Skip to content
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Допоможіть зробити наш сайт кращим, відповівши на кілька запитань Пройти опитування

Чи порекомендуєте ви сайт Vodafone друзям та знайомим?

точно не буду рекомендувати
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
точно порекомендую
0 - точно не буду рекомендувати
10 - точно порекомендую
Будь ласка, вкажіть основні причини вашої оцінки:
Що, на вашу думку, нам потрібно поліпшити?
plan image

Vodafone 4G Smart S

Plan main features

 • 5 ГБ Мобільного Інтернету
 • Безліміт в мережі
 • 200 хв по Україні

This bundle costs 65 грн/місяць

Vodafone 4G Smart S

Базова вартість пакетів послуг на місяць 65 грн Вартість послуг понад пакет
4G/3G Інтернет 5 ГБ --
Дзвінки в мережі Vodafone Україна Безліміт --
Дзвінки на інші мережі по Україні 200 хв 1 грн/хв
Дзвінки за кордон 10 хв за 5 грн/день (в межах 10 пакетів на добу) від 3 грн/хв
SMS на всі мобільні мережі по Україні 50 шт. за 1, 50 грн/в день користування 1 грн/шт.
SMS за кордон 1 грн/шт.
Підключення пакета послуг на місяць *101*444#

 • В разі використання всього об’єму Мобільного Інтернету в межах пакета послуг на місяць подальший доступ до Інтернету блокується. Для поновлення доступу необхідно підключити пакет послуг на місяць *101*444# .
 • Для коректного нарахування пакета послуг на місяць необхідно завершити всі розпочаті раніше Інтернет-сесії або вимкнути і ввімкнути телефон.
 • При переході у тарифи Vodafone Україна всі підключені послуги відключаються (крім GOOD'OK, Клік і послуг, які надаються на основі підписки).
 • Програма лояльності та всі накопичені бонуси зберігаються при переході в будь-який тариф Vodafone Україна.
 • Зверніть увагу, послуга міжнародної лінії підключається автоматично при підключенні/переході в тарифні плани Vodafone Передплата та Vodafone Контракт.
 • Зняття вартості та оновлення пакета послуг відбуваються щомісяця в день, що відповідає даті останнього підключення пакета послуг на місяць. Якщо коштів на рахунку недостатньо для оплати вартості пакета послуг на місяць, автоматично підключаються денні платежі та тарифи.Чому варто обрати тариф Vodafone?

 • Роумінг як вдома Доступний роумінг в Європі з послугою "Роумінг, як вдома".
 • Vodafone Bonus Збирайте бонуси за витрати та обмінюйте їх на подарунки.
 • Рік без абонплат Відчуйте свободу спілкування з послугою "Рік без абонплат".

Тариф Vodafone 4G Smart S доступний для підключення абонентам, які отримали спеціальну пропозицію. Якщо Ви отримали таку пропозицію і бажаєте змінити свій поточний тариф на Vodafone 4G Smart S, виконайте кілька простих кроків:

 • здійсніть перехід запропонованим Вам способом;
 • після зміни тарифу поповніть рахунок на суму від 65 грн одним платежем для підключення пакета послуг на місяць; або, якщо після зміни тарифу на рахунку вже є більше ніж 65 грн – наберіть *101*444# і пакет послуг на місяць підключиться протягом декількох хвилин;
 • як тільки Ви отримаєте SMS про підключення пакета послуг на місяць, ми рекомендуємо вимкнути, а потім увімкнути телефон.

Зверніть, будь ласка, увагу, що до моменту підключення пакета послуг на місяць будуть діяти базові тарифи.

Приємного спілкування!

Денні тарифи Vodafone 4G Smart S
Дзвінки в мережі Vodafone Україна Безліміт за 10 грн/день
Мобільний Інтернет кожні 100 МБ за 7 грн
Дзвінки на інші мережі по Україні 1 грн/хв
Дзвінки за кордон 10 хв за 5 грн/день (в межах 10 пакетів на добу)
SMS на всі мобільні мережі по Україні 50 шт. 1,50 грн/день
SMS за кордон 1 грн/шт.
 • Плата за безлімітні дзвінки в мережі Vodafone Україна – 10 грн, знімається щоденно незалежно від користування (в межах послуги «RED на день»).
 • Мобільний Інтернет – 7 грн за кожні 100 МБ (надається 20 пакетів до кінця доби по 100 МБ на максимальній швидкості, а далі швидкість складе до 32 Кбіт/с).

До моменту підключення пакета послуг на місяць діятимуть базові тарифи:

 • Дзвінки в мережі Vodafone Україна та на інші мережі по Україні – 1грн/хв.
 • SMS по Україні та за кордон – 1 грн/шт.
 • Швидкість мобільного Інтернету обмежено до 8 кбіт/с.

Для підключення пакета послуг на місяць, будь ласка, переконайтеся, що на рахунку є достатня сума коштів, і наберіть *101*444# .

За наявності достатньої суми на рахунку платіж за пакет послуг на місяць знімається щомісяця, з урахуванням дати підключення, в період з 00:00 до 8:00, про що Ви будете проінформовані SMS-повідомленням після 8:00. Зверніть увагу: до моменту отримання SMS-повідомлення про нарахування пакета послуг Ви платите за послуги зв'язку (дзвінки, SMS, Інтернет) при користуванні ними.

Наприклад, якщо пакет послуг був підключений 25-го числа, зняття платежу буде відбуватися 25-го числа наступного місяця. Якщо на рахунку недостатньо коштів для оплати пакета послуг на місяць, автоматично здійснюється перехід на денні послуги, незалежно від користування.

Надалі кожен день з 0:00 до 8:00 буде перевірятися стан рахунку і за наявності достатньої суми відбувається зняття вартості і підключення пакета послуг на місяць. Зверніть увагу, що дата наступного зняття буде змінена з урахуванням нової дати підключення пакета послуг на місяць, для перевірки набирайте *101*4#

2,17 грн/день – розрахункова вартість за день у тарифі Vodafone 4G Smart S, що визначена шляхом розділення вартості пакета послуг за календарний місяць на середню тривалість місяця, а саме: 65 грн на 30 днів. Розрахункову вартість за день для календарних місяців у 28, 29, 31 день можна розрахувати розділенням вартості пакету послуг на календарний місяць на відповідну кількість днів.

Тарифи діють на території України за наявності покриття мережі оператора, крім території, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень або здійснюють їх не в повному обсязі.

Вартість дзвінків вказано за першу секунду кожної хвилини розмови, до вартості якої включено кожну наступну секунду зазначеної хвилини в межах розмови. Тарифікація відбувається у першу секунду кожної хвилини розмови. Тарифи вказані y гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який становить 7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 27.02.2020 року. Мінімальний строк дії тарифу – 30 днів із моменту його введення.

Детальну інформацію щодо тарифів, акцій, вартості та умов надання послуг можна отримати за телефонами:
111 — безкоштовно з мобільного Vodafone Україна в Україні;
0800 400 111 — для абонентів інших операторів України (безкоштовно з будь-якого номера в Україні).
ПрАТ «ВФ Україна», 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15, у реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій №1.