Vodafone RED S / M / L

Базова вартість пакетів послуг
на місяць в тарифах Vodafone RED
Дзвінки в мережі Vodafone Україна
та МТС Україна
Vodafone TV, «Ефір» (включено в пакет)
Соцмережі: Facebook, Instagram, Twitter, VK, тексти у Viber та WhatsApp
3G/2G Інтернет
Дзвінки на інші мережі по Україні
Дзвінки за кордон
SMS&MMS на всі мобільні мережі по Україні та за кордон
XS
40 грн
Безліміт
1 ГБ
60 хв
3 грн/хв
50 шт.
за 1,50 грн/день
по Україні
S
60 грн
Безліміт
Безліміт
4 ГБ
75 хв
25 хв
50 шт.
M
90 грн
Безліміт
Безліміт
8 ГБ
105 хв
35 хв
70 шт.
L
180 грн
Безліміт
Безліміт
Безліміт
12 ГБ
300 хв
75 хв
150 шт.
Вартість послуг понад пакет
кожні
500 МБ
за 15 грн
0,25 грн/хв
0,50 грн/хв
0,50 грн/шт.
Послуга Vodafone TV, пакет «Ефір» доступна без додаткових платежів у тарифі Vodafone RED L, в усіх інших тарифах — за стандартними умовами (деталі та умови надання послуги Vodafone TV на tv.vodafone.ua).

Корисна інформація

Якщо у Вас закінчився пакет послуг на місяць, Ви можете підключити його самостійно.

Вартість підключення пакета
на місяць в тарифах Vodafone
RED XS
40 грн
RED S
60 грн
RED M
90 грн
RED L
180 грн
Підключення *101*444# *101*444# *101*444# *101*444#
Перевірка *101*4# *101*4# *101*4# *101*4#

Дата наступного зняття вартості та оновлення пакета послуг залежить від дати підключення пакета послуг на місяць.


Як підключити Vodafone RED S, M, L?

  1. Придбайте стартовий пакет Vodafone RED S, в який вже включена вартість тарифу на місяць.
  2. Переходьте в Vodafone RED S або в інший Vodafone RED з будь-яких тарифів Vodafone Україна або МТС Україна Передплата. При переході сплачуйте вартість пакета послуг і користуйтеся обраним тарифом.

Важлива інформація для нових абонентів! Протягом перших 7 днів після активації стартового пакета Vodafone RED S, у Вас є можливість змінити свій тариф на Vodafone RED XS, M, L за спеціальною ціною, доплативши всього лише різницю вартості пакетів послуг на місяць. Починаючи з 8 дня, для переходу діють стандартні умови.

Тариф Vodafone
RED XS
RED S
RED M
Рекомендуємо
RED L
Перехід *250*350# *250*50# *250*70# *250*150#
Спеціальна вартість в перші 7 днів
(після активації стартового пакета)
0 -
30 грн 120 грн
Стандартна вартість 40 грн 60 грн 90 грн 180 грн

Послуга «Рік без абонплат» – доступна у тарифі Vodafone RED S, M, L

Відчувайте свободу спілкування з послугою «Рік без абонплат». Заощаджуйте на вартості пакетів послуг на місяць: сплачуйте авансом за рік та отримуйте свій щомісячний пакет послуг у тарифі без додаткових платежів та систематичних поповнень протягом 12 місяців.
Тариф Vodafone
RED XS
RED S
RED M
REDL
Вартість 360 грн 500 грн 700 грн 1500 грн
Підключення *365# *365# *365# *365#
Статус послуги *365*1# *365*1# *365*1# *365*1#

Послуга діє 366 днів з моменту її активації. Вартість послуги знімається під час її підключення. Додатково у Вашому тарифі є можливість підключити послугу «Рік без абонплат» зі знижкою. Деталі – www.vodafone.ua/year-service


Додаткова інформація щодо зміни тарифу
  • Після переходу у будь-який тариф Vodafone для оновлення пакета послуг вимкніть та ввімкніть телефон.
  • При переході з тарифів МТС Україна в будь-який інший тариф Vodafone Україна всі підключені послуги відключаються (крім GOOD'OK, Клік і послуг, які надаються на основі підписки). 
  • Програма лояльності і всі накопичені бонуси зберігаються при переході в будь-який тариф Vodafone Україна з тарифів МТС Україна, крім «Простий МТС» і «МТС Партнер» (при переході з даних двох тарифів у тарифи Vodafone Україна програма лояльності відключається, бонуси анулюються). Бонуси можна обміняти на подарунки. Деталі
Денні послуги

Вартість послуг у тарифах Vodafone RED знімається щомісячно від дати першого дзвінка. Якщо коштів на рахунку недостатньо для сплати вартості пакетів послуг на місяць автоматично підключаються денні платежі:

Денні тарифи
RED XS
RED S
RED M
RED L
Дзвінки в мережі Vodafone Україна
та МТС Україна
Безліміт
за 2 грн
Безліміт
за 2 грн
Безліміт
за 2 грн
Безліміт
за 2 грн
3G/2G Інтернет кожні 500 МБ
за 15 грн
кожні 500 МБ
за 15 грн
кожні 500 МБ
за 15 грн
кожні 500 МБ
за 15 грн
Дзвінки на інші мережі України 0,25 грн/хв 0,25 грн/хв 0,25 грн/хв 0,25 грн/хв
Дзвінки за кордон 3 грн/хв 3 грн/хв 3 грн/хв 3 грн/хв
SMS&MMS на всі мобільні мережі по Україні та за кордон 50 шт.
за 1,50 грн/день
по Україні
0,50 грн/шт. 0,50 грн/шт. 0,50 грн/шт.

Умови користування денними послугами

При наявності достатньої суми на рахунку, платіж за пакет послуг на місяць знімається щомісяця, з урахуванням дати підключення, в період з 00:00 до 8:00, про що Ви будете проінформовані SMS-повідомленням після 8:00. Зверніть увагу: до моменту отримання SMS-повідомлення про нарахування пакета послуг на місяць, Ви платите за послуги зв'язку (дзвінки, SMS, Інтернет) при користуванні ними.

Наприклад, пакет послуг був підключений 25 числа, зняття платежу буде відбуватися 25 числа кожного місяця, якщо пакет послуг був підключений 31 числа, зняття платежу буде відбуватися в останній день кожного місяця з урахуванням кількості днів у місяці.

Якщо на рахунку недостатньо коштів для оплати пакета послуг на місяць, автоматично здійснюється перехід на денні послуги з оплатою у разі користування.

Надалі, кожен день з 0:00 до 8:00, буде перевірятися стан рахунку і при наявності достатньої суми відбувається зняття вартості і підключення пакета послуг на місяць.

Зверніть увагу, що дата наступного зняття буде змінена з урахуванням нової дати підключення пакета послуг на місяць, для перевірки - набирайте *101*4#

Вартість послуг понад пакет на місяць  у Vodafone RED S, M, L

  • Мобільний Інтернет – 15 грн за кожні 500 МБ (в межах 10 пакетів);
  • Дзвінки на інші мережі України – 0,25 грн/хв;
  • Дзвінки на визначений перелік країн і напрямків за кордон – 0,50 грн/хв;
  • SMS&MMS на всі мобільні мережі України та міжнародних напрямків – 0,50 грн/шт.


Знайти найближчий магазин

Швидкість мобільного Інтернету становитиме – до 32 Кбіт/с після використання: за місяць 6 ГБ у тарифі Vodafone RED XS , 9 ГБ – у Vodafone RED S , 13 ГБ – у Vodafone RED M, 17 ГБ – у Vodafone RED L або за день 5 ГБ – у будь-якому Vodafone RED. Безлімітний доступ до Facebook, Instagram, Twitter, Vkontakte без плати за трафік передбачає використання мобільної версії соціальних мереж – m.facebook.com, instagram.com, mobile.twitter.com, m.vk.com, (за допомогою мобільного браузера смартфона) або офіційних додатків Facebook, Facebook Messenger, Instagram, Twitter, Vkontakte для iOS та Android. Безліміт у додатках Viber і WhatsApp розповсюджується на текстові повідомлення. У зв'язку з особливостями технічної платформи WhatsApp можлива тарифікація вхідних нотифікацій через додаток. При користуванні A-GPS (геолокації) у додатках, при завантаженні та переходах на ресурси, що не належать Facebook, Instagram, Twitter, Vkontakte, Viber і WhatsApp, а також при використанні проксі-сервера в браузері (наприклад, Opera Mini) можливе завантаження даних зі сторонніх ресурсів, тарифікація при цьому буде відбуватися відповідно до тарифного плану. Інтернет-трафік, який генерується при зверненні смартфона до A-GPS серверів або до ресурсів які не належать Facebook, Instagram, Twitter, Vkontakte, Viber і WhatsApp оплачується згідно з умовами Вашого тарифного плану. Голосові та відео дзвінки через додатки Viber, WhatsApp та Facebook Messenger оплачуються згідно з умовами тарифного плану.

Підписка на пакет «Ефір» у тарифі Vodafone Red L доступна без додаткових платежів за умови сплати пакету послуг на місяць, в усіх інших тарифах – за стандартними умовами (деталі та умови надання послуги Vodafone TV на tv.vodafone.ua). Якщо Ви використовуєте додаток Vodafone TV у роумінгу, обсяг переданих даних додатково тарифікується згідно з Вашим тарифом за послугою «Мобільний Інтернет у роумінгу». Послуга доступна для використання тільки на території України. Виконавець послуги – ТОВ «Діджітал Скрінз».
Тарифи діють на території України, при наявності покриття мережі оператора.
Вартість дзвінків вказано за першу секунду кожної хвилини розмови, до вартості якої включено кожну наступну секунду зазначеної хвилини в межах розмови. Тарифікація відбувається у першу секунду кожної хвилини розмови.
Тарифи вказані y гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який становить 7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 01.03.2017 року.
Мінімальний строк дії тарифу – 30 днів із моменту його введення.
Детальну інформацію щодо тарифів, акцій, вартості та умов надання послуг можна отримати за телефонами:
111 – безкоштовно з мобільного Vodafone Україна в Україні;
0800 400 111 – консультація щодо тарифів та послуг Vodafone Україна для абонентів інших операторів України (безкоштовно з будь-якого номера в Україні).
ПрАТ «МТС УКРАЇНА», 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15, у реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій No 47.
Онлайн Консультант
Текстовий чат