«Зимова акція» в простих тарифах Vodafone
З 18.11.2016 року до 28.02.2017 року

Базова вартість пакетів послуг
на місяць в тарифах Vodafone Red
Дзвінки в мережі Vodafone Україна
та МТС Україна
Vodafone TV, «Ефір» (включено в пакет)
Соцмережі: Facebook, Instagram, Twitter, VK, тексти у Viber та WhatsApp
3G/2G Інтернет
Дзвінки на інші мережі по Україні
Дзвінки за кордон
SMS&MMS на всі мобільні мережі по Україні та за кордон
XS
35 грн
Безліміт
1 ГБ
60 хв
30 хв
3 грн/хв
150 шт.
за 1,50 грн/день
по Україні
S
50 грн
Безліміт
Безліміт
4 ГБ
2 ГБ
75 хв
50 хв
25 хв
50 шт.
M
70 грн
Безліміт
Безліміт
8 ГБ
4 ГБ
105 хв
70 хв
35 хв
70 шт.
L
150 грн
Безліміт
Безліміт
Безліміт
12 ГБ
6 ГБ
225 хв
150 хв
75 хв
150 шт.
Прозора вартість послуг понад пакет
10 грн за кожні
500 МБ
0,25 грн/хв
0,50 грн/хв
0,50 грн/хв
0,50 грн/шт.
Послуга Vodafone TV, пакет «Ефір» доступна без додаткових платежів у тарифі Vodafone Red L, в усіх інших тарифах — за стандартними умовами (деталі та умови надання послуги Vodafone TV на tv.vodafone.ua).

«Зимова акція» в тарифі Vodafone Red S, М, L

Тільки цієї зими!

Більше телефонуйте на інші мережі та не обмежуйте себе в Інтернеті: Vodafone збільшує кількість хвилин і Гігабайт у пакеті, а також знижує вартість дзвінків на інші мобільні оператори України понад пакет — до 25 копійок!

 • Акція діє з 18.11.2016 року до 28.02.2017 року.
 • Протягом всієї акції щомісяця Вам будуть надаватися додаткові обсяги хвилин і Гігабайт.

Як стати учасником акції?

 1. Придбайте та активуйте стартовий пакет Vodafone Red S, в який вже включені включено послуги зв'язку на перший місяць.
 2. Переходьте в Vodafone Red S або в будь-який інший Vodafone Red із тарифів МТС Україна Передплата. При переході сплачуйте вартість пакета послуг і користуйтеся обраним тарифом.
 3. Якщо Ви вже абонент одного з тарифів Vodafone Red S, М, L, наберіть *101* 2017# та підключіть «Зимову акцію». Вартість підключення залежить від тарифу і складає вартість пакета послуг на місяць.
Тариф Vodafone
Red XS
Red S
Red M
Рекомендуємо
Red L
Перехід *250*350# *250*50# *250*70# *250*150#
Вартість 35 грн 50 грн 70 грн 150 грн

Послуга «Рік без абонплат» – доступна у тарифі Vodafone Red S, M, L

Відчувайте свободу спілкування з послугою «Рік без абонплат». Заощаджуйте на вартості пакетів послуг на місяць: сплачуйте авансом за рік та отримуйте свій щомісячний пакет послуг у тарифі без додаткових платежів та систематичних поповнень протягом 12 місяців.

Тариф Vodafone
Red XS
Red S
Red M
Red L
Вартість 360 грн 500 грн 700 грн 1500 грн
Підключення *365# *365# *365# *365#
Статус послуги *365*1# *365*1# *365*1# *365*1#

Послуга діє 366 днів з моменту її активації. Вартість послуги знімається під час її підключення. Додатково у Вашому тарифі є можливість підключити послугу «Рік без абонплат» зі знижкою. Деталі – www.vodafone.ua/year-service


Додаткова інформація щодо зміни тарифу
 • Після переходу у будь-який тариф Vodafone для оновлення пакета послуг вимкніть та ввімкніть телефон.
 • При переході з тарифів МТС Україна в будь-який інший тариф Vodafone Україна всі підключені послуги відключаються (крім GOOD'OK, Клік і послуг, які надаються на основі підписки). 
 • Програма лояльності і всі накопичені бонуси зберігаються при переході в будь-який тариф Vodafone Україна з тарифів МТС Україна, крім «Простий МТС» і «МТС Партнер» (при переході з даних двох тарифів у тарифи Vodafone Україна програма лояльності відключається, бонуси анулюються). Бонуси можна обміняти на подарунки. Деталі
Пакети послуг на день в Україні

Вартість послуг у тарифах Vodafone Red знімається щомісячно від дати першого дзвінка. Якщо коштів на рахунку недостатньо для сплати вартості пакетів послуг на місяць автоматично підключаться щоденні платежі та пакети:

Тариф на день, у разі користування
Red XS

3 грн
Red S

5 грн
Red M

7 грн
Red L

15 грн
Дзвінки в мережі Vodafone Україна
та МТС Україна
Безліміт Безліміт Безліміт Безліміт
3G/2G Інтернет 100 МБ 200 МБ
400 МБ
600 МБ
Дзвінки на інші мережі по Україні та за кордон 3 хв
по Україні
5 хв 7 хв 15 хв
SMS&MMS на всі мобільні мережі по Україні та за кордон 150 шт.
за 1,50 грн/день
по Україні
5 шт. 7 шт. 15 шт.

Умови користування денними пакетами послуг

При наявності достатньої суми на рахунку платіж за пакет послуг на місяць знімається щомісяця, з урахуванням дати підключення, в період з 00:00 до 8:00, про що Ви будете проінформовані SMS-повідомленням після 8:00. Зверніть увагу, якщо до моменту отримання SMS-повідомлення про нарахування пакету послуг на місяць, Ви користувались послугами мобільного зв’язку (дзвінки, SMS, Інтернет), то з Вашого рахунку буде знято денний платіж.

Наприклад, пакет послуг був підключений 25 числа, зняття платежу буде відбуватися 25 числа кожного місяця, якщо пакет послуг був підключений 31 числа, зняття платежу буде відбуватися в останній день кожного місяця з урахуванням кількості днів у місяці.

Якщо на рахунку недостатньо коштів для оплати пакета послуг на місяць, автоматично здійснюється перехід на денні пакети послуг з оплатою в разі користування, про що Ви будете проінформовані SMS-повідомленням після 8:00

В подальшому, кожен день з 0:00 до 8:00, буде перевірятися стан рахунку і при наявності достатньої суми відбувається зняття вартості і підключення пакета послуг на місяць.

Зверніть увагу, що дата наступного зняття буде змінена з урахуванням нової дати підключення пакета послуг на місяць, для перевірки – набирайте *101*4#

Вартість послуг понад пакети на місяць або на день у Vodafone Red S, M, L

 • Мобільний Інтернет – 10 грн за кожні 500 МБ (в межах 10 пакетів);
 • Дзвінки на інші мережі України – 0,25 грн/хв;
 • Дзвінки на визначений перелік країн і напрямків за кордон – 0,50 грн/хв;
 • SMS&MMS на всі мобільні мережі України та міжнародних напрямків – 0,50 грн/шт.


Знайти найближчий магазин

Швидкість мобільного Інтернету становитиме – до 32 Кбіт/с після використання: за місяць 6 ГБ у тарифі Vodafone Red XS, 9 ГБ – у Vodafone Red S, 13 ГБ – у Vodafone Red M, 17 ГБ – у Vodafone Red L або за день 5,1 ГБ – у Vodafone Red XS, 5,2 ГБ – у Vodafone Red S, 5,4 ГБ – у Vodafone Red M, 5,6 – у Vodafone Red L. Безлімітний доступ до Facebook, Instagram, Twitter, Vkontakte без плати за трафік передбачає використання мобільної версії соціальних мереж – m.facebook.com, instagram.com, mobile.twitter.com, m.vk.com, (за допомогою мобільного браузера смартфона) або офіційних додатків Facebook, Facebook Messenger, Instagram, Twitter, Vkontakte для iOS та Android. Безліміт у додатках Viber і WhatsApp розповсюджується на текстові повідомлення. У зв'язку з особливостями технічної платформи WhatsApp можлива тарифікація вхідних нотифікацій через додаток. При користуванні A-GPS (геолокації) у додатках, при завантаженні та переходах на ресурси, що не належать Facebook, Instagram, Twitter, Vkontakte, Viber і WhatsApp, а також при використанні проксі-сервера в браузері (наприклад, Opera Mini) можливе завантаження даних зі сторонніх ресурсів, тарифікація при цьому буде відбуватися відповідно до тарифного плану. Інтернет-трафік, який генерується при зверненні смартфона до A-GPS серверів або до ресурсів які не належать Facebook, Instagram, Twitter, Vkontakte, Viber і WhatsApp оплачується згідно з умовами Вашого тарифного плану. Голосові та відео дзвінки через додатки Viber, WhatsApp та Facebook Messenger оплачуються згідно з умовами тарифного плану.

Підписка на пакет «Ефір» у тарифі Vodafone Red L доступна без додаткових платежів за умови сплати пакету послуг на місяць, в усіх інших тарифах – за стандартними умовами (деталі та умови надання послуги Vodafone TV на tv.vodafone.ua). Якщо Ви використовуєте додаток Vodafone TV у роумінгу, обсяг переданих даних додатково тарифікується згідно з Вашим тарифом за послугою «Мобільний Інтернет у роумінгу». Послуга доступна для використання тільки на території України. Виконавець послуги – ТОВ «Діджітал Скрінз».
Тарифи діють на території України.
Тарифи вказані y гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який становить 7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 18.11.2016 року.
Вартість дзвінків вказано за першу секунду кожної хвилини розмови. Мінімальний строк дії тарифу – 30 днів із моменту його введення.
Детальну інформацію щодо тарифів, акцій, вартості та умов надання послуг можна отримати за телефонами:
111 – безкоштовно з мобільного Vodafone Україна в Україні;
0800 400 111 – консультація щодо тарифів та послуг Vodafone Україна для абонентів інших операторів України (безкоштовно з будь-якого номера в Україні).
ПрАТ «МТС УКРАЇНА», 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15, у реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій No 47.
Текстовий чат