Vodafone Market

З 15 березня по 12 квітня 2017 року абоненти ПрАТ “МТС УКРАЇНА”, які стали користувачами послуги Vodafone Market, можуть стати власниками одного з трьох смартфонів, двох ігрових приставок або екшн-камери.

Оцініть переваги Vodafone Market та отримайте шанс виграти Samsung Galaxy S7, Sony Experia Z5, Sony PlayStation 4 або GoPro Hero4!

Претенденти на Подарунок будуть визначені після закінчення Акції випадковою комп’ютерною вибіркою за допомогою сайту https://www.random.org/ .

На сайті послуги Vodafone Market абонентам доступний широкий каталог топових преміальних ігор і додатків на будь-який смак для різних платформ — Android, JAVA, Symbian, які можна скачувати в необмеженій кількості. Всі Android-ігри та додатки мають рейтинг не нижче 4/5 в Google Play, серед яких Talking Hank, Hitman Sniper, Lara Croft: Guardian of Light, Parking Frenzy 2, Cookie Crush Match 3, Angry Birds Space.

Детальні умови акції


Безлімітний доступ до ігор та додатків.

Завантажуйте преміальні топові ігри та додатки без обмежень з магазину додатків Vodafone Market. Користувачам доступний великий каталог якісних ігор на будь-який смак для розваги або навчання різноманітних напрямків: стратегії, головоломки, перегони, аркади, казуальні ігри тощо. А корисні додатки для фітнесу, фінансів, фото та відео повсякчас стануть у нагоді. Оновлення каталогу відбувається на щотижневій основі.

Як користуватися

  • Підключіть послугу у зручний для Вас спосіб 
  • Заходьте на Vodafone Market та завантажуйте будь-які ігри та додатки без обмежень без плати за інтернет-трафік!
  • Користувачам мобільних пристроїв на базі платформи Android пропонується для більшої зручності завантажити та встановити додаток “Vodafone Market”, слідуючи інструкції на сторінці. 
  • Грайте та користуйтеся завантаженими додатками навіть без доступу до інтернету.

Мобільний інтернет-трафік (3G і 2G) для користування послугою Vodafone Market — безкоштовний на території України. Після відключення послуги ви зможете ще 10 разів скористатися завантаженими в рамках послуги Android-додатками. Для подальшого використання додатків, підписку треба поновити.

Підключення та оплата

Для відключення послуги:

  • надішліть SMS із текстом «СТОП» або «STOP» на номер 2024 (не тарифікується) 
  • або через браузер телефону зайдіть на http://app.vodafone.ua, оберіть розділ «Мій профіль» і натисніть кнопку «Вимкнути»
Підписка на послугу Vodafone Market автоматично подовжується кожні 7 днів, з абонентського рахунку списується 9 грн за 7 днів користування послугою. Якщо коштів на рахунку абонента недостатньо, здійснюється списання коштів у розмірі 1,50 грн, підписка подовжується на 1 день.  Вартість послуги Vodafone Market вказана з урахуванням ПДВ і ПФ. Якщо ви використовуєте програму Vodafone Market в роумінгу обсяг переданих даних додатково тарифікується згідно з Вашим тарифом за послугою «Мобільний Інтернет у роумінгу».  Послуга доступна для використання тільки на території України. Детальну інформацію щодо тарифів, вартості та умов надання послуги можна отримати за телефоном 111 — безкоштовно з мобільного Vodafone в Україні.
Онлайн Консультант
Текстовий чат