0 800 400 111, 0 800 400 007

Пакет «Кiно»

Послуга Vodafone TV надає своїм абонентам можливість дивитися популярні телеканали, в тому числі в HD-якості в режимі реального часу, фільми з каталогу і слухати радіостанції без плати за інтернет трафік.

Перелік доступних відео, телеканалів і радіостанцій регулярно оновлюється.

Пакет «Кiно» – це:

  • Перегляд фільмів та мультфільмів з каталогу
  • Прослуховування ефірних і онлайн-радіостанцій

Для активації пакету «Кiно» відправте SMS з текстом «1» на номер 30012. Вартість пакета 8 грн/7 днiв. Послуга надається на основі передплати з моменту підключення і до самостійного відключення. Перші 7 днів користування послугою безкоштовні за умови першої активації пакета «Кiно». Для відключення пакета «Кiно» надішліть SMS із текстом «СТОП» або «STOP» на номер  30012 (повідомлення безкоштовне).

Підписка на пакет «Кіно» автоматично подовжуються кожні 7 днів, з абонентського рахунку списується 8 грн за 7 днів користування послугою. Якщо коштів на рахунку абонента недостатньо, здійснюється списання коштів у розмірі 1,15 грн, підписка подовжується на 1 день. Вартість пакетів Vodafone TV вказана з урахуванням ПДВ і ПФ. Якщо ви використовуєте додаток Vodafone TV в роумінгу, обсяг переданих даних додатково тарифікується згідно з Вашим тарифом за послугою «Мобільний Інтернет роумінгу». Послуга доступна для використання тільки на території України. Виконавець послуги – ТОВ «Діджитал Скрінз». Детальну інформацію щодо тарифів, вартості та умов надання послуги можна отримати за телефоном 111 – безкоштовно з мобільного Vodafone в Україні.
3 червня 2017
Онлайн Консультант
Текстовий чат