPP_mobile_entertainmentAPP_multiscreenAPP_restartAPP_sideloadAPP_swipe_to_TVAPP_tv_for_youAPP_videostoreGIGA_TV_AGIGA_TV_BNFCTV_Channel_ManagementTV_Channel_varietyTV_EPGTV_EPG_backwardsTV_HDTV_PrimeTimeTV_TVTV_Time_flexibleTV_UHDTV_VODTV_anytimeTV_bluetooth_remote_ATV_bluetooth_remote_BTV_cloud_DVRTV_discoveryTV_everywhereTV_everywhere_homeTV_for_youTV_kidsTV_mediathekenTV_multiscreenTV_restartTV_storageTV_videostoreabrupt_corneringacceleration-midaccelerationaccelerometer-hiaccelerometer-hiaccessories-hi-darkaccessories-hiaccessories-midmain_icn_Accessoriesadd-friendadd-ons-boosts-midmarket_icn_Add_ons_Boostsadd-or-plusadminadultalarm-assistant-firealarm-assistant-leakagealarm-assistantalarm-systemalexa-hi-darkalexa-hialexa-midalexaall-rewards-hi-darkall-rewards-hivodafone-bonus-midvodafone-bonusanalyst-view-hianalyst-view-hi-darkanalyst-viewmarket_icn_Androidanti-shockAPP_anytimeAPP_Channel_ManagementAPP_Channel_varietyAPP_cloud_DVRAPP_discoveryAPP_EPG_backwardsAPP_EPGAPP_HDAPP_kidsAPP_mediathekenAPP_mobile_entertainmentAPP_multiscreenAPP_restartAPP_sideloadmain_icn_AppsAPP_swipe_to_TVAPP_tv_for_youAPP_TVAPP_UHDAPP_videostoreAPP_VODapps-hi-darkapps-hiapps-midappsarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upmain_icn_Attachmentmarket_icn_Auto_Top_Upbackspace-hi-darkbackspace-hibackspace-midband-on-charge-hi-darkband-on-charge-hiband-on-chargebarcode-hibarcode-midbattery-hi-darkbattery-hibattery-low-hi-darkbattery-low-hibattery-low-midbattery-lowbattery-midbattery-really-low-hi-dark