0 800 400 111, 0 800 400 007

Vodafone Light+

Акція «Привітай увесь світ».

Vodafone Україна у новорічні свята підготував усім клієнтам Vodafone Unlim 3G особливі подарунки. Дізнайтесь як прийняти участь!

Базова вартість пакета послуг на місяць у тарифі Vodafone
Дзвінки в мережі Vodafone Україна
3G/2G Інтернет
Дзвінки на інші мережі по Україні
Дзвінки за кордон
SMS&MMS на всі мобільні мережі по Україні

Акція
«Привітай увесь світ»

Light+
40 грн
Безліміт
500 МБ, 
далі  безліміт 2G
30 хв
+30 хв (перші 3 місяці)
3,00 грн/хв
50 шт.
за 1,50 грн/день

30 хв
по Україні

Прозора вартість послуг понад пакет
0,50 грн/хв

0,50 грн/шт.

Умови тарифу для клієнтів Vodafone Light+, що здійснили перший дзвінок в період з 21.10.2016 до 02.04.2017 року.
Дату свого першого дзвінка Ви можете дізнатися, використовуючи код: *777*3#
SMS на міські номери по Україні - 4,25 грн/шт.

Перевірка рахунку — *101#

Перевірка пакетів послуг в Україні— *101*4#

Безліміт 2G - безлімітний мобільний Інтернет на швидкості до 150 кбіт/сек


Спеціальна пропозиція для нових абонентів Vodafone Light+.

 • Для клієнтів, що придбали стартовий пакет з 30.10.2017 по 27.11.2017 року діє спеціальна пропозиція, в межах якої вартість пакету послуг на місяць складе 35 грн.
 • Для клієнтів, що придбали стартовий пакет та здійснили перший дзвінок з 20.09.2017 по 27.11.2017 у перші 3 місяці доступні додаткові 30 хв для дзвінків на інші мережі України (за умови підключення пакета послуг на місяць).

Корисна інформація

Якщо у Вас закінчився пакет послуг на місяць, Ви можете підключити його самостійно.

Вартість підключення пакета
на місяць в тарифі Vodafone
Light+

40 грн
Підключення *101*444#
Перевірка *101*4#

Дата наступного зняття вартості та оновлення пакета послуг залежить від дати підключення пакета послуг на місяць.


Як підключитити Vodafone Light+?

Придбайте стартовий пакет Vodafone Light +, зробіть перший дзвінок на номер 111, поповніть рахунок на 40 грн одним платежем і користуйтеся умовами тарифу.

Важлива інформація для нових абонентів! Протягом перших 7 днів після активації та поповнення на 40 грн одним платежем (крім послуги «Переказ грошей) стартового пакету Vodafone Light+ у Вас є можливість змінити свій тариф на Vodafone RED S, M, L за спеціальною ціною, доплативши всього лише різницю вартості пакетів послуг на місяць. Починаючи з 8 дня - діють стандартні умови переходу.

Тариф Vodafone
Red S
Red M
Рекомендуємо
Red L
Перехід *250*50# *250*70# *250*150#
Спеціальна вартість в перші 7 днів
(після активації стартового пакета)
25 грн 55 грн 145 грн
Вартість 60 грн 90 грн 180 грн


Послуга «Рік без абонплат» – доступна у тарифі Vodafone Light+

Відчувайте свободу спілкування з послугою «Рік без абонплат». Заощаджуйте на вартості пакетів послуг на місяць: сплачуйте авансом за рік та отримуйте свій щомісячний пакет послуг у тарифі без додаткових платежів та систематичних поповнень протягом 12 місяців.

Якщо Ви придбали стартовий пакет Vodafone Light+, рекомендуємо протягом перших 7 днів (від дати здійснення першого дзвінка) поповнити рахунок на суму 280 грн та підключити послугу «Рік без абонплат».

Тариф Vodafone
Light+
Рекомендоване поповнення
у перші 7 днів, після активації стартового пакету
280 грн
Базова вартість послуги «Рік без абонплат» 350 грн
Підключення *365#
Статус *365*1#

У разі здійснення рекомендованого поповнення на 280 грн – за 40 грн відбудеться нарахування пакету послуг на місяць, а вартість підключення послуги «Рік без абонплат» – 240 грн. Послуга діє 366 днів з моменту її активації. Вартість послуги знімається під час її підключення.


Пакети послуг на день в Україні

Вартість тарифу Vodafone Light+ знімається щомісячно від дати першого поповнення. Якщо коштів на рахунку недостатньо для сплати вартості пакета послуг на місяць автоматично підключаться денні тарифи:
Тариф на день, у разі користування

Vodafone Light+

Дзвінки в мережі Vodafone Україна
Безліміт
за 2 грн/щодня
3G/2G Інтернет 100 МБ, далі - 2G Безліміт
за 5 грн/день
Дзвінки на інші мережі по Україні 0,50 грн/хв
SMS&MMS на всі мобільні мережі по Україні 50 шт.
за 1,50 грн/день

Плата за безлімітні дзвінкі в мережі Vodafone Україна – 2 грн, знімається щоденно не залежно від користування


Умови користування денними послугами
При наявності достатньої суми на рахунку, платіж за пакет послуг на місяць знімається щомісяця, з урахуванням дати підключення, в період з 00:00 до 8:00, про що Ви будете проінформовані SMS-повідомленням після 8:00. Зверніть увагу: до моменту отримання SMS-повідомлення про нарахування пакета послуг на місяць, Ви платите за послуги зв'язку (дзвінки, SMS, Інтернет) при користуванні ними.

Наприклад, пакет послуг був підключений 25 числа, зняття платежу буде відбуватися 25 числа кожного місяця, якщо пакет послуг був підключений 31 числа, зняття платежу буде відбуватися в останній день кожного місяця з урахуванням кількості днів у місяці.

Якщо на рахунку недостатньо коштів для оплати пакета послуг на місяць, автоматично здійснюється перехід на денні послуги з оплатою у разі користування.

Надалі, кожен день з 0:00 до 8:00, буде перевірятися стан рахунку і при наявності достатньої суми відбувається зняття вартості і підключення пакета послуг на місяць.

Зверніть увагу, що дата наступного зняття буде змінена з урахуванням нової дати підключення пакета послуг на місяць, для перевірки - набирайте *101*4#
Додаткова інформація щодо зміни тарифу
 • Після переходу у будь-який тариф Vodafone для оновлення пакета послуг вимкніть та ввімкніть телефон.
 • З 30.10.2017 вартість переходу до тарифів Vodafone Unlim 3G складе 40 грн., перехід доcтупний до лінійки тарифів  Vodafone RED, Vodafone Device.
 • При переході з тарифів МТС Україна в будь-який інший тариф Vodafone Україна всі підключені послуги відключаються (крім GOOD'OK, Клік і послуг, які надаються на основі підписки). 
 • Програма лояльності і всі накопичені бонуси зберігаються при переході в будь-який тариф Vodafone Україна з тарифів МТС Україна, крім «Простий МТС» і «МТС Партнер» (при переході з даних двох тарифів у тарифи Vodafone Україна програма лояльності відключається, бонуси анулюються). Бонуси можна обміняти на подарунки. Деталі
Програма лояльності Vodafone Bonus

Активуйте програму лояльності Vodafone Bonus:

 • Надішліть цифру 5 в SMS на 820 (безкоштовно)

Збирайте бонуси:

 • 1 грн = 1 бонус (за витрати на послуги мобільного зв’язку Vodafone)
 • 1 день = 5 бонусів (за кожен день використання мобільного Інтернета)
 • 5 грн = 1 бонус (за оплату звичайних покупок картами ОТП Банку або Альфа-Банку)

Обмінюйте бонуси на подарунки:

 • Послуги зв’язку Vodafone
 • Товари та послуги online та мережевих магазинів

Дізнатися більше bonus.vodafone.uaЗнайти найближчий магазин 

  Спеціальні умови при відправці SMS/MMS. У разі, якщо:
 • Ви завдаєте значні навантаження на мережу оператора мобільного зв'язку(що відправляє або приймає повідомлення), здійснюючи масові розсилки SMS/MMS, тобто якщо більше 25% вихідних повідомлень за добу відправлені Вами на мережу одного і того ж оператора, що приймає повідомлення;
 • Ви використовуєте послугу в комерційних цілях, здійснюючи масові розсилки. ПрАТ «ВФ Україна» залишає за собою право відключати або обмежувати доступ до послуги «Передача текстових і мультимедійних повідомлень».
ВАЖЛИВО: Шановні абоненти! Vodafone Україна повідомляє, що від 17.05.2017 вступив у силу Указ Президента України №133/2017 від 15 травня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Відповідно до цього Указу телеком оператори повинні припинити надання послуг з доступу до ряду веб-ресурсів, зокрема соціальних мереж «ВКонтакте», «Однокласники», усіх сервісів Yandex та mail.ru, та інших. Повний перелік таких веб-ресурсів доступний на урядовому порталі (www.president.gov.ua/documents/1332017-21850). Виконуючи вимоги зазначеного Указу, Vodafone Україна з 17.05.2017 починає технічні заходи з обмеження надання послуг доступу до зазначених веб-сайтів. Сподіваємось на Ваше розуміння і підтримку.
Тарифи діють на території України, при наявності покриття мережі оператора. Вартість дзвінків вказано за першу секунду кожної хвилини розмови, до вартості якої включено кожну наступну секунду зазначеної хвилини в межах розмови. Тарифікація відбувається у першу секунду кожної хвилини розмови.
Тарифи вказані y гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який становить 7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 27.11.2017 року.
Мінімальний строк дії тарифу — 30 днів із моменту його введення.
Детальну інформацію щодо тарифів, акцій, вартості та умов надання послуг можна отримати за телефонами:
111— безкоштовно з мобільного Vodafone Україна в Україні;
0800 400 111— консультація щодо тарифів та послуг Vodafone Україна для абонентів інших операторів України (безкоштовно з будь-якого номера в Україні).
ПрАТ «ВФ Україна», 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15, у реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій No 47.
Онлайн Консультант
Текстовий чат