0 800 400 111, 0 800 400 007

Польща, як вдома

Чудові новини! В рамках акції до 31 грудня 2017 року хвилини, доступні в рамках послуг «Польща, як вдома, на день» та «Польща, як вдома, на місяць», можна також використовувати і при дзвінках на мобільні та міські номери Польщі.

Польща, як вдома,
на день
Для роумінгу в Польщі

 • 20 хв
  на номери Vodafone Україна / вхідних дзвінків з будь-яких операторів /вихідних дзвінків на мобільні та міські номери Польщі
 • 20 SMS
  на мобільні номери України та Польщі
 • 20 МБ
  3G/2G Інтернету
Переваги:
 • день роумінгу
  хв, SMS, МБ доступні у Польщі
 • 12 міс
  Без обов’язкових щомісячних платежів та поповнень
 • сплачуйте у разі користування
20 грн/день
Польща, як вдома,
на місяць
Для роумінгу в Польщі

 • 200 хв
  на номери Vodafone Україна / вхідних дзвінків з будь-яких операторів /вихідних дзвінків на мобільні та міські номери Польщі
 • 200 SMS
  на мобільні номери України та Польщі
 • 200 МБ
  3G/2G Інтернету
Переваги:
 • 30 днів роумінгу
  хв, SMS, МБ доступні у Польщі
 • все, що потрібно, за 99 грн
99 грн/ 30 днів

Керування послугами

Послуга
Польща, як вдома,
на день
Польща, як вдома,
на місяць
Підключення *600*481# *600*480#
Статус *600*481*1# *600*480*1#
Термін дії 1 день 30 днів

Вартість послуги «Польща, як вдома, на місяць» знімається під час її підключення. Для відключення послуги «Польща, як вдома, на місяць» скористайтесь кодом — *600*480*0#.

Послуга «Польща,  як вдома, на день» підключається безкоштовно одноразово. Далі, Вам щоденно буде доступний пакет послуг у роумінгу за 20 грн/день. Плата за пакет знімається у разі користування будь-якою послугою: дзвінками в мережі або на польські номери, SMS чи Інтернетом. Термін дії пакету послуг «Польща,як вдома,на день» - до кінця календарної доби за київським часом. Для відключення послуги «Польща, як вдома, на день» скористайтесь кодом — *600*481*0#.

Керування послугами «Польща, як вдома, на день» та «Польща, як вдома, на місяць» доступне через мобільний додаток My Vodafone.

Додаткова інформація про послуги «Польща,  як вдома, на день» та «Польща, як вдома, місяць»

 • Послуги «Польща, як вдома, на день» та «Польща, як вдома, на місяць» доступні для використання на території Польщі, при реєстрації в мережах T-Mobile/Heyah та Play. При реєстрації в усіх інших мережах або після використання пакетів послуг, у Вас діятимуть базові тарифи у роумінгу або умови послуги «Роумінг, як вдома» (у разі підключення даної послуги).
 • Послуга «Польща, як вдома, на день» підключається одноразово. Далі, Вам щоденно буде доступний пакет послуг у роумінгу за 20 грн/день. Плата за пакет знімається у разі користування будь-якою послугою: дзвінками в мережі або на польські номери, SMS чи Інтернетом.
 • Дві послуги «Польща, як вдома, на день» та «Польща, як вдома, на місяць» не можуть діяти одночасно. Для використання завжди буде доступна тільки остання підключена послуга.
 • Послуги «Польща, як вдома, на день» та «Польща, як вдома, на місяць» доступні для підключення абонентам тарифів Vodafone Red XS, S, M, L, Vodafone Red S, M, L 2015, Vodafone Light, Light+,Vodafone RED Extra S, M, L, XS та Vodafone ZAХІД, Vodafone UNLIM 3G, Vodafone UNLIM 3G Plus Передплата.

Після закінчення пакетів або при відключеній послузі в країнах послуги «Роумінг, як вдома» буде діяти наступна тарифікація:

Тарифи Вартість у разі користування
Вхідні дзвінки з будь-яких операторів світу 2 грн/хв
Вихідні дзвінки в мережі Vodafone Україна 2 грн/хв
Дзвінки на інші мережі України, а також по Європі
(країни послуги «Роумінг, як вдома»)
10 грн/хв
Мобільний Інтернет 35 грн/100 МБ
SMS&MMS на всі напрямки 0,50 грн/шт.
Дзвінки на всі інші напрямки світу 50 грн/хв

Спеціальна тарифікація діє у 16 країнах Європи: у Франції в мережі SFR, у Польщі – у будь-якій мережі, у решті країн – в мережі Vodafone.

При реєстрації в усіх інших мережах або країнах діятимуть базові умови.

Швидкість мобільного Інтернету в роумінгу складe до 8 Кбіт/с , в межах дії та країнах послуги «Роумінг, як вдома» після використання усіх пакетних обсягів мобільного Інтернету та базових умов тарифу у роумінгу для абонентів Передплати. Про використання пакетних МБ абонент додатково інформується за допомогою SMS.

Тарифи вказані у гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який становить 7,5% від вартості послуг без ПДВ, для абонентів передплаченої форми обслуговування станом на 07.07.2017 р.
Вартість дзвінків вказано за першу секунду кожної хвилини розмови, до вартості якої включено кожну наступну секунду зазначеної хвилини в межах розмови. Тарифікація відбувається у першу секунду кожної хвилини розмови.
Мінімальний строк дії тарифу — 30 днів із моменту його введення.
Детальну інформацію щодо тарифів, акцій, вартості та умов надання послуг можна отримати за телефонами:
111 — безкоштовно з мобільного Vodafone Україна в Україні;
0800 400 111 — консультація щодо тарифів та послуг Vodafone Україна для абонентів інших операторів України (безкоштовно з будь-якого номера в Україні).
ПрАТ «ВФ УКРАЇНА», 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15, у реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій No 47.
Онлайн Консультант
Текстовий чат