loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone Україна перейшла на USIM-карти з підтримкою 4G

Vodafone Україна повністю перейшла на закупівлю нового типу карт – USIM. 4G ready USIM-картка – це вдосконалена версія SIM-карти, яка поступово замінить звичну SIM-карту у всіх пристроях. Завдяки використанню USIM, клієнти компанії зможуть користуватися послугами не тільки в GSM і UMTS мережах, але і в мережах 4G LTE – за наявності покриття, пристрою з підтримкою 4G і відповідних послуг. 

USIM карта містить більший обсяг пам'яті – в адресну книгу USIM можна записати до 500 контактів, тоді як звичайна SIM-карта вміщує 160 телефонних номерів. Нова карта також дозволяє зберігати розширені адресні дані – для одного контакту можна зберегти кілька телефонних номерів і адресу електронної пошти.

Карти USIM мають більш високий ступінь захисту, оскільки підтримують в мережах 3G і 4G більш досконалі стандарти криптографічного захисту в порівнянні з SIM-картою. Технологія передбачає двосторонню аутентифікацію. Це означає, що в мережах нового покоління не тільки базова станція перевіряє можливість обслуговування USIM-карти в мережі оператора, а й USIM-картка перевіряє належність базової станції потрібної мережі. Це виключає можливість підключення телефону, в тому числі, до незаконного обладнання, так званих «піратських» базових станцій, які здатні створювати сильніший сигнал, і підключати таким чином телефони в зоні своєї дії.

Карти нового типу встановлені в усіх нових партіях стартових пакетів оператора. Існуючі абоненти можуть замінити свою стару карту на USIM в будь-якому магазині Vodafone.

В рамках підготовки до запуску послуг на базі четвертого покоління зв'язку, фахівці Vodafone Україна і компанії Nokia провели успішні тестові випробування рішення LTE 2100 і LTE 1800 FDD. Влітку цього року, протягом двох місяців в закритому приміщенні (indoor-рішення) на технічному майданчику Vodafone Україна, було розгорнуто фрагмент мережі четвертого покоління LTE (Long Term Evolution). Під час тестування була досягнута швидкість отримання даних понад 173 Mб/cек. Ця швидкість є близькою до максимально можливої для цієї конфігурації – 186.472 Mб/cек, відповідно до даних 3GPP.