Skip to content
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Допоможіть зробити сайт кращим Відповісти на 2 запитання

Чи порекомендуєте ви сайт Vodafone друзям та знайомим?

точно не буду рекомендувати
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
точно порекомендую
0 - точно не буду рекомендувати
10 - точно порекомендую
Будь ласка, вкажіть основні причини вашої оцінки:
Що, на вашу думку, нам потрібно поліпшити?
Vodafone plans

Антивірус Zillya!

Zillya! Internet Security for Android – антивірус зі зручним і простим інтерфейсом, захистить Ваш смартфон / планшет від вірусів, шкідливих сайтів, нав'язливих контактів, втрати особистої інформації, а також оптимізує та прискорить роботу пристрою.

12,75 грн. на місяць з ПДВ та ПФ

 • Переваги

  • Розширений захист для користувачів Android
   Повноцінний антивірус, що забезпечить легкий щоденний захист активних користувачів Android-пристроїв. Додатково містить модулі Оптимізації та Прискорення роботи системи. Особливістю новинки є розширений функціонал засобів захисту пристрою від кіберзагроз та можливість професійного налаштування системи безпеки.

  • Нові можливості захисту інформації
   Продукт від антивірусної компанії Zillya! відзначається новими потужними модулями, які покликані істотно розширити можливості створення системи кібербезпеки пристроїв і надати власнику інструменти контролю і захисту важливої конфіденційної інформації.
   • Антикрадій
   • WEB-фільтр
   • Чорний список
   • Батьківський контроль

  • Сучасний дизайн та архітектура
   Zillya! Internet Security для Android є хорошим прикладом створення української програми, яка відрізняється сучасним зовнішнім виглядом. Адже, крім необхідного функціоналу безпеки, дуже важливо складовою антивіруса є «зрозумілість» його інтерфейсу і дизайну.
   Візуальне оформлення програми створено в дусі актуальних тенденцій і колірних рішень сучасних програм для мобільних пристроїв. Крім того, дизайнерському бюро компанії Zillya! вдалося створити оригінальну структуру продукту, що зробило його простим у використанні і приємним в візуальному сприйнятті.
 • Системні вимоги
  Zillya! Internet Security для Android працює на версіях OS Android 4.2 і вище.
  Місця в пам’яті пристрою: 12 МБ.

  Обмеження
  Для пристроїв під управлінням Android 4.4.4 і вище не може бути гарантована коректна робота функціоналу блокування SMS через особливості операційної системи. Однак, SMS, будуть перевірятися на наявність шкідливих посилань.
Технічна підтримка
Якщо у вас з'являться проблеми у роботі послуги «Антивірус Zillya!», зателефонуйте за коротким номером 7227 (у робочі дні з 9.00 до 18.00) або надішліть письмовий запит (цілодобово).