0 800 400 111, 0 800 400 007

Vodafone Red XL Контракт ― користуйтесь зараз, сплачуйте потім!

Шановні абоненти, з 23.12.2016, буде діяти новий перелік країн для дзвінків, SMS&MMS за кордон у 62 країни світу та змінено вартість хвилини дзвінка на деякі міжнародні напрямки. Будь-ласка, ознайомтесь з Детальною інформацією.

Тарифи Vodafone Red в Україні

Showing 1-3 of 7
в Україні на місяць
Дзвінки в мережі Vodafone Україна
Facebook, Instagram, Twitter, тексти у Viber, WhatsApp
3G/2G Інтернет
Дзвінки на інші мережі по Україні та за кордон
SMS&MMS на всі мережі по Україні та за кордон
XL 150 грн Прозора вартість послуг понад пакет
Безліміт
Безліміт
10 грн 
за кожні 500 МБ
7ГБ
150 хв 0,50 грн/хв
з урахуванням спеціальних умов тарифу
150 шт.
0,50 грн/шт.

Послуга «Рік без абонплат» у тарифі Vodafone Red XL

Відчувайте свободу спілкування з послугою «Рік без абонплат»!
Заощаджуйте на вартості пакетів послуг на місяць: сплачуйте один раз авансом за рік та отримуйте свій щомісячний пакет послуг у тарифі без додаткових платежів протягом 12 місяців.

Вартість

Підключити

Перевірити

1500 грн/рік *110*365# *110*365*1#

Послуга діє 365 днів з моменту її підключення.

Платіж за послугу знімається під час її підключення.

На період дії послуги зняття щомісячного платежу тарифу «Vodafone Red XL» припиняється. При переході в інший тариф дія послуги «Рік без абонплат» припиняється.


В тарифі Vodafone Red доступна послуга «Роумінг, як вдома», що дозволяє користуватися 3G/2G Інтернетом та іншими послугами мобільного зв’язку у роумінгу за вигідними тарифами протягом 30 днів. Детальніше на сторінці: www.vodafone.ua/postpaid-roaming.

SMS на міські номери по Україні - 4,25 грн/шт.

Перевірка пакетів послуг в Україні — *110*20#

Після закінчення пакетів на місяць в Україні, діятимуть стандартні умови тарифу: 

 • мобільний Інтернет — 10 грн за кожні 500 МБ (в межах 10 пакетів до кінця місяця);
 • дзвінки та SMS&MMS абонентам всіх мереж по Україні та в 62 країни світу — 0,50 грн/хв, шт.

Для дзвінків за кордон на визначений перелік країн та напрямків діють спеціальні умови.Як отримати тариф Vodafone Red XL:

 • Підключайтесь до тарифу Vodafone Red XL із новим мобільним номером, завітавши до найближчого представництва обслуговування абонентів Vodafone (при собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код), або безкоштовно переходьте зі своїм контрактним номером з будь-якого тарифу Vodafone або МТС Україна, набравши комбінацію *550*150#.
  При переході сплачуйте вартість пакета та отримуйте обсяг послуг, пропорційно кількості днів, що залишились до кінця місяця..

 • При переході з тарифів МТС Україна на Vodafone Red XL усі додаткові послуги, що були замовлені в попередньому тарифі (крім GOOD'OK, Клік та послуг, що надаються на основі підписки), – відключаться. 
  Після зміни тарифу на Vodafone Red повернення у тарифи МТС Україна – неможливе.

Знайти найближчий магазин

Програма лояльності Vodafone Bonus

У контрактних абонентів програма лояльності Vodafone Бонус вже активована!

Збирайте бонуси:

 • 1 грн = 1 бонус (за витрати на послуги мобільного зв’язку Vodafone)
 • 5 грн = 1 бонус (за оплату звичайних покупок картами ОТП Банку або Альфа-Банку)

Обмінюйте бонуси на подарунки:

 • Послуги зв’язку Vodafone
 • Товари та послуги online та мережевих магазинів

Дізнатися більше bonus.vodafone.ua


Отримайте знижку – 500 грн на смартфон!

При підключенні із новим мобільним номером до тарифу Vodafone Red XL та підписанні додаткової угоди.

Швидкість мобільного Інтернету становитиме – до 150 Кбіт/с після використання за місяць 12 ГБ у тарифі Red XL.
Безлімітний доступ в Україні до Facebook, Instagram, Twitter без плати за трафік передбачає використання мобільної версії соціальних мереж — m.facebook.com, instagram.com, mobile.twitter.com (за допомогою мобільного браузера смартфона) або офіційних додатків Facebook, Facebook Messenger, Instagram, Twitter для iOS та Android. Безліміт у додатках Viber і WhatsApp розповсюджується на текстові повідомлення. При користуванні A-GPS (геолокації) у додатках,  при завантаженні та переходах на ресурси, що не належать Facebook, Instagram, Twitter, Viber і WhatsApp, а також при використанні проксі-сервера в браузері (наприклад, Opera Mini) можливе завантаження даних зі сторонніх ресурсів, тарифікація при цьому буде відбуватися відповідно до тарифного плану. Інтернет-трафік, який генерується при зверненні смартфона до A-GPS серверів або до ресурсів які не належать Facebook, Instagram, Twitter, Viber і WhatsApp оплачується згідно з умовами Вашого тарифного плану. Голосові та відео дзвінки через додатки Viber і WhatsApp оплачуються згідно з умовами тарифного плану.
ВАЖЛИВО: Шановні абоненти! Vodafone Україна повідомляє, що від 17.05.2017 вступив у силу Указ Президента України №133/2017 від 15 травня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Відповідно до цього Указу телеком оператори повинні припинити надання послуг з доступу до ряду веб-ресурсів, зокрема соціальних мереж «ВКонтакте», «Однокласники», усіх сервісів Yandex та mail.ru, та інших. Повний перелік таких веб-ресурсів доступний на урядовому порталі (www.president.gov.ua/documents/1332017-21850). Виконуючи вимоги зазначеного Указу, Vodafone Україна з 17.05.2017 починає технічні заходи з обмеження надання послуг доступу до зазначених веб-сайтів. Сподіваємось на Ваше розуміння і підтримку.
Тарифи діють на території України.
Тарифи вказані y гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який становить 7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом  на 17.05.2017 року. 
Вартість дзвінків вказано за першу секунду кожної хвилини розмови.  Мінімальний строк дії тарифу — 30 днів із моменту його введення. 
Детальну інформацію щодо тарифів, акцій, вартості та умов надання послуг можна отримати за телефонами: 
111— безкоштовно з мобільного Vodafone Україна в Україні; 
0800 400 111 — консультація щодо тарифів та послуг Vodafone для абонентів інших операторів України (безкоштовно з будь-якого номера в Україні). 
ПрАТ «ВФ УКРАЇНА», 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15, у реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій № 47.
Онлайн Консультант
Текстовий чат