0 800 400 111, 0 800 400 007

Vodafone Market

Безлімітний доступ до ігор та додатків.

Завантажуйте преміальні топові ігри та додатки без обмежень з магазину додатків Vodafone Market. Користувачам доступний великий каталог якісних ігор на будь-який смак для розваги або навчання різноманітних напрямків: стратегії, головоломки, перегони, аркади, казуальні ігри тощо. А корисні додатки для фітнесу, фінансів, фото та відео повсякчас стануть у нагоді. Оновлення каталогу відбувається на щотижневій основі.

Як користуватися

 • Підключіть послугу у зручний для Вас спосіб 
 • Заходьте на Vodafone Market та завантажуйте будь-які ігри та додатки без обмежень без плати за інтернет-трафік!
 • Користувачам мобільних пристроїв на базі платформи Android пропонується для більшої зручності завантажити та встановити додаток “Vodafone Market”, слідуючи інструкції на сторінці. 
 • Грайте та користуйтеся завантаженими додатками навіть без доступу до інтернету.

Мобільний інтернет-трафік (3G і 2G) для користування послугою Vodafone Market — безкоштовний на території України. Після відключення послуги ви зможете ще 10 разів скористатися завантаженими в рамках послуги Android-додатками. Для подальшого використання додатків, підписку треба поновити.

Підключення послуги

Активуйте Послугу:

 • підтвердивши активацію за адресою http://app.vodafone.ua

  або
 • відправивши SMS з будь-яким текстом на короткий номер 2024

При першому підключенні Послуга не тарифікується протягом 3 (трьох) днів з дня підключення Послуги.

Вартість користування послугою за перші 3 дні включена в плату за подальше користування Послугою.

Вартість
 • Відправка SMS на номер 2024 не тарифікується
 • Плата за послугу за 7 днів - 9 грн (з ПДВ та ПФ)
 • Плата за послугу за 1 день - 1,5 грн (з ПДВ та ПФ)

При цьому за замовчуванням здійснюється оплата Послуги за 7 днів. У разі відсутності необхідної суми коштів на рахунку абонента для здійснення оплати за Послугу за 7 днів, здійснюється оплата Послуги за 1 день.

Відключення послуги

Для відключення послуги:

 • надішліть SMS із текстом «СТОП» або «STOP» на номер 2024 (не тарифікується) 
 • або через браузер телефону зайдіть на http://app.vodafone.ua, оберіть розділ «Мій профіль» і натисніть кнопку «Вимкнути»

Підписка на послугу Vodafone Market автоматично подовжується кожні 7 днів, з абонентського рахунку списується 9 грн за 7 днів користування послугою.
Якщо коштів на рахунку абонента недостатньо, здійснюється списання коштів у розмірі 1,50 грн, підписка подовжується на 1 день. 
Вартість послуги Vodafone Market вказана з урахуванням ПДВ і ПФ.
Якщо ви використовуєте програму Vodafone Market в роумінгу обсяг переданих даних додатково тарифікується згідно з Вашим тарифом за послугою «Мобільний Інтернет у роумінгу». 
Послуга доступна для використання тільки на території України.
Детальну інформацію щодо тарифів, вартості та умов надання послуги можна отримати за телефоном 111 — безкоштовно з мобільного Vodafone в Україні.

Онлайн Консультант
Текстовий чат