loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Українці вперше спробували швидкість 5G

Українці вперше спробували швидкість 5G

Таку можливість надали Vodafone та Nokia під час фестивалю гейм-культури WeGame 5.0, що відбувся цими вихідними в Києві. На стенді Vodafone вперше в Україні представлена можливість на практиці порівняти швидкості 4G та 5G.

Відвідувачі фестивалю мали нагоду зіграти у віртуальний настільний теніс зі швидкістю 4G та 5G та порівняти можливості обох технологій зв’язку.

П’яте покоління мобільного зв’язку дозволяє завантажувати великі файли та грати у ігри в 4 рази швидше, ніж 4G. Це добре видно на прикладі такого швидкого виду спорту як настільний теніс. Цей швидкісний вид VR гри потребує мінімальної затримки. У режимі 4G рух м’яча складно побачити, бо затримка сигналу сягає 40-80 мілісекунд, що відповідає рівню затримки у 4G, в таких умовах виграти в комп’ютера практично не можливо. На швидкості 5G гравець бачить всю траєкторію руху м’яча, що надає можливість показати блискавичну гру та перемогти.

Тест реалізований за допомогою VR-стенду Nokia, вперше цього року представленого під час міжнародного мобільного конгресу в Барселоні. Переглянути відео з місця подій можна за посиланням https://bit.ly/2INYQWA