loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone представив нові рішеннях для точного маркетингу

На 17-му міжнародному форумі RE:MARK, який стартував 9 листопада і сьогодні завершує свою роботу, Vodafone представив маркетингові технології на основі Big Data аналітики.

Учасники форуму на прикладі реальних кейсів Vodafone познайомилися з можливостями і перспективами застосування великих даних у маркетингових дослідженнях. Експерти Vodafone поділилися досвідом і розповіли, які механізми потрібно застосовувати, щоб за допомогою великих даних швидко та чітко аналізувати сигнали і розуміти, як змінюються тенденції ринку, оцінювати ризики, робити прогнози в продажах і маркетингу.

Глобальний тренд переходу споживачів в онлайн є одночасно і причиною, і наслідком того, що більшість товарів, послуг і платежів стають цифровими. При цьому 70% онлайн покупок у світі здійснюються з мобільних пристроїв. Аналіз величезних масивів даних, які при цьому генеруються, допомагає у створенні найбільш актуальних пропозицій для клієнтів.

«Світова пандемія прискорила цифровізацію ринків. Щомісяця кількість пошукових запитів у мережі зростає в середньому на 1,5 мільярда. Це означає, що увага сучасного маркетингу також зосереджена на цифрових майданчиках і каналах комунікації. Кожен бізнес, орієнтований на споживача, зможе бути успішним, тільки якщо навчиться правильно аналізувати і використовувати дані, які вже є в його розпорядженні. На сьогоднішній день це найбільш точний спосіб створювати затребувані пропозиції для клієнтів і вести персоналізовані комунікації з ними», – зазначив Гліб Байбаєв, експерт з data driven рішень, Vodafone Innovation team.