«Зимова акція» в простих тарифах Vodafone
З 18.11.2016 року до 28.02.2017 року

Шановні клієнти, з 01.03.2017 року набудуть чинності нові умови користування послугами зв’язку у тарифі Vodafone Light+. Будь ласка, ознайомтесь з детальною інформацією.
 1. Відтепер усім абонентам будуть доступні 30 хв для дзвінків по Україні (у межах пакета на місяць), а після використання даного пакету, вартість складе усього 25 копійок за хвилину.
 2. При дзвінках на певні супутникові напрямки вартість хвилини розмови складе: Emsat – 60 грн/хв, Iridium – 130 грн/хв, Thuraya – 50 грн/хв, всі інші напрямки – 100 грн/хв.
 3. У Франції для отримання спеціальних базових тарифів необхідно зареєструватися в мережі SRF. На території інших країн послуги «Роумінг, як вдома» перелік мереж, у яких діють спеціальні базові тарифи, залишається незмінним.
 4. Базова вартість SMS&MMS у роумінгу на всі напрямки складе – 1,50 грн/шт.
Базова вартість пакета послуг на місяць у тарифі Vodafone
Дзвінки в мережі Vodafone Україна та МТС Україна
3G/2G Інтернет
Дзвінки на інші мережі по Україні
Дзвінки за кордон
SMS&MMS на всі мобільні мережі по Україні
Light+
20 грн.
Безліміт
100 МБ, 
далі  безліміт 2G
30 хв
15 хв
3,00 грн/хв
50 шт.
за 1,50 грн/день
Прозора вартість послуг понад пакет
0,25 грн/хв
1,50 грн/хв

0,50 грн/шт.

Перевірка рахунку — *101#

Перевірка пакетів послуг в Україні— *101*4#

Безліміт 2G - безлімітний мобільний Інтернет на швидкості до 150 кбіт/сек


«Зимова акція» в тарифі Vodafone Light +

Тільки цієї зими!

Більше телефонуйте на інші мережі: Vodafone збільшує кількість хвилин в у пакеті та знижує вартість дзвінків на номери інших мобільних операторів України понад пакет — до 25 копійок!

 • Акція діє з 18.11.2016 року до 28.02.2017 року.
 • Протягом всієї усієї акції щомісяця Вам будуть надаватися додаткові обсяги хвилин.

Як стати учасником акції?

 1. . Придбайте стартовий пакет Vodafone Light +, зробіть перший дзвінок на номер 111, поповніть рахунок на 40 грн одним платежем і користуйтеся умовами тарифу.
 2. Переходьте у Vodafone Light+ з будь-якого тарифу Vodafone Україна Передплата (крім Vodafone XS+) чи з наступних тарифів МТС Україна Передплата: Супер МТС 3D Нуль 35, Супер МТС 3D Нуль 35+, Супер МТС 3D Нуль Центр, Супер МТС 3D Нуль 35 Без абонплат, Супер МТС 3D Нуль Український, Супер МТС 3D Нуль Дніпро, Просто Супер Український, Просто Супер Єдиний, Просто Супер Перший, Просто Супер Плюс, Просто Супер Одеський, Смарфон Zero, Супер МТС Команда, Супер МТС без плати за з'єднання та поповнень, Супер МТС без плати за з'єднання, Супер МТС без плати за з'єднання та поповнень 0-35 Новий, Супер МТС без поповнень Стандартний, Супер МТС без плати за з'єднання та поповнень 0-50 , Супер МТС без поповнень Київ, Супер МТС без плати за з'єднання та поповнень Energy, МТС без зобов'язань, Макс Energy, Супер МТС без плати за з'єднання Energy, Супер Безліміт, Супер МТС без плати за з'єднання всі мережі, МТС Вільний, МТС безлімітний без контракту, МТС Перший. Після зміни тарифу Ви отримаєте SMS. Поповніть рахунок на 40 грн одним платежем та користуйтесь умовами тарифу.
 3. Якщо Ви вже абонент тарифу Vodafone Light +, наберіть *101*2017# та підключіть «Зимову акцію». Вартість підключення — 20 грн.
 4. У разі відсутності першого поповнення діятимуть базові умови тарифу: дзвінки в мережі Vodafone Україна та МТС Україна – 0,50 грн/хв; дзвінки на інші мережі України – 1,50 грн/хв; SMS&MMS по Україні – 0,50 грн/шт; Швидкість мобільного Інтернету буде обмежена 8 кб/сек.
Тариф Vodafone
Light+
Red XS
Red S
Red M
Рекомендуємо
Red L
Перехід *250*20# *250*350# *250*50# *250*70# *250*150#
Вартість 0 грн 35 грн 50 грн 70 грн 150 грн

Пакети послуг на день в Україні

Вартість тарифу Vodafone Light+ знімається щомісячно від дати першого дзвінка. Якщо коштів на рахунку недостатньо для сплати вартості пакета послуг на місяць автоматично підключаться денний платіж та пакет послуг
Тариф на день, у разі користування
Light+

грн
Дзвінки в мережі Vodafone Україна
та МТС Україна
Безліміт
2G Інтернет Безліміт
Дзвінки на інші мережі по Україні 1,50 грн/хв
SMS&MMS на всі мобільні мережі по Україні 50 шт.
за 1,50 грн/день

Додаткова інформація щодо зміни тарифу
 • Після переходу у будь-який тариф Vodafone для оновлення пакета послуг вимкніть та ввімкніть телефон.
 • При переході з тарифів МТС Україна в будь-який інший тариф Vodafone Україна всі підключені послуги відключаються (крім GOOD'OK, Клік і послуг, які надаються на основі підписки). 
 • Програма лояльності і всі накопичені бонуси зберігаються при переході в будь-який тариф Vodafone Україна з тарифів МТС Україна, крім «Простий МТС» і «МТС Партнер» (при переході з даних двох тарифів у тарифи Vodafone Україна програма лояльності відключається, бонуси анулюються). Бонуси можна обміняти на подарунки. Деталі
Програма лояльності Vodafone Bonus

Активуйте програму лояльності Vodafone Bonus:

 • Надішліть цифру 5 в SMS на 820 (безкоштовно)

Збирайте бонуси:

 • 1 грн = 1 бонус (за витрати на послуги мобільного зв’язку Vodafone)
 • 1 день = 5 бонусів (за кожен день використання мобільного Інтернета)
 • 5 грн = 1 бонус (за оплату звичайних покупок картами ОТП Банку або Альфа-Банку)

Обмінюйте бонуси на подарунки:

 • Послуги зв’язку Vodafone
 • Товари та послуги online та мережевих магазинів

Дізнатися більше bonus.vodafone.uaЗнайти найближчий магазин 

Тарифи діють на території України.
Тарифи вказані y гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який становить 7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 18.11.2016 року.
Вартість дзвінків вказано за першу секунду кожної хвилини розмови. Мінімальний строк дії тарифу — 30 днів із моменту його введення.
Детальну інформацію щодо тарифів, акцій, вартості та умов надання послуг можна отримати за телефонами:
111— безкоштовно з мобільного Vodafone Україна в Україні;
0800 400 111— консультація щодо тарифів та послуг Vodafone Україна для абонентів інших операторів України (безкоштовно з будь-якого номера в Україні).
ПрАТ «МТС УКРАЇНА», 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15, у реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій No 47.
Онлайн Консультант
Текстовий чат