loading

Послуги роумінгу

Передплата

Передплата

Контракт

Контракт

Виберіть послугу

Новинка

ГігаРоумінг

1 ГБ
інтернету

250 грн/7 днів

 • Доступний роумінг на 7 днів
 • 1 ГБ для спілкування
Деталі Cховати open
Новинка

Тиждень розмов

30 хв

дзвінків

від 90 грн/7 днів

 • Вигідний роумінг на 7 днів
 • 30 хвилин на розмови


Деталі Cховати open
Новинка

ГігаРоумінг Max

3 ГБ
інтернету

650 грн/10 днів

 • Доступний роумінг на 10 днів
 • 3 ГБ для спілкування
Деталі Cховати open

Польща, як вдома, на місяць

200 МБ

Інтернету

200 хв

дзвінків

99 грн/30 днів

 • Доступний роумінг у Польщі лише за 99 грн
 • Пакет хвилин, SMS та МБ на 30 днів
Деталі Cховати open

Україна онлайн

250 МБ

Інтернету

250 хв

дзвінків

250 грн/30 днів

 • Вигідний роумінг у Росії на 30 днів
 • Пакет хвилин, SMS та МБ для вигідного спілкування
Деталі Cховати open
prev
next

Більше інформації

Як уникнути непередбаченої тарифікації
open

Якщо не плануєте користуватись мобільним інтернетом у роумінгу, можете відключити послугу. Для цього наберіть *600*12# або заходьте в додаток My Vodafone (Послуги – Доступні послуги – Роумінг – «Заборона мобільного інтернету в роумінгу» – Підключити).

Якщо після відключення захочете знову користуватися мобільним інтернетом у роумінгу, потрібно підключити послугу. Для цього наберіть *600*13# або заходьте в додаток My Vodafone (Мої послуги – «Заборона мобільного інтернету в роумінгу» – Відключити). Після цього потрібно буде перезавантажити телефон.

1. Відключити всі види переадресацій у вашому телефоні:

USSD-запит Вид переадресації
*#21# переадресація всіх вхідних викликів
*#61# переадресація при відсутності відповіді
*#62# переадресація у випадку недосяжності абонента
*#67# переадресація, якщо телефон занятий

Для того щоб відмінити усі раніше встановлені переадресації (умовні та безумовні), необхідно відправити USSD-запит ##002#  або скористатися меню телефону.

2. Відключити послугу «Голосова пошта». Для цього наберіть *283*0# або відправте в SMS 0 на номер 283, або заходьте в додаток My Vodafone (Послуги – Доступні послуги – Корисні послуги – «Голосова пошта» – Відключити).

Відключити послугу «Голосова пошта ПЛЮС». Для цього наберіть *284*0# або відправте в SMS 0 на номер 284, або заходьте в додаток My Vodafone (Послуги – Доступні послуги – Корисні послуги – «Голосова пошта ПЛЮС» – Відключити).

3. Bідключити передачу даних на своєму терміналі (якщо ви не плануєте користуватись інтернетом), так як у телефоні або смартфоні можуть бути активовані автоматичні оновлення встановлених додатків або синхронізація з електронною поштою і т.д. Такі оновлення будуть тарифікуватись як використання інтернету у роумінгу.

Послуга роумінгу
open

Усі абоненти Vodafone Передплата можуть користуватися послугою міжнародного роумінгу. В залежності від особливостей мережі роумінг-партнера, набір послуг у роумінгу може відрізнятись. У деяких мережах Ви можете отримувати та надсилати SMS і отримувати вхідні дзвінки. В інших — отримувати та надсилати SMS, отримувати вхідні дзвінки, а також здійснювати вихідні дзвінки.

У мережах, де надається можливість здійснювати вихідні дзвінки, в залежності від мережі роумінг-партнера, для здійснення вихідного дзвінка необхідно набирати номер у форматі:
+<код країни><код міста або мережі><номер абонента> або 00<код країни><код міста або мережі><номер абонента>.

Наприклад: +380 44 240 0000, де:

 • + або 00 — кнопки на клавіатурі телефону;
 • 380 — міжнародний код України;
 • 44 — міжміський код міста Києва.
Як активувати роумінг
open

Абонентам Передплати Vodafone Україна активовувати послугу міжнародного роумінгу не потрібно. Достатньо мати на рахунку сумy, необхідну для відправки 1-го SMS та суму, яка дорівнює вартості однієї хвилини розмови або вартості оплати пакету хвилин для використання у роумінгу в залежності від країни перебування та тарифів послуг роумінгу в країні перебування.

Зверніть увагу! Радимо внести додаткову суму на рахунок, щоби запобігти відключенню номера під час подорожі. Роумінг-тарифи вище, ніж локальні, тому розрахуйте розмір суми, виходячи із запланованної кількості розмов і тривалості поїздки.

Поповнення рахунку у роумінгу
open

Безкоштовно перевірити стан рахунку у роумінгу у всіх країнах та мережах є можливість, як і в Україні, набравши комбінацію *101#.

Поповнити рахунок у роумінгу є можливість, набравши комбінацію *100*секретний код поповнення# . Ваучери поповнення продаються тільки в Україні, тому важливо їх придбати заздалегідь та взяти з собою.

Поповнення рахунку у роумінгу за допомогою банківських платіжних карт Visa, Visa Electron та MasterCard будь-якого банку України доступно на сайті: www.vodafone.ua/pay або за допомогою мобільного додатку My Vodafone.

Є можливість попросити Ваших рідних та друзів, будь-яким способом, доступним в Україні (переказ коштів з рахунку іншого абонента в Україні, поповнення через термінали самообслуговування), придбати ваучер поповнення і повідомити Вам секретний код поповнення в SMS, аби допомогти Вам у поповненні рахунку за кордоном.

Особливості Мобільного Інтернету в роумінгу
open

Перед поїздкою за кордон, будь ласка, перевірте:

 • активовану послугу Mобільного Інтернету;
 • позитивний баланс на рахунку;
 • наявність точки доступу APN: internet в налаштуваннях мобільного телефона;
 • тарифи та доступність послуги Мобільного Інтернету в країні перебування.

Зверніть увагу, що телефон може автоматично оновлювати встановлені додатки (наприклад, прогноз погоди, онлайн-ігри тощо) і програмне забезпечення без Вашої прямого участі. Нагадуємо, що за кордоном діють тарифи відповідно до країни перебування в роумінгу.

Щоб уникнути тарифікації Ви можете відключити в телефоні:

 • автоматичне оновлення програмного забезпечення/додатків;
 • передачу даних.

Інформацію про те, як це зробити, Ви можете уточнити на сайті виробника, або в інструкції до Вашого смартфону.

ПрАТ "ВФ Україна" не несе відповідальності за програмне забезпечення, яке встановлюється на абонентське обладнання виробником або безпосередньо користувачем.

Мобільний Інтернет в 3G і 4G-мережах
open

Завдяки укладенню договорів з операторами, які працюють в мережах 3G/4G, абоненти ПрАТ "ВФ Україна" можуть користуватися послугою передачі даних на більш високих швидкостях, що дозволить одержати високошвидкісний мобільний доступ до Інтернету і завантажувати MP3-треки, відеоролики, книги, ігри з сайтів набагато швидше, ніж через GPRS/EDGE, без додаткових оплат.

Зверніть увагу, на високих швидкостях споживання інтернет-трафіку значно вище, відповідно і оплата за використаний обсяг передачі даних зростає.

Перед поїздкою перевірте доступність послуги Мобільного Інтернету в країні перебування.

Звертаємо увагу, при користуванні Інтернетом в мережі 4G в роумінгу відключення передачі даних в мобільному телефоні неможливе. Якщо Ви не плануєте користуватися мобільним Інтернетом, поміняйте, будь ласка, в налаштуваннях телефону тип мережі на 3G і відключіть передачу даних на своєму пристрої.

Послуга "Відеодзвінок" абонентам ПрАТ "ВФ Україна" не надається.

У яких країнах заборонено користуватись мобільним без гарнітури
open

У деяких країнах заборонено користуватись мобільним телефоном без гарнітури "Hands-Free" під час керування автомобілем.

Повний перелік таких країн:

Австрія, Андорра, Азербайджан, Бермудскі острови, Бельгія, Болгарія, Боснія та Герцеговина, Великобританія, Гонконг, Грузія, Греція, Данія, Єгипет, ІталІя, Ізраїль, Кіпр, Латвія, Ліван, Люксембург, Малайзія, Німеччина, Польща, Португалія, Південна, Африка, Росія, Сингапур, Словаччина, Словенія, Франція, Чехія, Швейцарія, Естонія

Цінуйте Вашу безпеку та життя! Гарнітура "Hands-Free" підвищує безпеку руху, дозволяє Вам зберегти увагу на дорозі та одночасно розмовляти по телефону за кермом.

Прямуючи за кордон, пам'ятайте, що штраф за використання мобільного телефону без гарнітури "Hands-Free" під час керування автомобілем в декілька разів може перевищити вартість гарнітури "Hands-Free".

Іноземним гостям мережі ПрАТ "ВФ Україна" Як телефонувати по Україні та за її межами
open

Вихідний дзвінок по Україні

Ви завітали до України, обрали мережу ПрАО "ВФ Україна" і бажаєте зателефонувати абоненту, у якого український номер телефону— наберіть номер в міжнародному форматі (тарифікація при цьому відповідає локальному дзвінкові в межах України):

+ <код країни> <код місцевості або мережі України без попереднього нуля> <номер телефону>.

Наприклад, щоб зателефонувати до Одеси - Україна, наберіть: +380 482 ХХХ ХХХ , де:

 • + — знак, що використовується у мобільних телефонах стандарту GSM для заміни коду міжнародного доступу із будь-якої країни;
 • 380 — міжнародний код України;
 • 482 — код міста Одеса;
 • ХХХ ХХХ — телефонний номер абонента.

Про тарифи на роумінгові дзвінки в межах України дізнайтесь, будь ласка, у Вашого домашнього оператора.

Вихідний дзвінок за межі України  міжнародний дзвінок

Ви завітали до України, обрали мережу ПрАО "ВФ Україна" і бажаєте зателефонувати абоненту, який знаходиться за межами України — наберіть номер в міжнародному форматі (тарифікація при цьому відповідає міжнародному дзвінку за межі України).

+ <код країни> <код місцевості/мережі> <номер телефону>.

Наприклад, щоб зателефонувати до Сан-Франциско, наберіть: +1 415 ХХХ ХХ ХХ , де:

 • + — знак, що використовується у мобільних телефонах стандарту GSM для заміни коду міжнародного доступу із будь-якої країни;
 • 1 — код США;
 • 415 — код Сан-Франциско;
 • ХХХ ХХ ХХ — телефонний номер абонента.

Про тарифи на роумінгові дзвінки за межі України дізнайтесь, будь ласка, у Вашого домашнього оператора.

Бажаємо Вам приємного перебування в Україні та в мережі ПрАО "ВФ Україна"!

Як із іншої країни подзвонити в центр обслуговування абонентів?
open

Для отримання консультації в телефонному режимі використовуйте номер консультаційного центру
+380500400111  - дзвінок безкоштовний.

Також можна зв'язатися з оператором через службу On-line центр обслуговування.

Виберіть послугу

Новинка

ГігаРоумінг

1 ГБ
інтернету

250 грн/7 днів

 • Доступний роумінг на 7 днів
 • 1 ГБ для спілкування
Деталі Cховати open
Новинка

Тиждень розмов

30 хв

дзвінків

від 90 грн/7 днів

 • Вигідний роумінг на 7 днів
 • 30 хвилин на розмови


Деталі Cховати open
Новинка

ГігаРоумінг Max

3 ГБ
інтернету

650 грн/10 днів

 • Доступний роумінг на 10 днів
 • 3 ГБ для спілкування
Деталі Cховати open

Польща, як вдома, на місяць

200 МБ

Інтернету

200 хв

дзвінків

99 грн/30 днів

 • Доступний роумінг у Польщі лише за 99 грн
 • Пакет хвилин, SMS та МБ на 30 днів
Деталі Cховати open

Україна онлайн

250 МБ

Інтернету

250 хв

дзвінків

250 грн/30 днів

 • Вигідний роумінг у Росії на 30 днів
 • Пакет хвилин, SMS та МБ для вигідного спілкування
Деталі Cховати open
prev
next

Більше інформації

Як уникнути непередбаченої тарифікації
open

Якщо не плануєте користуватись мобільним інтернетом у роумінгу, можете відключити послугу. Для цього наберіть *600*12# або заходьте в додаток My Vodafone (Послуги – Доступні послуги – Роумінг – «Заборона мобільного інтернету в роумінгу» – Підключити).

Якщо після відключення захочете знову користуватися мобільним інтернетом у роумінгу, потрібно підключити послугу. Для цього наберіть *600*13# або заходьте в додаток My Vodafone (Мої послуги – «Заборона мобільного інтернету в роумінгу» – Відключити). Після цього потрібно буде перезавантажити телефон.

1. Відключити всі види переадресацій у вашому телефоні:

USSD-запит Вид переадресації
*#21# переадресація всіх вхідних викликів
*#61# переадресація при відсутності відповіді
*#62# переадресація у випадку недосяжності абонента
*#67# переадресація, якщо телефон занятий

Для того щоб відмінити усі раніше встановлені переадресації (умовні та безумовні), необхідно відправити USSD-запит ##002#  або скористатися меню телефону.

2. Відключити послугу «Голосова пошта». Для цього наберіть *283*0# або відправте в SMS 0 на номер 283, або заходьте в додаток My Vodafone (Послуги – Доступні послуги – Корисні послуги – «Голосова пошта» – Відключити).

Відключити послугу «Голосова пошта ПЛЮС». Для цього наберіть *284*0# або відправте в SMS 0 на номер 284, або заходьте в додаток My Vodafone (Послуги – Доступні послуги – Корисні послуги – «Голосова пошта ПЛЮС» – Відключити).

3. Bідключити передачу даних на своєму терміналі (якщо ви не плануєте користуватись інтернетом), так як у телефоні або смартфоні можуть бути активовані автоматичні оновлення встановлених додатків або синхронізація з електронною поштою і т.д. Такі оновлення будуть тарифікуватись як використання інтернету у роумінгу.

Послуга роумінгу
open

Всі контрактні абоненти Vodafone Україна можуть користуватись послугами мобільного зв'язку та мобільного інтернету за кордоном за допомогою послуги міжнародного роумінгу. Для активації послуги міжнародного роумінгу необхідно звернутись до центру продажу та обслуговування Vodafone Україна або зателефонувати до Центру обслуговування абонентів Vodafone Україна чи за номером 111  (безкоштовно з мобільного Vodafone Україна в Україні).

Для здійснення вихідних дзвінків у роумінгу необхідно набирати номери в міжнародному форматі:
+<код країни><код міста або мережі><номер абонента> или 00<код країни><код міста або мережі><номер абонента>.

Наприклад: +380 44 240 0000, де:

 • + или 00— кнопки на клавіатурі телефону;
 • 380 — міжнародний код України;
 • 44 — міжміський код міста Києва.
Як активувати роумінг
open

Якщо Ви контрактний абонент, переконайтесь, що у Вас відкрита послуга міжнародного роумінгу, набравши комбінацію *110*51# або звернувшись до Центру обслуговування абонентів (ЦОА).

Новий контрактний абонент, або абонент, який користується послугами Vodafone Україна менше ніж 6 місяців може активувати послугу міжнародного роумінгу, звернувшись особисто до центру продажу та обслуговування Vodafone Україна. Для абонентів, які користуються послугами Vodafone Україна більше 6 місяців і своєчасно оплачують рахунки, мають достатньо позитивного балансу для активації даної послуги при зверненні до Центру обслуговування абонентів за номерами:

 • 111 — безкоштовно з мобільного Vodafone Україна в Україні;
 • 0800 400 111 — консультація щодо тарифів та послуг Vodafone Україна для абонентів інших операторів України (безкоштовно з будь-якого номеру в Україні).

Радимо внести додаткову суму на Ваш рахунок, щоб запобігти відключенню Вашого номеру під час подорожі. Роумінг-тарифи вище, ніж локальні, тому розрахуйте розмір суми, виходячи з запланованої кількості розмов та тривалості Вашої відпустки.

Ви можете відмінити всі умовні переадресації, а також переадресацію на Голосову пошту, так як при використанні умовної переадресації і, зокрема, переадресації на Голосову пошту у роумінгу, при виконанні технічних умов умовної переадресації може відбутись подвійна тарифікація за вхідний дзвінок та за переадресацію — вихідний дзвінок. Також Ви можете налаштувати безумовну переадресацію вхідних дзвінків на телефон в Україні на час Вашої подорожі. В такому випадку Ви будете використовувати Ваш телефон тільки для вихідних дзвінків. Все вхідні дзвінки будуть надходити на той номер телефону, на який Ви замовили безумовну переадресацію.

Перебуваючи у роумінгу, Ви можете надсилати та приймати SMS, якщо мережа, в якій Ви зареєструвались, підтримує цей сервіс. Більшість роумінг-партнерів ПрАО "ВФ Україна" підтримує передачу та прийом SMS.

Поповнення рахунку у роумінгу
open

Безкоштовно перевірити стан рахунку у роумінгу у всіх країнах та мережах є можливість, як і в Україні, набравши комбінацію *110*10#.

Поповнити рахунок у роумінгу є можливість, набравши комбінацію *100*секретний код поповнення# . Ваучери поповнення продаються тільки в Україні, тому важливо їх придбати заздалегідь та взяти з собою.

Поповнення рахунку у роумінгу за допомогою банківських платіжних карт Visa, Visa Electron та MasterCard будь-якого банку України доступно на сайті: www.vodafone.ua/pay або за допомогою мобільного додатку My Vodafone.

Є можливість попросити Ваших рідних та друзів, будь-яким способом, доступним в Україні (переказ коштів з рахунку іншого абонента в Україні, поповнення через термінали самообслуговування), придбати ваучер поповнення і повідомити Вам секретний код поповнення в SMS, аби допомогти Вам у поповненні рахунку за кордоном.

Особливості Мобільного Інтернету в роумінгу
open

Перед поїздкою за кордон, будь ласка, перевірте:

 • активовану послугу Міжнародного роумінгу;
 • активовану послугу Mобільного Інтернету;
 • позитивний баланс на рахунку;
 • наявність точки доступу APN: internet в налаштуваннях мобільного телефона;
 • тарифи та доступність послуги Мобільного Інтернету в країні перебування.

Зверніть увагу, що телефон може автоматично оновлювати встановлені додатки (наприклад, прогноз погоди, онлайн-ігри тощо) і програмне забезпечення без Вашої прямого участі. Нагадуємо, що за кордоном діють тарифи відповідно до країни перебування в роумінгу.

Щоб уникнути тарифікації Ви можете відключити в телефоні:

 • автоматичне оновлення програмного забезпечення/додатків;
 • передачу даних.

Інформацію про те, як це зробити, Ви можете уточнити на сайті виробника, або в інструкції до Вашого смартфону.

ПрАТ "ВФ Україна" не несе відповідальності за програмне забезпечення, яке встановлюється на абонентське обладнання виробником або безпосередньо користувачем.

Мобільний Інтернет в 3G і 4G-мережах
open

Завдяки укладенню договорів з операторами, які працюють в мережах 3G/4G, абоненти ПрАТ "ВФ Україна" можуть користуватися послугою передачі даних на більш високих швидкостях, що дозволить одержати високошвидкісний мобільний доступ до Інтернету і завантажувати MP3-треки, відеоролики, книги, ігри з сайтів набагато швидше, ніж через GPRS/EDGE, без додаткових оплат.

Зверніть увагу, на високих швидкостях споживання інтернет-трафіку значно вище, відповідно і оплата за використаний обсяг передачі даних зростає.

Перед поїздкою перевірте доступність послуги Мобільного Інтернету в країні перебування.

Звертаємо увагу, при користуванні Інтернетом в мережі 4G в роумінгу відключення передачі даних в мобільному телефоні неможливе. 

Якщо Ви не плануєте користуватися мобільним Інтернетом, поміняйте, будь ласка, в налаштуваннях телефону тип мережі на 3G і відключіть передачу даних на своєму пристрої.

Послуга "Відеодзвінок" абонентам ПрАТ "ВФ Україна" не надається.

У яких країнах заборонено користуватись мобільним без гарнітури
open

У деяких країнах заборонено користуватись мобільним телефоном без гарнітури "Hands-Free" під час керування автомобілем.

Повний перелік таких країн:

Австрія, Андорра, Азербайджан, Бермудскі острови, Бельгія, Болгарія, Боснія та Герцеговина, Великобританія, Гонконг, Грузія, Греція, Данія, Єгипет, ІталІя, Ізраїль, Кіпр, Латвія, Ліван, Люксембург, Малайзія, Німеччина, Польща, Португалія, Південна, Африка, Росія, Сингапур, Словаччина, Словенія, Франція, Чехія, Швейцарія, Естонія

Цінуйте Вашу безпеку та життя! Гарнітура "Hands-Free" підвищує безпеку руху, дозволяє Вам зберегти увагу на дорозі та одночасно розмовляти по телефону за кермом.

Прямуючи за кордон, пам'ятайте, що штраф за використання мобільного телефону без гарнітури "Hands-Free" під час керування автомобілем в декілька разів може перевищити вартість гарнітури "Hands-Free".

Іноземним гостям мережі ПрАТ "ВФ Україна" Як телефонувати по Україні та за її межами
open

Вихідний дзвінок по Україні


Ви завітали до України, обрали мережу ПрАО "ВФ Україна" і бажаєте зателефонувати абоненту, у якого український номер телефону — наберіть номер в міжнародному форматі (тарифікація при цьому відповідає локальному дзвінкові в межах України):

+ <код країни> <код місцевості або мережі України без попереднього нуля> <номер телефону>.

Наприклад, щоб зателефонувати до Одеси - Україна, наберіть: +380 482 ХХХ ХХХ , де:

 • + — знак, що використовується у мобільних телефонах стандарту GSM для заміни коду міжнародного доступу із будь-якої країни;
 • 380 — міжнародний код України;
 • 482 — код міста Одеса;
 • ХХХ ХХХ — телефонний номер абонента.

Про тарифи на роумінгові дзвінки в межах України дізнайтесь, будь ласка, у Вашого домашнього оператора.

Вихідний дзвінок за межі України – міжнародний дзвінок

Ви завітали до України, обрали мережу ПрАО "ВФ Україна" і бажаєте зателефонувати абоненту, який знаходиться за межами України — наберіть номер в міжнародному форматі (тарифікація при цьому відповідає міжнародному дзвінку за межі України).

+ <код країни> <код місцевості/мережі> <номер телефону>.

Наприклад, щоб зателефонувати до Сан-Франциско, наберіть: +1 415 ХХХ ХХ ХХ , де:

 • + — знак, що використовується у мобільних телефонах стандарту GSM для заміни коду міжнародного доступу із будь-якої країни;
 • 1 — код США;
 • 415 — код Сан-Франциско;
 • ХХХ ХХ ХХ — телефонний номер абонента.

Про тарифи на роумінгові дзвінки за межі України дізнайтесь, будь ласка, у Вашого домашнього оператора.

Бажаємо Вам приємного перебування в Україні та в мережі ПрАО "ВФ Україна"!

Як із іншої країни подзвонити в центр обслуговування абонентів?
open

Для отримання консультації в телефонному режимі використовуйте номер консультаційного центру
+380500400111 - дзвінок безкоштовний.

Також можна зв'язатися з оператором через службу On-line центр обслуговування.

Потрібна допомога? Відкрийте чат