0 800 400 111, 0 800 400 007
З послугою «Мій новий номер» Ви можете легко змінити свій номер телефону, а Ваші друзі, колеги та знайомі дізнаються про це, зателефонувавши на Ваш колишній номер, за допомогою голосового повідомлення та SMS.

Безкоштовно підключити послугу Ви можете наступним чином:

  • Зателефонувати з нового номера на безкоштовний номер 765 і, керуючись голосовими підказками, вказати номер Вашого старого телефону.
  • Відправити безкоштовне SMS на номер 765. В тексті SMS вкажіть номер старого телефону у форматі:

    380<код оператора><номер телефону>

Дочекайтеся SMS-повідомлення про успішне підключення послуги. Після цього, на своєму старому номері необхідно встановити безумовну переадресацію на сервісний номер, який буде вказано в SMS. Для цього, вставте у свій телефон стару SIM-картку і наберіть наступну команду:

  • **21*сервісний номер (який Ви отримали в SMS)#
  • або встановіть безумовну переадресацію через меню телефону.

Встановіть нову SIM-картку і користуйтеся новим номером, не ризикуючи втратити свої старі контакти! Термін дії послуги — 180 днів з моменту підключення. Активація і керування послугою — безкоштовно.

Для коректної роботи послуги, необхідно щоб Ваш старий номер залишався активним, тобто на рахунку залишалася достатня сума для здійснення одного дзвінка на номер іншого мобільного оператора. При цьому, гроші з рахунку Вашого старого номера не витрачаються. 

На одному новому номері може бути зареєстрований лише один старий номер. Попереднім номером може бути номер будь-якого мобільного оператора України.

Онлайн Консультант
Текстовий чат