0 800 400 111, 0 800 400 007

Пакет «Футбол»

Послуга Vodafone TV надає своїм абонентам можливість дивитися популярні телеканали, в тому числі в HD-якості в режимі реального часу, фільми з каталогу і слухати радіостанції без плати за інтернет трафік.

Перелік доступних відео, телеканалів і радіостанцій регулярно оновлюється.

Пакет «Футбол» – це:

  • 4 футбольні телеканали Футбол 1, Футбол 1 HD, Футбол 2, Футбол 2 HD
  • Кращі моменти матчiв 
  • Прослуховування ефірних і онлайн-радіостанцій

Для активації пакету «Футбол» відправте SMS з текстом «1» на номер 30014. Вартість пакета 15 грн/7 днiв. Послуга надається на основі передплати з моменту підключення і до самостійного відключення. Для відключення пакета «Футбол» надішліть SMS із текстом «СТОП» або «STOP» на номер 30014  (повідомлення безкоштовне).

Підписка на пакет «Футбол» автоматично подовжуються кожні 7 днів, з абонентського рахунку списується 15 грн за 7 днів. Якщо коштів на рахунку абонента недостатньо, здійснюється списання коштів у розмірі 2,5 грн, підписка подовжується на 1 день. Вартість пакетів Vodafone TV вказана з урахуванням ПДВ і ПФ. Якщо ви використовуєте додаток Vodafone TV в роумінгу, обсяг переданих даних додатково тарифікується згідно з Вашим тарифом за послугою «Мобільний Інтернет роумінгу». Послуга доступна для використання тільки на території України. Виконавець послуги – ТОВ «Діджитал Скрінз». Детальну інформацію щодо тарифів, вартості та умов надання послуги можна отримати за телефоном 111 – безкоштовно з мобільного Vodafone в Україні.
3 червня 2017
Онлайн Консультант
Текстовий чат