0 800 400 111, 0 800 400 007
widgetContent ?>

Новинка

Все, що потрібно для «розумних пристроїв»
Базова вартість пакетів послуг
на місяць в тарифах Vodafone Device
3G/2G Інтернет
Соцмережі: Facebook, Instagram, Twitter, текст у Viber та WhatsApp
Дзвінки в мережі Vodafone Україна та МТС Україна
Дзвінки на інші мережі України
SMS&MMS на всі мобільні мережі України
Дзвінки на за кордон
SMS&MMS на всі мобільні мережі за кордон
S
45 грн
50 МБ/день,
далі - безліміт 2G
50 хв/день
0,50 грн/хв
50 шт/день
10 грн/хв
3,00 грн/шт.
M
50 грн
5 ГБ +
Безліміт
0,50 грн/хв
0,50 грн/шт.
10 грн/хв
3,00 грн/шт.
L
90 грн
10 ГБ
Безліміт
0,50 грн/хв
0,50 грн/шт.
10 грн/хв
3,00 грн/шт.
Вартість послуг понад пакет
15грн
за кожні
500 МБ
(окрім
Device S)
0,50 грн/хв
0,50 грн/шт.
10 грн/хв
3,00  грн/шт.

 у тарифі Vodafone Device M надаються у перший місяць, після активації стартового пакету. Надалі абонентам щомісяця надаються 5 ГБ 3G/2G Інтернету.
SMS на міські номери по Україні - 4,25 грн/шт.


Послуга «Рік без абонплат» – доступна у тарифах Vodafone Device

Відчувайте свободу спілкування з послугою «Рік без абонплат». Сплачуйте авансом за 12 місяців та отримуйте протягом року свій щомісячний пакет послуг у тарифах Vodafone Device S, M, L без додаткових платежів та систематичних поповнень.

Тариф Vodafone
Device S
Device M
Device L
Вартість 450 грн 500 грн 900 грн
Підключення *365# *365# *365#
Статус послуги *365*1# *365*1# *365*1#

Послуга діє 366 днів з моменту її активації.  Вартість послуги знімається під час її підключення. Додатково у Вашому тарифі є можливість підключити послугу «Рік без абонплат» зі знижкою. Деталі – www.vodafone.ua/year-service


Як підключити Vodafone Device

  • Придбайте стартовий пакет Vodafone Device M, до якого вже включено вартість тарифу на місяць. Та активуйте його за допомогою дзвінка на номер 111 або Інтернет сесії. 
  • У перші 7 днів після активації стартового пакета Vodafone Device M, переходьте у Vodafone Device S або L за спеціальною вартістю, надалі перехід буде доступний за стандартними тарифами.
Тариф Vodafone
Device S
Device M
Device L
Перехід *500*7# *500*6# *500*5#
Спеціальна вартість 0 грн 40 грн
Вартість 45 грн 50 грн 90 грн
Додаткова інформація щодо зміни тарифу
  • Після переходу у будь-який тариф Vodafone для оновлення пакета послуг вимкніть та ввімкніть телефон.
  • При переході з тарифів МТС Україна у будь-який Vodafone усі підключені послуги відключаться (крім GOOD'OK, Клік та послуг, що надаються на основі підписки), а бонусні бали та кошти на додатковому грошовому рахунку анулюються.
  • Програма лояльності і всі накопичені бонуси зберігаються при переході в будь-який тариф Vodafone Україна з тарифів МТС Україна, крім «Простий МТС» і «МТС Партнер» (при переході з даних двох тарифів у тарифи Vodafone Україна програма лояльності відключається, бонуси анулюються). Бонуси можна обміняти на подарунки. Деталі


Тарифи на день

Вартість послуг у тарифах Vodafone Device знімається щомісячно від дати першого дзвінка або Інтернет сесії . Якщо коштів на рахунку недостатньо для сплати вартості пакетів послуг на місяць, будуть діяти наступні тарифи:

Тариф на день, у разі користування
Device S
Device M
Device L
3G/2G Інтернет 15 грн
за кожні 500 МБ
15 грн
за кожні 500 МБ
15 грн
за кожні 500 МБ
Дзвінки на всі мережі України 0,50 грн/хв 0,50 грн/хв 0,50 грн/хв
SMS&MMS на всі мережі України 0,50 грн/шт. 0,50 грн/шт. 0,50 грн/шт.
Дзвінки за кордон 10 грн/хв 10 грн/хв 10 грн/хв
SMS&MMS на всі мобільні мережі за кордон 3,00 грн/шт. 3,00 грн/шт. 3,00 грн/шт.

Умови користування тарифами на день

При наявності достатньої суми на рахунку платіж за пакет послуг на місяць знімається щомісяця, з урахуванням дати підключення, в період з 00:00 до 8:00, про що Ви будете проінформовані SMS-повідомленням після 8:00. Зверніть увагу: до моменту отримання SMS-повідомлення про нарахування пакету послуг на місяць, Ви сплачуєте за послуги зв’язку (дзвінки, SMS, Інтернет) у разі користування ними.

Наприклад, пакет послуг був підключений 25 числа, зняття платежу буде відбуватися 25 числа кожного місяця, якщо пакет послуг був підключений 31 числа, зняття платежу буде відбуватися в останній день кожного місяця з урахуванням кількості днів у місяці.

Якщо на рахунку недостатньо коштів для оплати пакета послуг на місяць, автоматично здійснюється перехід на денні послуги з оплатою в разі користування.

В подальшому, кожен день з 0:00 до 8:00, буде перевірятися стан рахунку і при наявності достатньої суми відбувається зняття вартості і підключення пакета послуг на місяць.

Зверніть увагу, що дата наступного зняття буде змінена з урахуванням нової дати підключення пакета послуг на місяць, для перевірки - набирайте *101*4#
Швидкість мобільного Інтернету становитиме до 150 Кбіт/с після використання 50 МБ/день у тарифі Vodafone Device S; до 32 Кбіт/с після використання: 12 ГБ (за перший місяць) та 10 ГБ (подальші місяці) у тарифі Vodafone Device M, 15 ГБ/міс. у Vodafone Device L - якщо Ви користуєтесь пакетом послуг на місяць. При користуванні пакетом послуг на день, швидкість мобільного Інтернету становитиме до 32 Кбіт/с після використання 5 ГБ/день у тарифі Vodafone Device S, М, L. Інтервал тарифікації мобільного Інтернету на території України – 1 байт. Безлімітний доступ до Facebook, Instagram, Twitter без плати за трафік передбачає використання мобільної версії соціальних мереж – m.facebook.com, instagram.com, mobile.twitter.com (за допомогою мобільного браузера смартфона) або офіційних додатків Facebook, Facebook Messenger, Instagram, Twitter для iOS та Android. Безліміт у додатках Viber і WhatsApp розповсюджується на текстові повідомлення. У зв'язку з особливостями технічної платформи WhatsApp можлива тарифікація вхідних нотифікацій через додаток. При користуванні A-GPS (геолокації) у додатках, при завантаженні та переходах на ресурси, що не належать Facebook, Instagram, Twitter, Viber і WhatsApp, а також при використанні проксі-сервера в браузері (наприклад, Opera Mini) можливе завантаження даних зі сторонніх ресурсів, тарифікація при цьому буде відбуватися відповідно до тарифного плану. Інтернет-трафік, який генерується при зверненні смартфона до A-GPS серверів або до ресурсів які не належать Facebook, Instagram, Twitter,Viber і WhatsApp оплачується згідно з умовами Вашого тарифного плану. Голосові та відео дзвінки через додатки Viber, WhatsApp та Facebook Messenger оплачуються згідно з умовами тарифного плану. 
ВАЖЛИВО: Шановні абоненти! Vodafone Україна повідомляє, що від 17.05.2017 вступив у силу Указ Президента України №133/2017 від 15 травня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Відповідно до цього Указу телеком оператори повинні припинити надання послуг з доступу до ряду веб-ресурсів, зокрема соціальних мереж «ВКонтакте», «Однокласники», усіх сервісів Yandex та mail.ru, та інших. Повний перелік таких веб-ресурсів доступний на урядовому порталі (www.president.gov.ua/documents/1332017-21850). Виконуючи вимоги зазначеного Указу, Vodafone Україна з 17.05.2017 починає технічні заходи з обмеження надання послуг доступу до зазначених веб-сайтів. Сподіваємось на Ваше розуміння і підтримку.
Тарифи вказані y гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який становить 7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 27.02.2016 року.
Вартість дзвінків вказано за першу секунду кожної хвилини розмови, до вартості котрої включено кожну наступну секунду зазначеної хвилини в межах розмови. Тарифікація відбувається у першу секунду кожної хвилини розмови.
Мінімальний строк дії тарифу — 30 днів із моменту його введення.
Детальну інформацію щодо тарифів, акцій, вартості та умов надання послуг можна отримати за телефонами:
111 — безкоштовно з мобільного Vodafone Україна в Україні;
0800 400 111 — консультація щодо тарифів та послуг Vodafone Україна для абонентів інших операторів України (безкоштовно з будь-якого номера в Україні).
ПрАТ «ВФ УКРАЇНА», 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15, у реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій № 47.
Онлайн Консультант
Текстовий чат