0 800 400 111, 0 800 400 007

Multimedia Messaging Service — це послуга відправки та отримання мультимедійних повідомлень, які містять текст, відео, аудіо, графіку та інші файли.

Послуга MMS доступна за замовчуванням для всіх абонентів. Ви зможе отримувати вхідні ММS тільки після відправки першого вихідного ММS зі свого номера. Для налаштування послуги MMS - відправте SMS з цифрою 0 на номер 1020.

Перевірте налаштування Вашого телефону:

Назва параметру Параметри послуги
Ім'я з'єднання /Connection name MMS Vodafone UA
Канал браузера /Bearer GPRS
Access Point Name (APN) mms
Ім'я користувача /User name Залишити незаповненим
Запит пароля /Prompt password Ні (No)
Пароль /Password Залишити незаповненим
Тип розпізнавання /Authentication type Звичайний /Normal
Адреса протоколу /IP address 192.168.10.10
Номер порту /Port Number 8080
Домашняя сторінка /Homepage http://mms/
Тип сеансу /Connection type Безперервний зв'язок / Permanent connection
URL-адреса проксі-сервера (для деяких моделей телефонів) 192.168.10.10:8080

Ви можете відправляти MMS всередині мережі оператора, абонентам мобільних операторів України та зарубіжних операторів, а також на e-mail (для цього, замість номера телефону потрібно ввести e-mail отримувача, але не більше ніж 21 символ). Вартість відправки одного MMS встановлюється згідно з Вашим тарифним планом.

Моє MMS

Моє MMS — це послуга, яка дозволяє переглядати вхідні MMS на сайті, у разі якщо не вдалося здійснити доставку повідомлення на Ваш телефон.

Перейти до інтерфейсу Моє ММS.

  • У полі «Ваш номер» введіть номер Вашого телефону у міжнародному форматі 380ХХ ХХХХХХХ. 
  • У полі «Пароль» введіть пароль, який був зазначений в SMS про отримане MMS. 
  • Після введення необхідних даних, натисніть кнопку «Зайти».

Натискаючи кнопку «Зайти», Ви погоджуєтесь на обробку Ваших персональних даних та / або передачу їх третім особам для цілей, пов'язаних із реєстрацією, а також маркетингових цілей.

Детальніше

УГОДА

Заповненням цієї реєстраційної форми Абонент надає свою згоду на обробку його персональних даних та/або передачу їх третім особам для цілей, пов'язаних з їх зберіганням, а також маркетингових цілей (включаючи, але не обмежуючись, отримання винагород та подарунків по акціям та програмам лояльності ПрАТ «ВФ Україна», отримання рекламної інформації від ПрАТ «ВФ Україна» та/або партнерів з використанням вказаних даних).

Заповненням цієї реєстраційної форми Абонент надає згоду на обробку своїх персональних даних з використанням засобів автоматизації та/або без таких ПрАТ «ВФ Україна» самостійно та/або розпорядником бази персональних даних за дорученням ПрАТ «ВФ Україна», а також погоджуюся, що ПрАТ «ВФ Україна» може передавати мої персональні дані третім особам відповідно до Закону або змісту цієї реєстраційної форми.

Підтверджую, що заповнивши цю реєстраційну форму я проінформований про внесення моїх персональних даних до бази персональних даних ПрАТ «ВФ Україна», а також про свої права та осіб, яким передаються мої персональні дані відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

За замовчуванням, MMS зберігаються протягом трьох діб з моменту доставки. Якщо адресат не отримав повідомлення за цей час, воно буде видалено.

Онлайн Консультант
Текстовий чат