0 800 400 111, 0 800 400 007

Відправляйте SMS-повідомлення на стаціонарні телефони.

Послуга «Звукове SMS» дозволяє Вам відправляти SMS-повідомлення на номери фіксованого зв'язку. Ваше SMS буде доставлене у вигляді розбірливого голосового повідомлення.

Як користуватися

Для відправки Звукового SMS на номер абонента фіксованого зв'язку достатньо ввести номер одержувача Звукового SMS у звичному форматі +38 <код міста> <номер телефону> або <код міста> <номер телефону>, набрати текст повідомлення і відправити його. Також підтримується набір номера одержувача Звукового SMS з префіксом 00038 <код міста> <номер телефону>. Звукове SMS доставляється абоненту-одержувачу у вигляді вхідного дзвінка та розбірливого прочитання тексту повідомлення.

Можна використовувати російську, українську та англійську мови, а також транслітерацію. Мова Звукового SMS буде розпізнана автоматично.

Для того щоб SMS читалося коректно:

  • Пишіть з пробілами між словами.

  • Уникайте скорочень.

  • Не використовуйте в одному слові літери, написані кирилицею та латиницею.

  • Не використовуйте цифри при написанні слів.

  • Уникайте нецензурної лексики.

  • Уникайте використання декількох мов в одному повідомленні.

Якщо Звукове SMS не було доставлене абонентові фіксованого зв'язку з першої спроби, будуть здійснені спроби доставки за допомогою повторних викликів — кожні 20 хвилин протягом першої години, потім — не частіше ніж 1 раз на 2 години протягом наступних 48 годин. Інформація про фінальний статус доставки Звукового SMS буде відправлена ініціатору у вигляді вхідного SMS-повідомлення з сервісного номера «Zvukove_SMS».

Звукове SMS також буде доставлено, якщо в одержувача встановлений автовідповідач або факсимільний апарат.

Одержувачі Звукового SMS захищені від голосових рекламних повідомлень, а також ненормативної лексики, що міститься в повідомленнях. Звукове SMS, відправлене в нічний час з 00:00 до 06:00, буде доставлене після 06:00.

Вартість

Вартість одного відправленого Звукового SMS — 4,25 грн.

Довжина одного Звукового SMS: 160 знаків латинськими символами або 70 знаків кириличними символами. У разі відправки довгого Звукового SMS, яке складається з декількох частин, — всі повідомлення будуть доставлені в одному звуковому SMS, при цьому кожна частина оплачується окремо.

Довгі SMS-повідомлення латинськими символами автоматично розбиваються на повідомлення по 153 символи. Довгі SMS-повідомлення кириличними символами автоматично розбиваються на повідомлення по 67 символів.

Онлайн Консультант
Текстовий чат